İçeriğe Yönlendir

600 Bin TL Bütçe İle Otomatik Araba

Ebrar Tüfek

600 bin bütçe ile otomobil  

53 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Emin Önal
Ebrar Tüfek yazdı:

Aslında gönlüm a3 de ne yalan söyliyim :)

Hemşerim beni ara ciddi alıcı isen.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Benim araç uygun aslında ama karar senin tabi. Aklına takılan bir şey varsa sorabilirsin. Gönlüne göre olsun :good1:

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Ebrar, yeni çocuğun olacak. Bu yüzden az sorunlu, büyük, ekonomik ve bilindik arabalara bak. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
İsa Acar yazdı:

Benim araç uygun aslında ama karar senin tabi. Aklına takılan bir şey varsa sorabilirsin. Gönlüne göre olsun :good1:

Abi mondeo ve insigniayı eledik, çok büyük araba hanım kullanamam dedi, sağını solunu çizecek sonra arabadan soğuyacağım, ben huyluyum böyle konularda, corsayı bile çizdiriyor mondeonun içinden geçer :) 

Tamer Topaç yazdı:

Ebrar, yeni çocuğun olacak. Bu yüzden az sorunlu, büyük, ekonomik ve bilindik arabalara bak. 

Abi hepsi piyasa arabası, turbo benzinliler hariç hepsi ekonomik, ama sorunsuz diyince japon hariç hepsi eleniyor

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Direksiyon eğitimi eksik o zaman. 

Ebrar Tüfek yazdı:

Abi mondeo ve insigniayı eledik, çok büyük araba hanım kullanamam dedi, sağını solunu çizecek sonra arabadan soğuyacağım, ben huyluyum böyle konularda, corsayı bile çizdiriyor mondeonun içinden geçer :) 

Abi hepsi piyasa arabası, turbo benzinliler hariç hepsi ekonomik, ama sorunsuz diyince japon hariç hepsi eleniyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Evren Erakçora yazdı:

Direksiyon eğitimi eksik o zaman. 

7 senedir araba kullanıyor, çok güzel sürer aslında ama arada bir çizebiliyor, allahtan kimsenin arabasına zarar vermiyor park yerinden çıkarken falan biyere sürüyor, bi kaç ayda bir olur o kadar :) 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Üçkaleler yazdı:

FD6 'dan dolu  FD6'dan ucuz . Tam otomatik çok az denk geliyor.
Bi düşün derim , 2 senedir tek kapı TypeS kullanıyorum sormak istersen bildiğim kadar cevaplarım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-dikkat-tam-otomatik-tertemiz-benzinli-dusuk-km-li-1142998510/detay

klasik türbünlü şanzıman mı bu? motor integradaki mi?

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Çağlar Bayur yazdı:

abi crvlerde accordlarda olan 5 ileri tam otomatik şanzıman. motor 1.6 FD6  kasadakinden fakat esasında bu motorun  dünya pazarındaki versiyonu 1.8.
Türkiye , Mısır ve Singapur için krank , üst kapak v.s ufaltılıp yaratılan bir motor 1.6 125 HP

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI
(düzenlendi)

Hocam selamlar. Bacanağım temizler temizi 2009 Otomatik + sanruflu elegance paket orjinal 155 bindeki civic aracını satıyor. 3.5 senedir ailesiyle biniyor. Elden ele dolaşmış bir araç değil. Şasi - Podye - Airbag - Kaput - Tavan - Direkler hatasız. 2 değişeni var sol ön ve sağ ön kapı. Bel altı 3-5 parça boyası var. Motor mekanik tertemiz bir araç. Yıllardır inciği cinciği her bakımını eksiksiz yaptırıyor. Sigara kullanımıda yok. 

Kendisi bankacı kredi ayarladı skoda scala alacak aracı çok acil elden çıkarmaya çalışıyor. Düşünürseniz 585.000₺ için konuşayım kendisiyle. 
Ağır&Pert kaydı yok. Parça parça 33.000₺ trameri var. Hepsi 200-300₺ lik 90₺ lik bile tramer var. Eski sahipleri en ufak noktayı bile kaskodan yaptırmışlar.

ccccvv.PNG

civvcc.PNG

WhatsApp Image 2023-12-18 at 20.26.45.jpeg

civivv.PNG

WhatsApp Image 2023-12-18 at 20.26.40.jpeg

WhatsApp Image 2023-12-18 at 20.26.35.jpeg

WhatsApp Image 2023-12-18 at 20.26.34.jpeg

tarihinde Mert Emre ŞAMCI tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Hocam selamlar. Bacanağım temizler temizi 2009 Otomatik + sanruflu elegance paket orjinal 155 bindeki civic aracını satıyor. 3.5 senedir ailesiyle biniyor. Elden ele dolaşmış bir araç değil. Şasi - Podye - Airbag - Kaput - Tavan - Direkler hatasız. 2 değişeni var sol ön ve sağ ön kapı. Bel altı 3-5 parça boyası var. Motor mekanik tertemiz bir araç. Yıllardır inciği cinciği her bakımını eksiksiz yaptırıyor. Sigara kullanımıda yok. 

