İçeriğe Yönlendir

APP Plaka Kullanımı

Sani Gerşon

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez
Ali Gülmez yazdı:

Ben konuyu anlamadım

Ceza yazılacak mı yoksa suni bir gündem mi ?

Suni gündem. Sani bizim güzel plakalarımızı gısganıyor.

Sosyal medyada ceza yedim diyenlerin çoğu sahte plaka yani harfleri değiştirmişler. Adam F'yi E yapmış radar vs yememek için.

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
Metin Uzunoğlu yazdı:

Vatandaş Türk, tek fark mavi kısımda TR yerine GR yazması, gümrüklerden giren yabancı araçlara ülkede kalma süresine göre hgs vs zorunlu olarak satılması lazım aslında, belki de satılıyordur. 

https://www.ntv.com.tr/turkiye/hakan-bilal-kutlualpten-plaka-isyani-her-yerden-kacak-geciyor-ben-oduyorum,6s2jUhGViEeN4C7wjX0uPA

Yapan Türk’müş. Bunu da başka ülkeye kaptırmadık ya ne diyeyim…

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Korhan Şenörer yazdı:

Yapan Türk’müş. Bunu da başka ülkeye kaptırmadık ya ne diyeyim…

o plakayı alamadığı için, o da tıpkı plaka ile bezdirme operasyonu yapıyor

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Sabah siyah resmi plaka bir araç düştü önüme, fontu app.

Başka yorumum yok.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Benim anladığım ceza yazmak için bi sebep daha çıkarmışlar, zamanında ceset torbası yok diye ceza yazıyorlar diye bi rivayet vardı, doğruluğunu hiç araştırmadım. Çakal kasa arabalara polise mukavemet edenlere bi de app'den yazarlar o olur. Ben çıkarmadım algıda seçicilik trafikteki arabaların bi çoğunda app var. Ceza yazma oranı yüksek olsa çil yavrusu gibi dağılırdık göremezdim bu kadar.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Görkem Karakaş yazdı:

ceset torbası yok diye ceza yazıyorlar

Binek otomobillerde şart değil. Otobüs gibi yüksek taşımalı otomobillerde şart.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

En sağdan en sola geçmeye çalışan agresif abimizin plakasının app olması şaşırtmadı yine. Belki hepsi değil ama app plaka varsa, özellikle tüm harf ve rakamların birleştiği tip ise kesinlikle sıkıntı tip oluyorlar. Normal bir insan şu plakaya tenezzül etmez zaten

https://x.com/bpthaber/status/1768662414197702803?s=46

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

En sağdan en sola geçmeye çalışan agresif abimizin plakasının app olması şaşırtmadı yine. Belki hepsi değil ama app plaka varsa, özellikle tüm harf ve rakamların birleştiği tip ise kesinlikle sıkıntı tip oluyorlar. Normal bir insan şu plakaya tenezzül etmez zaten

https://x.com/bpthaber/status/1768662414197702803?s=46

Amma taktın he Tansu bu app işine :)

Forumda epey anormal insan var demek ki, biri de benim.

İşin tenezzüliyet ile ne alakası var anlamadım da, komedyen, müzisyen, sanatçı, oyuncu, bürokrat.. normal sayabileceğin bir çok kişinin aracında görebilirsin.

Benim tek sebebim gözüme hoş gelmesi, bu kadar. Alakasız bağlantılar kurma gözünü seveyim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emin Önal yazdı:

Amma taktın he Tansu bu app işine :)

Forumda epey anormal insan var demek ki, biri de benim.

İşin tenezzüliyet ile ne alakası var anlamadım da, komedyen, müzisyen, sanatçı, oyuncu, bürokrat.. normal sayabileceğin bir çok kişinin aracında görebilirsin.

Benim tek sebebim gözüme hoş gelmesi, bu kadar. Alakasız bağlantılar kurma gözünü seveyim :)

bazılarında plaka okuma hastalığı vardır, bende de app intolaransı oluştu :) herkesi kastetmiyorum tabi. Ama çoğunun efendi sürücü olmadığını düşünüyorum. Forumda da olabilir elbet. Trafikte çok rastlıyorum.

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

intolaransı oluştu :) 

Evet olmuş bir şeyler. :)

Geçen senin araca arkadan çarpanda mı app plakalıydı yoksa :biggrin:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emin Önal yazdı:

Evet olmuş bir şeyler. :)

Geçen senin araca arkadan çarpanda mı app plakalıydı yoksa :biggrin:

arkamdaki, yandan kaynak yapmaya çalışanı önüne sokmamak için mücadele veriyordu. İşte o kaynakçı app idi :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...