İçeriğe Yönlendir

Oto Boyacı

Kenan Demir

Recommended Posts

Kenan Demir

Herkese selamlar.Bana fahiş fiyatı olmayan boyacı lazım.20 Bini geçmeyen.Bölge olarak Eskişehir,Sakarya,Adapazarı,Bursa olabilir.TEŞEKKÜRLER.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Var mı ki öyle bir esnaf?

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Kenan Bey merhaba. Geçen sene bu zamanlar ön üç parça + ön panel boyatmaya Bursa küçük sanayide 7,500 tl vermiştim. Tüm araç 30 - 40 binden aşağı fiyat vermezler diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Valla broadway'i bile boyamazlar galiba o fiyata.. 

Ne boyanacak?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Golfün bir çamurluğunu ekstra işçiliksiz boyattım 4-5 ay önce, 4500 lira ödedim. Kaza yapmıştım, parçada çürüme mevcuttu zaten, değiştirdik. Astarlı parça getirttim, dışarda boyayıp kaportacıya gönderdi boyacı. O şekilde 4500 lira :) 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

varsa öyle bir boyacı şehir fark etmez 2 adet araba işi verebilirim nakit keş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Murat Sahın yazdı:

Golfün bir çamurluğunu ekstra işçiliksiz boyattım 4-5 ay önce, 4500 lira ödedim. Kaza yapmıştım, parçada çürüme mevcuttu zaten, değiştirdik. Astarlı parça getirttim, dışarda boyayıp kaportacıya gönderdi boyacı. O şekilde 4500 lira :) 

Ne paralar kazanıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tüm boyacılar da binlerce km2 lik çiftliklerine  bentley ile mi gidiyor yani_

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Bu fiyata boyanmayacağı belli. İsterseniz şu piyasaya yeni düşen zırh kaplamayı araştırın. Alternatif komple boyanmış olur. Bu bütçelerde olduğunu duymuştum. 

Yorum bağlantısı
Emre Demir
Çağlar Bayur yazdı:

Çabi Astar vernik sertleştirici boya ıvır zıvır nerdeyse 15 -20 arası tutar.:koskos:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

Yıldıza binmeleri normal yani

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Demir yazdı:

Çabi Astar vernik sertleştirici boya ıvır zıvır nerdeyse 15 -20 arası tutar.:koskos:

son zamanlarda hesap yapmadım uzağım, yakın da olsam her hafta ayrıca maliyet çıkarmak gerekirdi artık büyükşehirlerde bu tip maliyetleri karşılamak zor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Demir
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ne boyanacak?

Focus Mk1Mehmet Bey siyah.

Murat Sahın yazdı:

Çamurluk sadece😳

Görkem Karakaş yazdı:

Bu fiyata boyanmayacağı belli. İsterseniz şu piyasaya yeni düşen zırh kaplamayı araştırın. Alternatif komple boyanmış olur. Bu bütçelerde olduğunu duymuştum. 

Araştırdım onu da Görkem Bey.Maliyet olarak düşük.Fakat  karar vermek zor.Olumsuz olarak yorum yapan olumlu yorumlar göre daha fazla.😐

Cihat Küçükay yazdı:

Var mı ki öyle bir esnaf?

Olsa keşke😃

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Görkem Karakaş yazdı:

şu piyasaya yeni düşen zırh kaplamayı araştırın. Alternatif komple boyanmış olur.

gagıldan gelenlere not, yeni birşey değildir, esası, kamyonet zeminlerine yük koyup alırken koruma amaçlı fıslanan bir nevi pütür boyadır, uygulması basittir, kozmetik olarak odun gibidir, yani pütür pütür koruyucu bir tabaka. bir şekilde soyulması gerekirse bol sabır ve cüzdan gerektirir

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

@Çağlar Bayur Abi sen boya işiyle mi uğraşıyordun aklımda öyle kalmışta nedense :) 

Yorum bağlantısı
Kenan Demir
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ne boyanacak?

ford focus 1 Mehmet Bey

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kenan Demir yazdı:

ford focus 1 Mehmet Bey

40'a falan boyanırsa çok iyi.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Üçkaleler yazdı:

@Çağlar Bayur Abi sen boya işiyle mi uğraşıyordun aklımda öyle kalmışta nedense :) 

jant boyamışlığım var, bir de fırın dizayn edebiliyorum

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mert Üçkaleler yazdı:

Boya işini sever Çabi :) 

Şahsi heves diyelim.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Çağlar Bayur yazdı:

jant boyamışlığım var, bir de fırın dizayn edebiliyorum

Anladım abi. 10 sene önce Maslakta Osman ustanın orada bir araç baktırmaya gelmiştim. Beğenmeyip anlaşamamıştık. Hatta sen metro çıkışına kadar beni bırakmıştın . ambiante gri sedan bi focus vardı sende :) jantları çok hoştu çok kollu O.Z muydu neydi.  vesile ile jant boyama demişken bu anı mı yazayım dedim :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

Boya işini sever Çabi :) 

Şahsi heves diyelim.

laptop boyamam ama onu ahşap kapladım

Mert Üçkaleler yazdı:

gri sedan bi focus vardı sende :) jantları çok hoştu çok kollu O.Z muydu neydi.

fiesta st nin jantı olmalı ondaki, OZ lar depoda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hayatta elini sürmez

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

adamlar basit yaşlı ufak bir arabanın sadece üst kapak sökmesine 20 bin tl diyorlar, rektefe 50 bin sökme dahil min fiyat, hale bak, kapak sökme 20 bin olmuş, geçen biriyle konuştum, abi kiralar  vergi.... yahu dedim ağlama, dükkan senin, vergi yok fatura yok resmen kaçaksın, kapak 20 bin yok yeaahhh, birde şahit oldum, tamda bu konuyu konuşurken birisi aradı bunu, kaç tl alayım diye, en az 20 ye sökeriz buradan başla demezmi :angry: altına sıfır adv 350 zondada çekmiş birde onu dinledik üstüne....

araba sıfır alınır aga, kullanırsın min 5 sene sonra satarsın gider, avrupa stil, arıza yapmadan yallah, en güzeli... bakımıda kendin yapacaksın...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

, dükkan senin,

iktisatta çığır açar öyle hesap tüm dengeler değişebilir hatta

Ali Cihangiroğlu yazdı:

sıfır adv 350 zondada çekmiş

memnunmuy muş

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mustafa Erkan yazdı:

Kenan Bey merhaba. Geçen sene bu zamanlar ön üç parça + ön panel boyatmaya Bursa küçük sanayide 7,500 tl vermiştim. Tüm araç 30 - 40 binden aşağı fiyat vermezler diye düşünüyorum.

Memnun kaldiniz mi? Bursa da kaporta boyaci lazim bana da. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...