Kendisi bankacı kredi ayarladı skoda scala alacak aracı çok acil elden çıkarmaya çalışıyor. Düşünürseniz 585.000₺ için konuşayım kendisiyle. 
Ağır&Pert kaydı yok. Parça parça 33.000₺ trameri var. Hepsi 200-300₺ lik 90₺ lik bile tramer var. Eski sahipleri en ufak noktayı bile kaskodan yaptırmışlar.

Abi hasar kaydı çok fazla, benim psikolojik sınırım maks 5 bin lira, Araba güzel çok beğendim ama hasar kaydı bana fazla geldi malesef

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ebrar Tüfek yazdı:

Abi hasar kaydı çok fazla, benim psikolojik sınırım maks 5 bin lira, Araba güzel çok beğendim ama hasar kaydı bana fazla geldi malesef

1 lastik parası o. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

orta halli bir öğle yemeği ikramı kadar

Piyasamız sağolsun :) 

Evren Erakçora yazdı:

1 lastik parası o. :) 

Satarken alıcı şahıs böyle söylemiyor abi :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağlar Bayur yazdı:

Gaza gelmeeee :) 

Ebrar Tüfek yazdı:

5 bin mi? Golfte bir çamurluğun boyasına verdim 5 bini. Üstelik macun falan değil, çamurluğu değiştirdik, onu boyamaya aldılar :D 

O işler geçti Ebrar, parçası ucuz diye aldığımız egeanın bir farı 10 bini geçmiş. Easy paketinki bu, ledli falan olanlardansa 25 bin...

Mert Üçkaleler yazdı:

FD6 'dan dolu  FD6'dan ucuz . Tam otomatik çok az denk geliyor.
Bi düşün derim , 2 senedir tek kapı TypeS kullanıyorum sormak istersen bildiğim kadar cevaplarım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-dikkat-tam-otomatik-tertemiz-benzinli-dusuk-km-li-1142998510/detay

Binmek için güzel araba ancak şanssız olan için bizim ülkede bunu alan evlat edinmiş demektir. Bir kaç arkadaşım robotizelerinden almıştı. Alırken ve binerken ok mutluydular ama satarken çok zorlanmışlardı ki birinin arabası ciddi temizdi. Bizim ülkemizde iyi araba genelde sevilmez...

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ebrar Tüfek yazdı:

Eski kasasını 2 yıl kullandım aynı dizel yarı otomatik, kalibrasyon ile sarsıntı düzeliyor ama emme basma tulumba gibi oluyorsun içeride, 1.6 atmosferikte 2005 modelleri var yumurta gibi olan, onu alana kadar fd6 alırım uzay mekiği gibi :) 

Genelde corolla-civic fiyat/model yılı dengesi simetriktir. E120 parasına Vtec2, FD6 parasına E140 alınması gerekir. Toyota niye öne geçmiş ki? 600 bin verip E120 alınmaz zaten. Eskidi artık onlar. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

Piyasamız sağolsun :) 

Satarken alıcı şahıs böyle söylemiyor abi :) 

çakal alıcı bol, dejavu? sanki biraz önce yazdım aynısnıı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Murat Sahın yazdı:

Binmek için güzel araba ancak şanssız olan için bizim ülkede bunu alan evlat edinmiş demektir. Bir kaç arkadaşım robotizelerinden almıştı. Alırken ve binerken ok mutluydular ama satarken çok zorlanmışlardı ki birinin arabası ciddi temizdi. Bizim ülkemizde iyi araba genelde sevilmez...

