İçeriğe Yönlendir

Frene Abanınca Sola Çeken Araç

Cihan Tasdemir

Recommended Posts

Adem Kazıl
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

jant ne ile temizlendi

asperox sarı güç ve oto fırçası

tarihinde Adem Kazıl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

hiltona kıyma ile giden olur mu

bizim lokantada bi urfalı müşteri var, ceketinin cebinde poşette pul biber taşıyor, bi tadına bak dedi bi minik tutam aldım beyin kanaması geçiriyodum 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cihan Tasdemir
Adem Kazıl yazdı:

asperox sarı güç ve oto fırçası

Abi şimdi sen bana gazı verdin, ben bu aracın vın mı ne diyorlar onunla, bu araca uygun TRW marka disk güzel bi uygun fiyatlıda balata alıcam

ilk kez fren değiştiricem ne önerirsin :D çok tırsıyorum ama elim yatkındır çok yağ, buji, filtre, akü vs değiştirdim

kesin kendim yapma kararı aldım, nelere dikkat etmem lazım ? Yani hangi parçalar yanımda bulunsun, bu işler için kiralanan yerler var bi tane lift kıralıycam takım malzemeleriyle, bana yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Adem Kazıl
Cihan Tasdemir yazdı:

Abi şimdi sen bana gazı verdin, ben bu aracın vın mı ne diyorlar onunla, bu araca uygun TRW marka disk güzel bi uygun fiyatlıda balata alıcam

ilk kez fren değiştiricem ne önerirsin :D çok tırsıyorum ama elim yatkındır çok yağ, buji, filtre, akü vs değiştirdim

kesin kendim yapma kararı aldım, nelere dikkat etmem lazım ? Yani hangi parçalar yanımda bulunsun, bu işler için kiralanan yerler var bi tane lift kıralıycam takım malzemeleriyle, bana yardımcı olursanız sevinirim

Diskleri otosüpermarketten almıştım, bende bu konularda tecrübeleri youtube videolarını izleyerek ediniyorum diğer türlü zor, 3-5 farlı videoyu defalarca izliyorum yaparken elim yatkınmış gibi oluyor😀 tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cihan Tasdemir yazdı:

bu işler için kiralanan yerler var bi tane

şartları nedir nasıl bir yer

Ebrar Tüfek yazdı:

bizim lokantada bi urfalı müşteri var, ceketinin cebinde poşette pul biber taşıyor, bi tadına bak dedi bi minik tutam aldım beyin kanaması geçiriyodum 

özel coğrafi işaretli lezzetler hariç dedik , tabağa sürülen biber sonrası yenmeyecek acılık ta vardır da bizim ülkedeki acı biberler aslında tatlı, amerika  coğrafyasına göre

Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

Bu şekilde map ve maf sensörünü temizledim uygun olan liquemoly map ve maf sensörü temizleme spreyiyle,

Aynı şekilde ön camımdaki derin çiziği seryum oksitle yok ettim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...