İçeriğe Yönlendir

600 Bin TL Bütçe İle Otomatik Araba

Ebrar Tüfek

600 bin bütçe ile otomobil  

53 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Corsanın üstüne biraz para koyup yeni araç alacağım, özellikle evlendikten sonra artık küçük geliyor, model yükseltmek istiyorum. Aklımda bazı modeller var, ankete katılırsanız sevinirim, kriterlerim,

Model olarak çok düşük olmayan, 

Otomatik

Benzinli olursa daha iyi olur, dizel de olabilir

Corsa i10 clio tarzı araçlar işimi görmüyor, hb olarak daha büyük araçlar olabilir

Sedan Hb Jip bakıyorum

taliant, egea, fluence, accent blue tarzı istemiyorum, kiralık araba gibi duruyor 

benim yazdıklarım harici tavsiyeniz olursa onlara da bakabilirim

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Ben olsam toyota avensis bakardım, 1.8 motorlu otomatik olanları baya dolu oluyor. Hele bir de sw olanı denk gelirse :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Eyüp Çetin yazdı:

https://sahibinden.com/1143266848

Tavsiye ederim. Tabi ilanı değil arabayı. Örnek olarak koydum. 

abi fiatın yarı otomatiğinden çok sıkıntı yaşayanlar oldu çevremde, malesef uzak duruyorum. 

Ü.Emre Kartal yazdı:

Ben olsam toyota avensis bakardım, 1.8 motorlu otomatik olanları baya dolu oluyor. Hele bir de sw olanı denk gelirse :)

Avensis 1.6 manuel sedan halamda var 170 bin km dir kullanıyor, aslında çok rahat oturaklı araba ama hoşuma gitmiyor, esnafız aniden para lazım olabiliyor ilana koyunca hemen satılacak araba lazım :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Anket uzak durulmasi gerekenler mi ?

600 e forumda Mondeo selective vardı caymadiysa İsa bey değerlendir pazarlık ile

Ha piyasa arabası denmiş  ama listedeki ler de hızlı sat arabası değil.

Az daha ver yıldızlara ulaş :,∆ prim yolu açık hala bak 211 lerin 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

600e insignia var mı doğru drüst

var abi km 280 lerde 4 5 bin kayıtlı

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Anket uzak durulmasi gerekenler mi ?

600 e forumda Mondeo selective vardı caymadiysa İsa bey değerlendir pazarlık ile

Ha piyasa arabası denmiş  ama listedeki ler de hızlı sat arabası değil.

Az daha ver yıldızlara ulaş :,∆ prim yolu açık hala bak 211 lerin 

Niye ya çok güzel arabalar :) satılmayacak bi insignia var onu da bindiğime sayarım diye düşündüm, tabi seçenek sadece, yoksa bayıldığım bi araba değil, yıldız şuanlık platonik olarak devam edecek, anadan babadan miras kalmadığı sürece zor görünüyor paralandığım gibi w204 fl 1.6 cgi 7g 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Erhan Doruk yazdı:

Scala yada octavia bulunabilir. 

buna benzer

https://shbd.io/s/JAaub0ZM

https://shbd.io/s/QOiX5bcy

octavia bu kasada hepsi ölü, ilandaki 400 küsür binde, scala da bütçemi çok aşıyor malesef 650 700 bandına çıkamam şuanda,

ağır kayıtlı pert kayıtlı ön üç parça değişenli tercih etmiyorum, pahalı arabanın ucuzunu almak sıkıntı olur

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

@Emin Önal a3 vardı ilanda satilmadi ise bakılabilir 

bütçemin 90 bin lira üstünde malesef

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Ebrar Tüfek yazdı:

Esnafız aniden para lazım olabiliyor ilana koyunca hemen satılacak araba lazım :) 

O zaman Honda...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ofisten arkadaşa togg sırası geldi. Kendi arabası manuel 2014 leon tdi kazasız. Yüz bin km civarı. 625’e sattı. Acildi biraz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
İnan Çınar yazdı:

O zaman Honda...

Elegance paket var bitane otomatik dışı siyah içi bej otomatik, çok rahat yakıtı az masrafsız araba... 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ebrar Tüfek yazdı:

abi fiatın yarı otomatiğinden çok sıkıntı yaşayanlar oldu çevremde, malesef uzak duruyorum. 

