İçeriğe Yönlendir

Formula 1 - 2024 Sezonu ve Haberler

Aytac Sakal
Çözüme git Sani Gerşon tarafından,

Recommended Posts

Sani Gerşon
Öner Kurukuz yazdı:

Zira sunum yapan Jason Tahincioğlu zaten yarışan hatta f1 aracını istanbul parkta kullanan biri.

Demek ki yarışabilmek ile anlatabilmek tamamen farklı şeylermiş. 

Serhan Acar'ın yeri zor tutulur. Umarım başka spiker bakar beinsports.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

James Hunt (RIP) 

Jason’ın en büyük handikapı Türkçesinin kötü olması bu arada. Bildiğini de aktaramıyor. Tabi daha yarış bile olmadı. Biraz süre vermek lazım. 

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Denemek amacıyla 1 aylık tod TV üyeliği aldım. Spor extra paketini. Görüntü fena değil, içerikleri bulmak zor, en kötüsü geçmiş yayınları izleyebileceğiniz bir bölüm yok. Canlı izlemek dışında şans yok. Sonradan düzenlerler inşallah. Spikerler facia. Jason idare eder ama yanındaki mahvetti beni, q2 nin ortasında birisi 3. en iyi dereceyi yapıyor, adam öyle bir tepki veriyor ki Pol pozisyonu kazandı sanarsın. Arkadaşların da dediği gibi zaman vermek lazım biraz ama Serhan acar bilgisi ve kalitesini bulamayacaz sanırım. Mali selışık geçen sezon yarış anlatmıştı Serhan yokken, hiç bu kadar göze batmamıştı. Doğru kişiyi bulsalar çok da sorun olmayacak.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Tod'a yıllık F1 paketi alarak abone oldum. Ama çoğu zaman yarışlara zamanında yetişemem. Tv+ bu konuda bana ilaç gibi geliyordu, yarışı başa alıp canlı gibi izliyordum. Tod'da bu şans sanırım yok, izledin izledin. :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Önder Özcan yazdı:

Tod'a yıllık F1 paketi alarak abone oldum. Ama çoğu zaman yarışlara zamanında yetişemem. Tv+ bu konuda bana ilaç gibi geliyordu, yarışı başa alıp canlı gibi izliyordum. Tod'da bu şans sanırım yok, izledin izledin. :angry:

Abi dün 3.antrenmanı izleyeyim dedim. Ama antrenman bitmeye yakındı. O sırada açınca başa sarabildim, bir kısmını izledim. 5 dk durdurdum, tekrar açtığımda kapanmıştı. Baktım antrenman yayını bitmiş, yayın bitince açamıyorsun yani. Yayın devam ederken ileri geri sarabiliyorsun. Öyle değişik bişey. Emin olamadığım için 1 aylık abone oldum. Duruma göre devamına karar verecem artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Abi dün 3.antrenmanı izleyeyim dedim. Ama antrenman bitmeye yakındı. O sırada açınca başa sarabildim, bir kısmını izledim. 5 dk durdurdum, tekrar açtığımda kapanmıştı. Baktım antrenman yayını bitmiş, yayın bitince açamıyorsun yani. Yayın devam ederken ileri geri sarabiliyorsun. Öyle değişik bişey. Emin olamadığım için 1 aylık abone oldum. Duruma göre devamına karar verecem artık.

Ben dün gece abone oldum, 22.00- 23.00 arası bi saatte, yani dünkü etkinliği izleyemedim. Benim için en önemli kıstas yetişemediğim zaman başa alıp izleyebilmek. Tv+ ta 24 saat önceye kadar geri sarma var. Hatta kayıt etme bile var. Memlekete gideceksin, kayıt ediyor. Dönünce izle.

Kaldık Tod'a :nea:

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Aylık 39 TL lik F1 paketi açıklamışlar şimdi. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Aylık 39 TL lik F1 paketi açıklamışlar şimdi. 

Evet dün de vardı, ona abone oldum ben (yıllık üyelik)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Sezonun ilk yarışı Bahreyn Gp başladı 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Serhan Acar olmadan çok yavan geldi 

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Olay olup bittikten ve biz üstüne yorum yaptiktan sonra sunucu arkadaşların da aklina gelip yorum yapıyorlar.

Biraz "erken!!!!!" yapiyorlar ama olsun.

Yarış zaten kötüyken bir de anlatım kötü olunca 10 sezon böyle nasıl izleyeceğiz bilemiyorum 😡😡

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Ben ilk turdan sonra F1 TV’ye geçtim. 😊

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

standart digiturk te izledik güzeldi

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Russel beyaz kuşaklı sert lastiğe geçti, sunucu orta hamura geçti diyor. Yarış sıkıcıydı sunum daha sıkıcı. Ayrıca redbullar bu sezonu bitirmiş görünüyor. Nereden bakarsak bakalım tatsız bi sezon olacak gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tsunona bi tane haas geçiyor, hangisini geçtiğini bilmiyorlar. Perez lastik takıyor, hangi sertlikte taktığını bilmiyor spikerler. Gerçekten kötünün kötüsüydü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
(düzenlendi)

Yarışın son 7 turunda RB takımı yer değişikliği ile neyi amaçladı acaba?

