İçeriğe Yönlendir

İos Tan Androya Poco F5 İle Geçiş

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Fatih Keskin yazdı:

Ya hehe

konu teknik, garson bölümü yan konuda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Çağlar Bayur yazdı:

aslında var ama vw gibi bi garip  :)

ekranın en dışında kenarda ışıklar dönüyor, ben de tam kılıfı takıyorum aha dedim n'apptıysam :rofl:, sıcak sıcak aktı sırtımdan 

Tamam o var, ilk bildirim o. Onu görmeyince sonra bildirim geldiğini görmek için led vardı, bu telefona led koymamışlar. Kaçırdığın bildirimi nasıl göreceksin? Onun için ekranı sürekli açık yaptım. 

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Çağlar abi playstora gir. Bing indir. Bingin içinde copilota dal. Güzel birşey.

Laf durtmeye kalkma fena yapıyor. 

Sen adam olacaksın dedim.

Seçim meselesi adam olmak, istersen sana yardımcı olurum dedi :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Range Rover'dan Egea'ya geçiş gibi olmuş :crazy:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sattigin telefonu gommeyeydin abi hemen satılsın diye belki telefonun parasını çıkarırdı 😊

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Aramıza hoş geldiniz fakirler :tongue:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İos candır🍆

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Osman Ünal

ooooo hayırlı olsun, ben o kadan kıyamadım, ucuzunu aldım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mahmut Yıldız yazdı:

Kaçırdığın bildirimi nasıl göreceksin

ekran garip garip dönüp duruyor mu bakmadım ona, aslında iyi aaa görmemişim dermişim mesela istemedğime

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:

Sattigin telefonu gommeyeydin abi hemen satılsın diye belki telefonun parasını çıkarırdı 😊

şimdiden sıra yazıoz taliplilere, zaten sırada 1 adet daha var siparişlere yetişemiyoruz o derece

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Hayırlı olsun abi, hazır araştırılmış ürün bende alayım mı diye baktım ama pahalı ürünmüş (bana göre)

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Hanıma poco x5 pro almıştım yazın, kendime de geçen hafta honor 90 aldım. Ailecek memnunuz telefonlarımızdan. Poco f5 bi tık pahalıydı yoksa onu da alabilirdim. Çok övüyorlardı inceleme videolarında. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ne kadar çok Honor 90 alan olmuş, bende 2 3 ay oldu alalı, memnunum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Önce LPG ovmeler sonra android sevmeler,

Kıyamet alameti sayıyorum bunları :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Önce LPG ovmeler sonra android sevmeler,

Kıyamet alameti sayıyorum bunları :)

hep bu lpg yüzünden

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Telefon alırken öncelik işlemci olmalı. Bundan dolayı pocolar iyi tercih tam bir f/p

Benim telefon(xiaomi mi 6  snapdragonun döneminin en iyi serisi var) 2018 şubat çıkışlı. 6. Sene bitti 128 gblık depolamanın 110 gbı aktif kullanılıyor.  Bunların yarısı medya yarısı da program ve program ön belleği. 

Aktif kullanımda hiç ama hiç sorun yok parmak izinden yüz tanımasına kadar her şey stabil. Belki ilk günkü gibi değildir ama asla yavaş hissettirmiyor. Kasma donma zaten yok.

Tek sorun şu ara ahizeden ses geliyor yakın zamanda değiştireceğim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Sani Gerşon yazdı:

Kesinlikle katılıyorum.

Telefonumun galerisi açsam, sadece teamviewer id ve şifreleri ile sunucu foto'ları var. Ne edeyim kamera kalitesini :) 

Ayni dert bende de vardi. Clean camera-quick folder diye bir uygulama var. Onunla cekilen fotograflari baska klasore kaydedebiliyorum. Galeride de o klasorun gorunmemesini ayarladim. Klasore de dosya yoneticisi ile ana ekran kisa yolu yaptim. 

Ayni isi yapan baska uygulamalar da var. Bir kac tane denedim. En cok kafama yatan bu oldu. 

Çağlar Bayur yazdı:

Bir süredir ios un kendi direttiği gibi telefon kullanmak zevksiz hale gelince androya geçme kararı almıştım, 18 bine bir milyon antutu puanlı telefonu bularak hayatımızın ve fotoğraf albümünü ve wasup geçmişini ve kişi rehberinin tüm kontrolünü geri aldım. spam aramalardan ve sms lerden fabrikasyon olarak kurtuldum. artık mezarlık biriminden sahte sms almayacak olmak bile bir ferahlık verici.

Poco x3 pro da olunca hanede kullanımda tereddüt etmeden 18 bin e tam mutluluğu yakaladık.

Telefon seçimi hep çok meşakkatli olmuştur olacaktır, bir sürü yorum bir sürü video izleyince ..... kafalar allak bullak oluyor, öncelile bütçeyi ve beklentileri belirleyip sonra telefon model dünyasına dalmak lazım.

neyse satlık ipone8+ .....

Aypon can dı?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Çağlar Bayur yazdı:

ekran garip garip dönüp duruyor mu bakmadım ona, aslında iyi aaa görmemişim dermişim mesela istemedğime

Miui optimizasyonu kapatınca ekran sürekli açık kalıyor, ekranda görünmesini istediklerin de sürekli yer değiştirip yanığa sebep olmuyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Eren Gökmen yazdı:

Aypon can dı?

lpg o

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

redmi note 8 pro dan ben de redmi note 12 pro 256gb 8gb ya geçtim. Androide aynen devam. Eski telefonumdan da gayet memnundum ancak para yaparken satıp yenilemek istedim. Size de hayırlı olsun hocam..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D Anrdoya geçiş haaa....

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

İnhalan bağımlılığının sonuçlarını görüyoruz :)

Türkçesi uçucu madde bağımlılığı. Bally tiner çakmak gazı lpg :)

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Mehmet Ozyurek yazdı:

küçüğü var mı bunun.. 

5" falan.. 

Ben X5 pro kullandım. Çok memnundum, kaşıntı tutup s23 ultra aldım. Poco yu babama verdim. Çok memnun. 45 dakikada tam doluyor. 2 gün kadar şarj gidiyor. Ayrıca çok hafif. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Gökhan Tuna yazdı:

Hayirli olsun Caglar Abi, Android Auto ile problem yasayanlar varmis, sizin deneme sansiniz oldu mu?

Benim Xiaomi 12'de var problem, sadece telefonda sorun yaşıyorum kesiliyor, navigasyon falan sorunsuz ama.

Hangi güncellemeden sonra oldu bilmiyorum ama iş profiliş ve uygulamaları zımbırtısına geçtikten sonra oldu galiba :) 

Mahmut Yıldız yazdı:

Tamam o var, ilk bildirim o. Onu görmeyince sonra bildirim geldiğini görmek için led vardı, bu telefona led koymamışlar. Kaçırdığın bildirimi nasıl göreceksin? Onun için ekranı sürekli açık yaptım. 

Bildirim ledinin yerini tutmuyor hiç biri, olaydı keşke :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...