İçeriğe Yönlendir

Formula 1 - 2024 Sezonu ve Haberler

Aytac Sakal
Çözüme git Sani Gerşon tarafından,

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Digiturk'e gıcığım ben, beinsports aboneliğim yok zaten, başka yerden izleyebilirsem izlerim.

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Sani Gerşon yazdı:

Bu haber her yerde mevcut lakin beinsports'tan resmi bi açıklama gelmedi. Kendi sitelerinde de herhangi bir duyuru, açıklanan program vs yok.

https://beinsports.com.tr/gundem/formula-1

Bende D Smarttan izliyordum S Sporttan 1 yıl önce S Sport anlaşma bitti.Wrc de izleyemiyoruz.Bein olur gibi geliyor bana beklemedeyim.Sezon geldi çattı belirsizlik devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Digiturk'e gıcığım ben, beinsports aboneliğim yok zaten, başka yerden izleyebilirsem izlerim.

@Servet Aydın da çözümler mevcut. ÖM'den bi iletişime geç bence hocam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Sani Gerşon yazdı:

Sonra da benimle iletişime geçsin ama.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

Göndereyim numeroyu

Önder Özcan yazdı:

Sevmiyorum seni 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Servet Abi, gönderdi numarayı. Teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

etkileşim olmasın ama lütfen sonra

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

etkileşim olmasın ama lütfen sonra

İletişsek yeterli.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Servet Abi, gönderdi numarayı. Teşekkür ederim.

Pano dübeli nasıl iyi mi?

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Servet Aydın yazdı:

Pano dübeli nasıl iyi mi?

:crazy::yildizlar:

Çok pis adamsın portifçi abim. :selo: 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
(düzenlendi)

Tod TV içerisinde spor extra + paketi ile izlenebilecekmiş.  Sezonluk abonelik 445 TL olarak gözüküyor. 5 taksit imkanı veriyor. Aynı anda tek cihazdan izlenebilir.

tarihinde Fatih Mehmet Uslu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

tod tv :shok:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Tod TV içerisinde spor extra + paketi ile izlenebilecekmiş.  Sezonluk abonelik 445 TL olarak gözüküyor. 5 taksit imkanı veriyor. Aynı anda tek cihazdan izlenebilir.

F1 TV'mi veriyorlar, ne veriyorlar?

Sunucu kim olacakmış vs, hiç detay yok mu?

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Sani Gerşon yazdı:

F1 TV'mi veriyorlar, ne veriyorlar?

Sunucu kim olacakmış vs, hiç detay yok mu?

Gökhan Telkenar diye birisi sunacakmış. Son haberle öyleydi. Ayrıca paketlerle ilgili kafa karışıklıkları var, 89 TL ye aldık diyelim, sezon sonuna kadar yazıyor ama içinde bazı futbol ligleri de olduğundan sezon sonundan hangi tarih kastediliyor belli değil. X de yorumlara baktım, birisi 89 şık paketi almış, sezon bitiş tarihi 2024 ün 8. ayı olarak gözüküyor. O tarihte paket yenilememiz mi gerekecek falan gibi sorular var. 

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

İnat Tv app üzerinden bakıcaz artık..

Serhan'ın anlatmıyor olması kötü oldu.

Allahtan samsunglarda DEX uygulaması var da tv den izleme şansımız oluyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Öner Kurukuz yazdı:

İnat Tv app üzerinden bakıcaz artık..

Serhan'ın anlatmıyor olması kötü oldu.

Allahtan samsunglarda DEX uygulaması var da tv den izleme şansımız oluyor.

inat'tan baktım ben ama yayınlanan kanal olan beinsport4 mümkün değil ki çalışsın. Siz denediniz mi?

Bu arada,

TodTV formula1 paketini açıkladı. 49TL'ye dizilerle beraber sunuyor. Kullanan var mı?

Yarın yarış var, ortada kaldık resmen ya...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pazar ola

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Sani Gerşon

Serhan Acar beinsports'la anlaşamadığını açıkladı.

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Sani Gerşon yazdı:

inat'tan baktım ben ama yayınlanan kanal olan beinsport4 mümkün değil ki çalışsın. Siz denediniz mi?

Bu arada,

TodTV formula1 paketini açıkladı. 49TL'ye dizilerle beraber sunuyor. Kullanan var mı?

Yarın yarış var, ortada kaldık resmen ya...

q2 de 6. dakikada takıldı.

internetten beinsport4 izle dedim, ilk çıkan siteye girip izledim.

Anlatım "berbat" demek isterdim ama berbattan da berbat...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Öner Kurukuz yazdı:

Anlatım "berbat" demek isterdim ama berbattan da berbat...

Gerçekten çok fena bir anlatım var. İki tane acemi, sanki aralarında sohbet ediyorlar da, bizi aralarına katmayı lütfetmişler. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Bein’e bir şans vermek için Tod aldım bugün ama sıralama turları facia idi cidden. İlla Serhan Acar anlatsın demiyorum ama spora hakim olmayan birisi ile zor bu iş. Ben bir süre daha F1TV’den devam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Selim Bilgin yazdı:

Bein’e bir şans vermek için Tod aldım bugün ama sıralama turları facia idi cidden. İlla Serhan Acar anlatsın demiyorum ama spora hakim olmayan birisi ile zor bu iş. Ben bir süre daha F1TV’den devam. 

"Spora hakim olmayan"

Hocam bu işin spora hakimiyeti ile alakası yok. Zira sunum yapan Jason Tahincioğlu zaten yarışan hatta f1 aracını istanbul parkta kullanan biri.

Bu iş bilgi ve özveri ile alakalı.

Serhan her yarış öncesi sayfalarca notlar hazırlayıp önünde hazır bekletiyor ki bir görüntü ekrana geldiğinde onunla ilgili bilgiyi hemen verebilsin.

Adam yemeden içmeden notlar tutuyor ve yarışçı olmamasına rağmen hayatını buna adamış gibi seviyor bu sporu. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Öner Kurukuz yazdı:

"Spora hakim olmayan"

Hocam bu işin spora hakimiyeti ile alakası yok. Zira sunum yapan Jason Tahincioğlu zaten yarışan hatta f1 aracını istanbul parkta kullanan biri.

Bu iş bilgi ve özveri ile alakalı.

Serhan her yarış öncesi sayfalarca notlar hazırlayıp önünde hazır bekletiyor ki bir görüntü ekrana geldiğinde onunla ilgili bilgiyi hemen verebilsin.

Adam yemeden içmeden notlar tutuyor ve yarışçı olmamasına rağmen hayatını buna adamış gibi seviyor bu sporu. 

Jason’ı çocukluğum(n)dan beri tanıyorum. Ancak sporun içinde olmuş olmak şu an hakim olmayı sağlamıyor. Delta süre meselesi için bile tahmini yorum yaptılar ki faciaydı. Bence o koltuğa oturmuş birisi olarak yorumlara çok şey katar. Ancak yanındaki spiker arkadaşın, yani işi anlatmak olan arkadaşın teklemeden anlatması gerekiyor bazı şeyleri. Ben dinlediğimde muhtemelen önceki sezonlarda yarışları bile izlemeyen birisi gibi geldi. Serhan Acar hem sporun içinde, hem çocukluğundan beri F1 tutkunu hem de çok çalışkandı. Yeri kolay kolay dolmaz. Ama örneğin Mali Selışık + Jason olsa bu kadar sırıtmazdı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...