İçeriğe Yönlendir

500.000 TL'ye Kadar Araba Önerisi

Mehmet Dagdeviren

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Şu anda hala bir çok markada yeniden yok çekiyorlar. Stok varsa da, yine sene sonuna 1.5 katı fiyattan satarlar artık.

hangi model?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hangi model?

Takip ettiğim gruplardan, Dacia Jogger'lar yok çekiliyor. Duster'larda her paket bulunmuyor. Corolla Cross Şubat başında Mart sonu teslim edebiliriz ama söz vermiyoruz dedi ve dün şu an temin edilemeyeceğini söylüyor bir çok bayi.

Seat en son geçen ay başı Ateca'lara yok çekiyordu. Bu ay ne olur bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

Takip ettiğim gruplardan, Dacia Jogger'lar yok çekiliyor. Duster'larda her paket bulunmuyor. Corolla Cross Şubat başında Mart sonu teslim edebiliriz ama söz vermiyoruz dedi ve dün şu an temin edilemeyeceğini söylüyor bir çok bayi.

Seat en son geçen ay başı Ateca'lara yok çekiyordu. Bu ay ne olur bilmiyorum.

birkaç model. O da bayi bayi değişiyor. En kötü 1 ay beklenir. Eskisi gibi değil.

buradaki nokta, ikinci el satıcılarının hala 2-3 sene önceki piyasanın devam ettiğini sanması. 

mesela 800 bin’e 12 yaşında dizel manuel c segment araba satılıyor. 1 milyona oto. corolla sıfır var. Bunu söylemeye çalışıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

birkaç model. O da bayi bayi değişiyor. En kötü 1 ay beklenir. Eskisi gibi değil.

buradaki nokta, ikinci el satıcılarının hala 2-3 sene önceki piyasanın devam ettiğini sanması. 

mesela 800 bin’e 12 yaşında dizel manuel c segment araba satılıyor. 1 milyona oto. corolla sıfır var. Bunu söylemeye çalışıyorum. 

Liste olarak var evet. Bizde aradık ama denk getiremedik.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Liste olarak var evet. Bizde aradık ama denk getiremedik.

Geçen ay servis işim oldu. Satış kısmına girdim boş vakitte. Hepsinden var dedi satıcı. Bayiye göre fark olabilir

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Welcome to Turkey, we were born here, what's your execuse? yazılı bir tabela görmüştüm zamanında. 

Ben fiyatların düşeceğine katılmıyorum. Sıfırlar yükselecek, ikinci el bir süre yerinde sayacak dersen ona katılırım bir kaç aylığına o da.

Egea 1.3 mtj manuel easy paket aracın fiyatı 1 milyonu geçti bayide. Geçen arkadaş için gittik, milyon dedik, bırakmadılar. 

https://otomobil.fiat.com.tr/otomobil-fiyat-listesi

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Olur mu sıfır arabalar kazık, kokusuna veriyorsun 300 bin lira. :) 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Bilinenden şaşmamak lazım bence focus 2 makyajlı. Tatsız tutsuz bir iç mekanı var ama hoş araba tabi manuel vites olanları.

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu
Furkan Bakırel yazdı:

Bilinenden şaşmamak lazım bence focus 2 makyajlı. Tatsız tutsuz bir iç mekanı var ama hoş araba tabi manuel vites olanları.

Titanyum donanım seviyesinde yılına göre ne ararsanız var, iç mekanının bence kalite hissi iyi hala tercih edilebilir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Furkan Bakırel yazdı:

Kıyas noktasına bakmak gerekir bence. Yani tamam, iç mekan tasarımı o yıllarda bile aman aman şık değildi ama modeline göre bakılırsa o yıllardaki araçlar arasında ortalarda yer alır bence. Donanım olarak zaten dolusu oldukça başarılı. Bagaj büyük, iç mekan yeterli. Benzinlileri hantal kalıyor ama manuelini hiç denemedim, ekseriyetle otomatiklerine bindiğim için aklımda öyle kalmış olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Geniş bagajlı bir araba bakılıyor ve uzun süreli kullanım düşünüyorsanız MPV lere bakın derim üç ay önce Opel Meriva aldık aile için on numara bir  araç tabii ben sedan severim o ayrı mesele 😁

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

IMG-20240217-212759-273.jpg

? :)

Hazır Osman usta gibi ustaniz da varken

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Düşünürseniz 2010 1.4 tsi superb var kendi aracım. DAha genişi daha rahatı daha bagajlısını bu fiyatlara bulamazsınız. Anca H100 falan olur :)

DM'den telefon numaranızı atarsanız gerekli bilgileri rahatlıkla verebilirim. Beni forumdaki çok eskilerin hepsi tanır. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Hakan Tarım yazdı:

Düşünürseniz 2010 1.4 tsi superb var kendi aracım. DAha genişi daha rahatı daha bagajlısını bu fiyatlara bulamazsınız. Anca H100 falan olur :)

DM'den telefon numaranızı atarsanız gerekli bilgileri rahatlıkla verebilirim. Beni forumdaki çok eskilerin hepsi tanır. 

