İçeriğe Yönlendir

Oto Boyacı

Kenan Demir

Recommended Posts

Mustafa Erkan

Erdem bey aracımı boyattığım boyacıdan yaptığı işten memnun kaldim bir sorun yasamadim. Ancak işi kaportaciya verdigim icin boyacı ile muhabbetim yok. Sizin icin uygunsa kaportacinin telefonunu vereyim o yönlendirsin. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mustafa Erkan yazdı:

Erdem bey aracımı boyattığım boyacıdan yaptığı işten memnun kaldim bir sorun yasamadim. Ancak işi kaportaciya verdigim icin boyacı ile muhabbetim yok. Sizin icin uygunsa kaportacinin telefonunu vereyim o yönlendirsin. 

Özelden gönderirmisiniz? Boyadan önce kaporta isi var zaten. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Erdem bey özel mesaj olarak ilettim. Yüz yüze görüsebilirseniz daha iyi olur . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Komple 3.000 e boyatmıştım ama sene 2017'de :D 

Boyadan da yüzde 60-70 memnun kaldım. 

TL 10 kat değer kaybetti desek minimum 30 diyelim...

O da hayal edilen sonucu vermez.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Referans olsun

Arka tampon sökülüp zımpara + astar + fırın boya olacak. Bir de araç komple pasta cila olacak, varsa çizikler giderilecek. Sök tak dahil 8 bin lira fiyat aldım.

Sök tak 750

Normal boyama 3,5 gibi hatırlıyorum.

fırının bir maliyeti vardı unuttum. 
Pasta cila kaçtı unuttum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Süt fiyatı ingilterenin 2 katına çıkmış durumda. Starbucks kaliforniya ile yarışıyor. Et zaten avrupanın 2 katı. 

Bu durumda stratejimiz FULL STOP... boyanacak yerlere elle kalıntı boya sürün fırçayla. Boyatmayın. 

image.png.55d47ece4f29eb5227a6236140b81e8a.png

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Kenan Demir
Mehmet Ozyurek yazdı:

40'a falan boyanırsa çok iyi.. 

40 😳 

Yorum bağlantısı
Kenan Demir
Mustafa Erkan yazdı:

Erdem bey özel mesaj olarak ilettim. Yüz yüze görüsebilirseniz daha iyi olur 

Mustafa Bey yeri nerde?

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan
Kenan Demir yazdı:

Mustafa Bey yeri nerde?

Bursa İzmir yolu üzeri Metro marketin karşısında bulunan küçük sanayide  (Ulus Oto Hasar Onarım - Üçevler 12.sokak 8. Blok nilüfer bursa  ) özel mesaj olarak kaportacı Recep ustanın  telefonunu iletiyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan
Mehmet Göktürk yazdı:

Süt fiyatı ingilterenin 2 katına çıkmış durumda. Starbucks kaliforniya ile yarışıyor. Et zaten avrupanın 2 katı. 

Bu durumda stratejimiz FULL STOP... boyanacak yerlere elle kalıntı boya sürün fırçayla. Boyatmayın. 

image.png.55d47ece4f29eb5227a6236140b81e8a.png

Ülkemizde fiyatlandırma gerçekten çığrından çıktı. Ancak satışlar düşmediği için fiyat yükselişlerinde herhangi bir duraksama yok. Şöyle bir örnek vereyim Bursa Mustafakemalpaşa dan Ekler pasta aldım (En iyi pastane ) kg fiyatı 180 TL.  Bursadan yerel zincir marketten aldım 164 TL.  Skytower isimli yeni açılan iş merkezinde 450 TL  .  Diğer bir örnek Bursada orta kalite bir baklavacı zincirinde ev tipi baklava kg 205 TL  İnegöl isim yapmış bir pastanede 450 TL.  Yine Bursada Köfteci Yusuf (Eti oldukça kalitelidir) Kıyma 400 TL.  Mahalle kasabında 530 TL. yani bu kadar fark olması normal değil. Serbest ekonomi mi demeli buna, ne demeli ben bilemedim .

• Beğen 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mustafa Erkan yazdı:

Ülkemizde fiyatlandırma gerçekten çığrından çıktı. Ancak satışlar düşmediği için fiyat yükselişlerinde herhangi bir duraksama yok. Şöyle bir örnek vereyim Bursa Mustafakemalpaşa dan Ekler pasta aldım (En iyi pastane ) kg fiyatı 180 TL.  Bursadan yerel zincir marketten aldım 164 TL.  Skytower isimli yeni açılan iş merkezinde 450 TL  .  Diğer bir örnek Bursada orta kalite bir baklavacı zincirinde ev tipi baklava kg 205 TL  İnegöl isim yapmış bir pastanede 450 TL.  Yine Bursada Köfteci Yusuf (Eti oldukça kalitelidir) Kıyma 400 TL.  Mahalle kasabında 530 TL. yani bu kadar fark olması normal değil. Serbest ekonomi mi demeli buna, ne demeli ben bilemedim .

Fiyat algısı yıkıldı. Önceden bir şeye 200 deseler, bu parayı eder ya da etmez diye yorum yapardım şimdi 200 liralık şeye 500 deseler bile yorum yapamıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Erkan yazdı:

standart aynı ürünler de aynı, aynı marka birebir aynı ürün, 50 mt ara ile 65 TL ve199 TL markette, diğer ürün 30 mt ara ile 27 tl diğerinde 46tl...

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

standart aynı ürünler de aynı, aynı marka birebir aynı ürün, 50 mt ara ile 65 TL ve199 TL markette, diğer ürün 30 mt ara ile 27 tl diğerinde 46tl...

işte bunu o ilin sanayi, ticaret vs. ne kadar müdürü ve ekibi varsa o adamın işyerine yığıp bir şekilde orayı kapatacaksın ve TC kimlik no ile ona ve 1.derece yakınlarına yeniden işyeri açtırmayacaksın.  

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Uzunoğlu yazdı:

işte bunu o ilin sanayi, ticaret vs. ne kadar müdürü ve ekibi varsa o adamın işyerine yığıp bir şekilde orayı kapatacaksın ve TC kimlik no ile ona ve 1.derece yakınlarına yeniden işyeri açtırmayacaksın.  

açık market kalmaz lem :rofl:

bir de günlük indirimlere hastayım 1/2 fiyatına.....

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

memnunmuy muş

sorarım, bende acaba olurmu diyordum, yakından görünce ısınamadım alete...

Mehmet Göktürk yazdı:

full stop önemli, zaten başka türlü enflasyonu düşürecek hamleleri yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Metin Uzunoğlu yazdı:

pazar ekonomisi. millet akıllanana kadar bırak vursunlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

millet akıllanana kadar

tesla bile model değişecek nerede ise, ne kadar daa sürer?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

tesla bile model değişecek nerede ise, ne kadar daa sürer?

2030.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...