Zaten 13. ve 14. sıradasın. Yer değiştirip Ricciardo' yu öne geçirince ne yapmasını bekliyorlardı? 12 saniye önündeki adamları geçip 10. olup puan mı alacaktı?

Tsunada isyanında çok haklı. Tv başında "yer değişin" anonsunu duyunca ben çıldırdım onun yerine, Tsunoda neler hissetmiştir???

tarihinde Öner Kurukuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
Öner Kurukuz yazdı:

Yarışın son 7 turunda RB takımı yer değişikliği ile neyi amaçladı acaba?

Zaten 13. ve 14. sırada. Yer değiştirip Ricciardo' yu öne geçirince ne yapmasını bekliyorlardı? 12 saniye önündeki adamları geçip 10. olup puan mı alacaktı?

Tsunada isyanında çok haklı. Tv başında "yer değişin" aninsunu duyunca ben çıldırdım yerime, Tsunoda neler hissetmiştir???

10 tur evvel isteselerdi anlardım da, dediğiniz gibi 6-7 tur kala bayağı anlamsızdı.

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yuki ye hala koltuk vermelerine bile şaşırırıyoum çok şımarık bir capon ,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Çağlar Bayur yazdı:

yuki ye hala koltuk vermelerine bile şaşırırıyoum çok şımarık bir capon ,

Muhtemelen bu sezon son sezonu olacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Finish'ten sonra Ricciardo'ya gider yapması gerçekten komediydi. 5 yaşında çocuk gibi ağlaması eksik bir tek.

Ric'in yarış sonrası yaptığı roportajda, "puan için zaten yarışmıyorduk ama biraz daha ilerleme şansımız varken böyle bir tepkinin gelmesi şaşırtıcı. Üstüne üstlük yarış sonu planımızı yarış evvelinde de görüşmüştük" diye konuşması da her şeyi açıklığa kavuşturmuş.

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Sani Gerşon yazdı:

Finish'ten sonra Ricciardo'ya gider yapması gerçekten komediydi. 5 yaşında çocuk gibi ağlaması eksik bir tek.

Ric'in yarış sonrası yaptığı roportajda, "puan için zaten yarışmıyorduk ama biraz daha ilerleme şansımız varken böyle bir tepkinin gelmesi şaşırtıcı. Üstüne üstlük yarış sonu planımızı yarış evvelinde de görüşmüştük" diye konuşması da her şeyi açıklığa kavuşturmuş.

Bu konuda takımın yapmak istediği bence "Yumuşak lastikli aracı öne alalım ve bakalım gerçekten performans gösterebilecek mi?

Öndeki araçlara karşı hızlı olacak mı? diye düşündü.

Ancak baktın ki değişim sonrası bir gelişme olmuyor yarış bitmeden yerlerini tekrar değiştir ki pilotlarının da morali bozulmasın.

Baktığında Yuki Tsunoda'yı sevmem de, şımarık veletin teki ancak burda ciddi ciddi takımın yaptığı bir yanlış vardı.

Bitişten sonraki hareketi de zaten haklıyken haksız duruma getirdi Tsunoda'yı.

Ricciardo bence biraz şişirilmiş bir pilot. McLaren'de iken de Norris bariz derecede hızlıydı.

2021 Italya yarışında da Norris geçebilecekken takımdan "2. liğe razı gel" dendi. Sebep; Ricciardo bu zaferle kendine gelir de takıma daha iyi sonuçlar getirir...

Ne oldu? Hiçbirşey.

Eğer seneye boşa çıkan Sainz redbulla gitmezse tahminim Perez yerine yine Ricciardoyu alacaklar redbula.

Daha önce diş gösterip kızıştırınca takımdan şutlandığı için burnu sürtmüştür, tekrar aldıklarında güzel bi ikinci pilot olur.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ricciardo verstappen'in takıma rkadaşıyken kendini 1. görmüştü takımda, o bayağı komikti :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

birşey denemiş olabilir yarış mühendisleri, veri toplamıştır aerodinamik bakmış olabilir, bu pilotlar da çok şımardı, Nikki gibi olamazlar hiçbir zaman

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Öner Kurukuz

Sıralamayı izleyemedik.... Hiçbir yayın çalışmadı.

Bi tane yayın buldum onda da bundes liga maçı vardı. 😡😡😡

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
(düzenlendi)

2022 Bahrain'den sonra gelen bu yarış dublesi ilaç gibi geldi. 

Uykusuz kaldığıma deydi.

Özlemiştim Ferrarileri 1-2 görmeyi.

Sainz çok güzel ve istikrarlı bir tempo ile yarışın ilk turlarında aldığı liderliği bir daha bırakmadı.

tarihinde Öner Kurukuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...