İçeriğe Yönlendir

Electric ART EQC 400

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Alptuğ Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

bu araca kaskosuz binilmez ama. yani onu kasko düşünsün durumu var.

Kaç para abi kaskosu 50k? 100k?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Doğan Arşiray yazdı:

far 27 bin tl diyor sahibinden de var, birsürü. sıfırı da 50 bin dir.

Onların nereden temin ettiğini gizli kamera görüntülerinde görüyoruz bazen :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

İç mekan görüntüleri yok mu? Bir gün ben de yıldıza bineceğim. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alptuğ Özcan yazdı:

henüz bir fikrim yok. öğrenince yazarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Doğan Arşiray yazdı:

far 27 bin tl diyor sahibinden de var, birsürü. sıfırı da 50 bin dir.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Onların nereden temin ettiğini gizli kamera görüntülerinde görüyoruz bazen :)

Diyrcektim 😄

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bi arkadaşın farlarını çalmışlardı değil mi forumda? yanlış mı hatırlıyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cem'in komşusunun porsche'den iki defa çalmışlardı :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mehmet Ozyurek yazdı:

Cem'in komşusunun porsche'den iki defa çalmışlardı :)

Kayınbiraderin chayenne’in 2 defa gitti farları. Birinde yakaladık hatta kameradan geldikleri arabanın plakasını vs şikayet ettik ama sonuç çıkmadı. Sonunda farlara sahip olamıyorum diye sattı arabayı :)

• Mutlu 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Porsche Cayanne ve Seal Leon ikisi de sıkıntılı. Farlar kolay söküldüğü için bu iki aracı seçiyorlar. 

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Hayırlı olsun. Araç 3 ton var mıdır? 2 gün önce Togg ve Tesla test sürüşü yaptım. Teslanın ivmelenmesi beni benden aldı. Yok böyle birşey. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Cem Işık yazdı:

Birinde yakaladık hatta kameradan geldikleri arabanın plakasını vs şikayet ettik ama sonuç çıkmadı. 

Ülkenin içinde bulunduğu vahim durum :elveda:

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

2.5 ton muş bu araba. tesla Y daha hafif miş. o nedenle daha az tork üreten bir motor ile aynı performanstaymışlar. bu şekilde tesla epey uzun yol gidebiliyormuş. ben şahsen teslanın şeklini hiç beğenmiyorum. togg 10 kere daha güzel bir otomobil.

Macit Aliyev yazdı:

Hayırlı olsun. Araç 3 ton var mıdır? 2 gün önce Togg ve Tesla test sürüşü yaptım. Teslanın ivmelenmesi beni benden aldı. Yok böyle birşey. 

Alptuğ Özcan yazdı:

hocam biz bir minibüsümüzden park halinde malları çalanları, ertesi gün,  bizim mallarımızı kargoya verirken, polisleri götürüp suç üstü yakalattık....................................

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

hocam biz bir minibüsümüzden park halinde malları çalanları, ertesi gün,  bizim mallarımızı kargoya verirken, polisleri götürüp suç üstü yakalattık....................................

Fıkra bu kadar...

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Doğan Arşiray yazdı:

2.5 ton muş bu araba. tesla Y daha hafif miş. o nedenle daha az tork üreten bir motor ile aynı performanstaymışlar. bu şekilde tesla epey uzun yol gidebiliyormuş. ben şahsen teslanın şeklini hiç beğenmiyorum. togg 10 kere daha güzel bir otomobil.

Tesla Y Long range 2 ton, satışçının dediğine göre tesla tam HP verisi açıklamıyor ama 450-480 hp aralığına tekabul ediyor. Arabanın şekli çok kötü. Ama gidişi çok fena. Aklımdan çıkmıyor.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Macit Aliyev yazdı:

Tesla Y Long range 2 ton, satışçının dediğine göre tesla tam HP verisi açıklamıyor ama 450-480 hp aralığına tekabul ediyor. Arabanın şekli çok kötü. Ama gidişi çok fena. Aklımdan çıkmıyor.

bence tamamı gereksiz derecede güçlü bu premium arabaların...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Alptuğ Özcan yazdı:

Hırsız tutuklu yargılanıyordu, kiralık araba ile gelmişler. Plakadan tespit edip şikayetçi olduk. 

Duruşmada "ben kiraladığım arabayı o gün arkadaşım xxxx'e bir yere gitmesi gerektiği için emanet vermiştim, ben değildim oraya giden " dedi.  "Aaa öyle mi" dedi hakim ve salıverdi adamı. Fıkra burada bitiyor. 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 2
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yeniden soruşturma açmıyor savcı. Babam emekli avukat bundan çok şikayetçiydi. Birinde kadını evde bağlı buluyorlar elleri ayakları ağzı bağlı gelini dövmüş ve bilezikleri almış. Şikayet ediliyor tutuklanıyor şahit yok beraat ediyor. Ee bu kadını kim soydu?? Soran arayan yok..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Macit Aliyev yazdı:

Genelde aynı yorum yapılıyor tesla için. Tip ve işçilik kötü ancak gidiş, yol tutuş ve duruş fena. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

A noktasından B noktasına gideceğiz. Arabalar hafifleyeceğine ağırlaştı.

Halbuki 5kg hidrojenle ve yakıt hücresiyle 500km yol gidiliyor. Egzozdan su çıkıyor. Damacayana doldur. Evde ütü yaparsın. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arabalar hafifleyeceğine ağırlaştı.

aa neden ağırlaştı acaba

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

aa neden ağırlaştı acaba

Hidrojenli gemiler, hidrojenli uçaklar. Geliyor gelmelte olan. vw yapay benzinle uğraşıyor. Batacaklar valla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

uçaklar.

uçak emisyonunu okmuştum, rakam hatırlmaıyorum ama korkunç , piramitlerde selfie çektirmeye gidenin karbon ayak izi kocaman

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alptuğ Özcan yazdı:

55 bin miş. 6500km de. premium araba icin normal denebilir. 

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Doğan Arşiray yazdı:

55 bin miş. 6500km de. premium araba icin normal denebilir. 

103, 104, 65 isteyen şirketler de oldu.  
Allianz güzel fiyat verdi.  

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...