Avensis 1.6 manuel sedan halamda var 170 bin km dir kullanıyor, aslında çok rahat oturaklı araba ama hoşuma gitmiyor, esnafız aniden para lazım olabiliyor ilana koyunca hemen satılacak araba lazım :) 

ozaman toyota

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Ebrar Tüfek yazdı:

octavia bu kasada hepsi ölü, ilandaki 400 küsür binde, scala da bütçemi çok aşıyor malesef 650 700 bandına çıkamam şuanda,

ağır kayıtlı pert kayıtlı ön üç parça değişenli tercih etmiyorum, pahalı arabanın ucuzunu almak sıkıntı olur

bütçemin 90 bin lira üstünde malesef

Biraz konuşun belki orta yerde buluşursunuz :good1:

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Biraz konuşun belki orta yerde buluşursunuz :good1:

Abi konusunu okudum forumda ciddi alıcıya 650 diyor, benim cebimde son 600 liram var, bir lira üstüne çıkamam, adamı boşuna meşgul etmeyeyim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Amerikayı yeniden keşfetmeye pek gerek yok. Sorunsuzluk+otomatik+hızlı 2. el = corolla / civic.

Çağlar Bayur yazdı:

efsane 1.6 motorlu egealar bulunamaz mı o rakamlara?

Yok onlar yüksekten uçuyor abi. Adam aynı ayarda corolla parasına etork egea satmaya çalışıyor aynı model yılında. Tamam iyidir hoştur da o kadar da değil... 

Unutmadan; corollann yarı otomatiği piyasada pek övgüyle bahsedilen bir şanzıman değil Ebrar, çok sarsıntılı vites geçişleri var diyorlar :) 1.6 atmosferikte tam otomatik şanzımanlı olanını öneririm.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Sahın yazdı:

onlar yüksekten uçuyor abi.

zaten ben olsam Atmaca ismini koyardım yeni Tipo ya AegeA diyeceğime

yüksekten uçsun :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

efsane 1.6 motorlu egealar bulunamaz mı o rakamlara?

abi filo arabası istemiyorum, o paraya hep beyaz var çoğu da rent a car dan çıkma kirada nasıl kullanılıyor biliyorsun 

Murat Sahın yazdı:

Amerikayı yeniden keşfetmeye pek gerek yok. Sorunsuzluk+otomatik+hızlı 2. el = corolla / civic.

Yok onlar yüksekten uçuyor abi. Adam aynı ayarda corolla parasına etork egea satmaya çalışıyor aynı model yılında. Tamam iyidir hoştur da o kadar da değil... 

Unutmadan; corollann yarı otomatiği piyasada pek övgüyle bahsedilen bir şanzıman değil Ebrar, çok sarsıntılı vites geçişleri var diyorlar :) 1.6 atmosferikte tam otomatik şanzımanlı olanını öneririm.

Eski kasasını 2 yıl kullandım aynı dizel yarı otomatik, kalibrasyon ile sarsıntı düzeliyor ama emme basma tulumba gibi oluyorsun içeride, 1.6 atmosferikte 2005 modelleri var yumurta gibi olan, onu alana kadar fd6 alırım uzay mekiği gibi :) 

Aslında gönlüm a3 de ne yalan söyliyim :)

tarihinde Ebrar Tüfek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Küçükyılmaz

eski bir audi kullanıcısı olarak audi öneririm ancak temiz bir a3 1.4 tfsi otomatik o paralara imkansız. 

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Eyüp Çetin yazdı:

https://sahibinden.com/1143266848

Tavsiye ederim. Tabi ilanı değil arabayı. Örnek olarak koydum. 

Eyüp bey bu araçları bende dışdan çok beğeniyorum. Bunların otomatik vitesleri nasıl ? Yani kullanım kolaylığı olarak biraz farklı bir tipi varda...

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Talha Bilgi yazdı:

Eyüp bey bu araçları bende dışdan çok beğeniyorum. Bunların otomatik vitesleri nasıl ? Yani kullanım kolaylığı olarak biraz farklı bir tipi varda...

10 yıl önce manuel olanını kullanıyordum. 1.6 120'lik olanından. Gayet memnundum. Hatta sattığım için pişman olmuştum. Biraz zorunlu olarak satmıştım. Dualogic olanlarını kullanan arkadaşlarım gayet memnundu. Hiç sorun yaşadıklarını duymamıştım. Sadece rampalarda çıkarken 1. Viteste 2'ye çabuk geçip devrini tam alamayıp tekrar 1'e düştüğünü söylüyorlardı. Bence Fiat olduğu için insanlar Ön yargılı bakıyorlar. Her otomatik vites kadar sorunluydu bence. Hatta Dsg kadar sorunlu değildir diye düşünüyorum. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...