İçeriğe Yönlendir

Satılık Deniz Suyu ile Yıkanmış Kasko Değeri Düşük Araç Sorunsalı 😁

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Emin Önal

Bu kasko değerinin üzerinde teklif alan MB deniz suyundan sel mi hasarlıymış anlamadım ben 😂

Furkan cımbızlarken bu mesajı sil 🤣

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

o zaman devamke, nerede kalmıştık :D :tongue:

Emin Önal yazdı:

Bu kasko değerinin üzerinde teklif alan MB deniz suyundan sel mi hasarlıymış anlamadım ben 😂

Furkan cımbızlarken bu mesajı sil 🤣

yok deniz suyu arıtma yağmur suyu damıtma tesislerini konuşurken İlkay şaşırıp arabayı deniz suyuyla yıkamış, birşey olurmu diyordu, bende geçmiş olsun olan olmuş diyordum :D

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Ali Cihangiroğlu yazdı:

o zaman devamke, nerede kalmıştık :D :tongue:

yok deniz suyu arıtma yağmur suyu damıtma tesislerini konuşurken İlkay şaşırıp arabayı deniz suyuyla yıkamış, birşey olurmu diyordu, bende geçmiş olsun olan olmuş diyordum :D

Emminin bir bildiği varmış demekki. O hep dere suyuyla yıkıyor. 😜

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

denizsulu gla lar değerinden alinir. 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Valla başlık anaca bu olur dedim.

Benim satılık araç konusu dünyanın geleceği konusuna evrilince orda ki mesajları buraya taşıyorum, mesajlar birbiri ile ilgisiz görünebilir ama sanırım zaten öyle de olabilirler :D :D

• Beğen 1
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sen en güzeli satmaktan vazgeç kullan gitsin, ama deniz suyuyla yıkama aman diiim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ahahaha.. başlık ve konu cuk oturmuş.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Kilyoyu 6 bin lira ucuz almışım. Lastik havalarını Alp lerde doldurayim değeri artsın 😁 Ciğerlerine de iyi gelir.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Furkan Avcı yazdı:

Valla başlık anaca bu olur dedim.

Benim satılık araç konusu dünyanın geleceği konusuna evrilince orda ki mesajları buraya taşıyorum, mesajlar birbiri ile ilgisiz görünebilir ama sanırım zaten öyle de olabilirler :D :D

Deminden beri bakıyorum başlığa, bu nasıl konu diyorum çözmem zaman aldı😅

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Cem Işık yazdı:

Deminden beri bakıyorum başlığa, bu nasıl konu diyorum çözmem zaman aldı😅

Ben bile taşırken iki konuyu karıştırdım, başım döndü :D iyiki diğer konu dışarıya kapalıymış tam Arif'in Manchester'a attığı golü arayanların içine düştüğü durum yani (ordan gelen varsa diye videoyu ekliyorum)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

@Ali Cihangiroğlu @İlkay Başaran Ee hani nerdesiniz, araba konudan çıkınca yazmıyorsunuz, demek ki benim satışa taş koyuyordunuz ha :D :D :D

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ne oluyo burda:exc1: aracı kaza yapıp rayiç bedeli alıp oturan var mı acaba, hangi rayiç bedel araç değerine yakın şu an. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Furkan Avcı yazdı:

@Ali Cihangiroğlu @İlkay Başaran Ee hani nerdesiniz, araba konudan çıkınca yazmıyorsunuz, demek ki benim satışa taş koyuyordunuz ha :D :D :D

İkisi de Clio ile takas edecekti bence kasko değerinde olursa alırız falan diye dusunuyorlardi öyle birşey varsa ilk siraya yazılayım 😅

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Furkan Avcı yazdı:

Küstük :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

konu neymiş derken kendimi gördün bir de yazmışım, neyse 350 işler

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Emre Demir yazdı:

araba nerde :)

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

PAra nerde?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...