Valla hocam haklısın evet değeri bilinmeyen bir araba.Nispeten ucuza alınıp satarken biraz zaman gerektiriyor.  Bende de i-shift civic var. Neye bindiğini bilirsen seni mutlu ediyor. Beklentini ona göre tutacaksın. Düz vites yakıtı ile otomatik arabaya biniyorum. 
Bugune kadar aldığım arabaları genelde herkes alma dedi 

2012 1.25 Fiesta ( 1.25 araba alınmaz çekmez) :)  1 haftada satıldı.
2016 1.33 Corolla ( 1.33 arabamı alınır çekmez) 2 günde satıldı.
2016 1.2 Tsi İbiza ( buna ses eden olmadı ):)  En uzun bu kaldı satılıkta :) 
2006 İbiza 1.4 TDI 260 bin kmde araba mı alınır :) 300 binde hemen sattım :) 
2009 Civic Types ile 2 senedir devam ediyorum . muhtemelen bundan sonraki aracımda piyasa aracı olmayacak 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mert Üçkaleler yazdı:

Valla hocam haklısın evet değeri bilinmeyen bir araba.Nispeten ucuza alınıp satarken biraz zaman gerektiriyor.  Bende de i-shift civic var. Neye bindiğini bilirsen seni mutlu ediyor. Beklentini ona göre tutacaksın. Düz vites yakıtı ile otomatik arabaya biniyorum. 
Bugune kadar aldığım arabaları genelde herkes alma dedi 

2012 1.25 Fiesta ( 1.25 araba alınmaz çekmez) :)  1 haftada satıldı.
2016 1.33 Corolla ( 1.33 arabamı alınır çekmez) 2 günde satıldı.
2016 1.2 Tsi İbiza ( buna ses eden olmadı ):)  En uzun bu kaldı satılıkta :) 
2006 İbiza 1.4 TDI 260 bin kmde araba mı alınır :) 300 binde hemen sattım :) 
2009 Civic Types ile 2 senedir devam ediyorum . muhtemelen bundan sonraki aracımda piyasa aracı olmayacak 

Ebrar piyasa arabası ister. Yoksa bende pek piyasa arabası olması konusuna takılmıyorum. Bütçe ve ihtiyaçları belirleyip aklıma yatanı alıyorum. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Murat Sahın yazdı:

Genelde corolla-civic fiyat/model yılı dengesi simetriktir. E120 parasına Vtec2, FD6 parasına E140 alınması gerekir. Toyota niye öne geçmiş ki? 600 bin verip E120 alınmaz zaten. Eskidi artık onlar. 

abi vtec 2 ler olmuş 500 550 bandında, yapılısına hatasızına 600 civarı istiyorlar ki o paraya kayıtlı fd6 alınabiliyor. Toyota hondanın yanında hep bi düşük kaldı, gençlerimiz sağolsun hondayı tövbe haşa allah kitap ettikleri için bu halde malesef. 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Ebrar Tüfek yazdı:

hondayı tövbe haşa allah kitap ettikleri için bu halde malesef. 

Höyttt höytttt. Usulca profil fotomun altındaki araç modeline bak.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Murat Sahın yazdı:

İyi arabanın sevilmemesi değil de cesur tasarımı herkese hitap etmiyor olabilir. Mesela bizim 500L benim çok hoşuma gidiyordu, ayrıca çok kaliteli ve ergonomik bir araba olduğunu düşünüyorum fakat görüntüsü herkese hitap etmiyordu. Alanın elinde kalıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Emrah Altun yazdı:

Höyttt höytttt. Usulca profil fotomun altındaki araç modeline bak.

Abi bahsettiğim tip sen değilsin canını yerim :D bi Air bi warex koyup sabah akşam story atan bebeler yükseltti piyasayı :D 

koniçivaya bi kese atalım Hasan abinin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Murat Sahın yazdı:

5 bin mi? Golfte bir çamurluğun boyasına verdim 5 bini. Üstelik macun falan değil, çamurluğu değiştirdik, onu boyamaya aldılar :D 

O işler geçti Ebrar, parçası ucuz diye aldığımız egeanın bir farı 10 bini geçmiş. Easy paketinki bu, ledli falan olanlardansa 25 bin...

Abi clionun bedelsiz bi kaydı var, şuan elimdeki iki araç, scudoda hasar kaydı 640 tl, corsa 278 tl, bin değil, düz 640 ve 278 :) Passatta öyle bi hata yaptım 11 tane hasar kaydı vardı toplam 28 bin tl, daha o işe girmem :) 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ebrar Tüfek yazdı:

Abi clionun bedelsiz bi kaydı var, şuan elimdeki iki araç, scudoda hasar kaydı 640 tl, corsa 278 tl, bin değil, düz 640 ve 278 :) Passatta öyle bi hata yaptım 11 tane hasar kaydı vardı toplam 28 bin tl, daha o işe girmem :) 

Yakında almaya araba bulamazsın ama böyle :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...