Pişmanlık is coming.... Superb yerine ne konur ki otomobil olarak?

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Murat Sahın yazdı:

Pişmanlık is coming.... Superb yerine ne konur ki otomobil olarak?

İş kurmak için satıyorum. Yoksa gayet memnunum aracımdan. 

Artı olarak Konuyu açan arkadaşın dediği fiyata da foruma verebilirim

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Hakan Tarım yazdı:

İş kurmak için satıyorum. Yoksa gayet memnunum aracımdan. 

Artı olarak Konuyu açan arkadaşın dediği fiyata da foruma verebilirim

O zaman durum değişir tabi abi, ben araba değişikliği olarak düşündüm, bazı arabaları satınca yerine pek bir şey koyamıyor insan. Superb de öyledir diye demiştim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Murat Sahın yazdı:

O zaman durum değişir tabi abi, ben araba değişikliği olarak düşündüm, bazı arabaları satınca yerine pek bir şey koyamıyor insan. Superb de öyledir diye demiştim. 

Bi kaç seneye tekrar bir araç alacak olursam ya superb (aynı kasa, bu kasayı daha çok seviyorum) veyahut a6 tarzı birşey alırım nasipse. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

benzinli mi, dizel mi isteniyor? 1.6 multijet ilanı var ama bu şartlarda benzin-lpg de ideal olabilir. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bence arkadaş ka dan sonra pek araç beğenemez..

Her iki aracı da klas araçlar. Tatmin çok zor. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Topçu
(düzenlendi)

Bu fiyat bandında japonlardan mesela Honda City'yi (2009-2011) düşünürdüm.

tarihinde İbrahim Topçu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Talha Bilgi
(düzenlendi)

Bende w124 ile 1 yılımı doldurdum... Sikortam yenilendi :spiteful:....

Aracımı satıp üzerine çok koymadan bir değişiklik istiyorum özellikle koltuk konforu rahatsızlığım için önemli ve hız sabitleyicisi de olan bişi... Kararsız kaldım... ilk hedefim w210 kompressor yada 280 gibi güçlü bir seri idi ama maksimum 500.000 TL bütçem ile yetişemiyorum.... Ülkenin mali durumları bir yandan Benim güçlü araç hayallarim bir yandan arada kaldım.... 

Fav listemde ;

2000 model Mercedes ML320 (w163) - 520.000 TL (Konyada araç belki pazarlık yada tehdit santajla düşürtürüm)
2000 model Mercedes CLK200 Kompressor (w208)- 479.000 TL

2000 model Volvo V70 -380 - 460.000 TL aralığında iki tane var km'si makul

2005 model Accord 2.0 -485.000 TL....

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Talha Bilgi yazdı:

Bende w124 ile 1 yılımı doldurdum... Sikortam yenilendi :spiteful:....

Aracımı satıp üzerine çok koymadan bir değişiklik istiyorum özellikle koltuk konforu rahatsızlığım için önemli ve hız sabitleyicisi de olan bişi... Kararsız kaldım... ilk hedefim w210 kompressor yada 280 gibi güçlü bir seri idi ama maksimum 500.000 TL bütçem ile yetişemiyorum.... Ülkenin mali durumları bir yandan Benim güçlü araç hayallarim bir yandan arada kaldım.... 

Fav listemde ;

2000 model Mercedes ML320 (w163) - 520.000 TL (Konyada araç belki pazarlık yada tehdit santajla düşürtürüm)
2000 model Mercedes CLK200 Kompressor (w208)- 479.000 TL

2000 model Volvo V70 -380 - 460.000 TL aralığında iki tane var km'si makul

2005 model Accord 2.0 -485.000 TL....

Segment yüksek, astra j düşünürsen daha ucuzuna konuşalım :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Köksal Yılmaz yazdı:

Segment yüksek, astra j düşünürsen daha ucuzuna konuşalım :) 

Dizel  manuel bildiğim kadarıyla üstad senin araç. Benzin/lpg ve kesinlikle Otomatik düşünüyorum Teşekkür ederim. :thank_you2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...