İçeriğe Yönlendir

İos Tan Androya Poco F5 İle Geçiş

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Selçuk Keleş yazdı:

Bildirim ledinin yerini tutmuyor hiç biri, olaydı keşke :) 

Keşke

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hyperos yükleyen var mı?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fikri Keleş

Trendyol da 18.500 e vardi bende aldım bir poco f5 

Fiyatı uygun almak isteyen olursa 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Görkem Karakaş yazdı:

Telefon alırken öncelik işlemci olmalı.

O zaman öncelik iPhone olur. Hala en iyi çip tasarlayanlar bu adamlar. Bu sene soğutma levhalarını kıstıklarından A17 Pro çipi tam performansını ortaya koyamadı Snapdragon 8 Gen 3 ile kafa kafaya gidiyor ancak o noktada da Render - Verimlilik Çekirdekleri ve Tekli Çekirdek Yeteneği kulvarlarında günü ucu ucuna kurtarıyor. Gelecek sene değişecek çip tasarımı ve soğutma levhasının yüzey alanının genişletilmesi yükseltmelerinden sonra tekrar Snapdragon ile arayı açacaktır. Samsung bunu bildiğinden 3 nanometre çipleri atladı direkte Taiwan'dan 2 nanometre transistörlü çip siparişlerini geçti. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Fikri Keleş yazdı:

Trendyol da 18.500 e vardi bende aldım bir poco f5 

Fiyatı uygun almak isteyen olursa 

Abd'de gariban asgari ücretli 5 tane alıyor aylığı ile. Biz de ise 1 aylık geçim parası. Çıldırmak istiyorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Çıldırmak istiyorum

lazerli disko topu eşliğinde mp3 lerim de hazır :dance3:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Servet Aydın yazdı:

Abd'de gariban asgari ücretli 5 tane alıyor aylığı ile. Biz de ise 1 aylık geçim parası. Çıldırmak istiyorum

Yakın tarihte bu paraya 2 yaşında arabaya biniyordum.cokta şey yapmamak lazım 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Evren Erakçora

poco x6 nasıldır peki? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Evren Erakçora yazdı:

poco x6 nasıldır peki? 

x4 gt kullanıyorum, çok memnunum. x6 pro daha tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

7 senedir Xiaomi mi6 kullanıyorum . 128 Gb ın 120si aktif kullanıyorum. Performans ve android içinde hiç sorun yaşamıyordum. Ama düşmesi vs ile kozmetik olarak sorun yaşamaya başladım. Ekranın dokunmatiği kenardan açıldı arka kapak yapıştırıcı tutmuyor ve kamera toz alıyordu.

Mi 6 Whatsapp hariç aynen içindekileriyle yedek olarak kalacak, evde aktif kullanırım.

Bugün itibari ile s23 256 gb aldım.

(S24 tercih etmeme sebebim exynos işlemci hala snapdragon kadar stabil değil)

Bence amiral gemi seviyesinde f/p cihazı.

Xiaomi red mi olmadığı sürece artık f/p olmaktan çıktı. Bende red mi kalitesini beğenmiyorum.

Tekrar xiaomi cihazı almama sebebim biraz kamera biraz da optimizasyon. Mi6'da rom kurulu o yüzden bu kadar uzun seneler stabil kaldı.

Yeni cihaz fiyatları bu kadar yüksekken root ve romla uğraşmak istemedim güvenli limana döndüm. S serisi candır.

Yorum bağlantısı
Coşku Mert
Görkem Karakaş yazdı:

7 senedir Xiaomi mi6 kullanıyorum . 128 Gb ın 120si aktif kullanıyorum. Performans ve android içinde hiç sorun yaşamıyordum. Ama düşmesi vs ile kozmetik olarak sorun yaşamaya başladım. Ekranın dokunmatiği kenardan açıldı arka kapak yapıştırıcı tutmuyor ve kamera toz alıyordu.

Mi 6 Whatsapp hariç aynen içindekileriyle yedek olarak kalacak, evde aktif kullanırım.

Bugün itibari ile s23 256 gb aldım.

(S24 tercih etmeme sebebim exynos işlemci hala snapdragon kadar stabil değil)

Bence amiral gemi seviyesinde f/p cihazı.

Xiaomi red mi olmadığı sürece artık f/p olmaktan çıktı. Bende red mi kalitesini beğenmiyorum.

Tekrar xiaomi cihazı almama sebebim biraz kamera biraz da optimizasyon. Mi6'da rom kurulu o yüzden bu kadar uzun seneler stabil kaldı.

Yeni cihaz fiyatları bu kadar yüksekken root ve romla uğraşmak istemedim güvenli limana döndüm. S serisi candır.

hayırlı olsun. ben de epey süre mi 6 kullanmış biri olarak kesinlikle aynı sebepten s23 tercih ederdim. boyutları, ekranı, ses kalitesi, kamerası herşeyiyle mükemmel cihaz. keşke samsung exynos geliştirmeyi bıraksa da toptan kurtulsak :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...