İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera Neden Gerekli ( 2 Dakikanızı Ayırın Lütfen )

Olgu Erhan

Recommended Posts

Yüksel Vatan

Sağa dönüşe yeşil

?

47a76f70686b3ef749ab5e58cff470d9.jpg

45f9bea18bfb1c66996985259e4142bd.jpg

Samsung A3 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderdim

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Soldan gelen de yok gibi. Niye durmuş acaba ?

Yüksel bey gibi kırmızıya odaklanmış olabilir :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yüksel Vatan

Bizim gözümüz o büyük ışıklara alıştığı için diğerini fark edemedim [emoji2]

Samsung A3 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderdim

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Yıl olmuş 2016 hala dört yol ağzında tam ortada durup sağa sola bakan sürücüler var.

Bi tanıdığım var yolda 100 le giderken telefon çalınca yolun ortasında şerit farketmeden birden durup telefonla konuşuyor. Sorduğum da da araç sürerken telefonla konuşmak tehlikeli diyor.

Bu bana normal geliyor artık.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

kırmızıda geçmek normal yani  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Video ayarlarından 720p yada 1080p yapıp izleyin bence videoyu, ve alt tarafta sağa yeşil yanan ışığı görmeye çalışın :)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Altta kontrollü yeşil yanıyor

onu demek istemedim abi, kontrollü yeşili videoyu ilk izlediğimde farkettim ben. madem kırmızıya odaklandı, yani ışık kırmızı yanıyor ve yeşil ışık yok diyelim, neden kırmızı yanarken geçiyor. sanki kırmızıda geçmek normalmiş gibi ifade edilmiş ben ona takıldım. aslında cümlenin sonundaki ifade de şu olması gerekiyordu ( :angry: ) ben ayıp olmasın diye bilmiyormuş gibi yaptım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Kırmızı sanıp duruyor, yeşili farkedip geçiyor. Kırmızıda geçmek normal diyen kim ki?

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Dogan

Olgu Bey Merhaba,

Plaka Okuma (Gece/Gündüz) yazılımı yazacağım aşağıdaki kamerayı almaya karar verdim, uygun olmayacağını düşündüğünüz, bilmem gereken bir teknik bir durum varsa, bana bilgi verebilirseniz çok iyi olur:
Dome D201
http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_246783.html
Dome D201 Car GPS DVR Recorder  -  BLACK 151701601
Ambarella A12 Chipset / Super HD 1440P H.264 / 170 Degree View Angle / Night Vision / GPS Tracking / G-Sensor / Motion Detection / Loop Recording

Ayrıca, yukarıdaki Link ten sipariş verirsem, bir sıkıntı yaşar mıyım, güvenilir midir?
Öndeki/Arkadaki araçların Plakalarını yazılımla tespit etmek için, daha uygun çekim yapan eşdeğer bir cihaz var mıdır?
Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Olgu Bey Merhaba,

Plaka Okuma (Gece/Gündüz) yazılımı yazacağım aşağıdaki kamerayı almaya karar verdim, uygun olmayacağını düşündüğünüz, bilmem gereken bir teknik bir durum varsa, bana bilgi verebilirseniz çok iyi olur:

Dome D201

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_246783.html

Dome D201 Car GPS DVR Recorder  -  BLACK 151701601

Ambarella A12 Chipset / Super HD 1440P H.264 / 170 Degree View Angle / Night Vision / GPS Tracking / G-Sensor / Motion Detection / Loop Recording

Ayrıca, yukarıdaki Link ten sipariş verirsem, bir sıkıntı yaşar mıyım, güvenilir midir?

Öndeki/Arkadaki araçların Plakalarını yazılımla tespit etmek için, daha uygun çekim yapan eşdeğer bir cihaz var mıdır?

Teşekkürler.

Çok güvenilir + paypal da kullanın lütfen unutmayın ( güvenlik için ) ayrıca : http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_246783.html?vip=87402referans linkimden alırsanız çok sevinirim ( 3-5 puan kazanıyorum teşekkürler )  :blush:

Fbgbes kodu ile indirim yapıyor.

Ayrıca Ambarella A12 chipsetini kullanan şu an için benim bildiğim başka model kamera yok ve en net çekimlere sahip cihaz bu. Xiaomi yi DVR modeli vardı ama son çıkan serilerde netlik düşmüş.

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Sırf öne değil arka cam için bile gerekli sebebi: 

Dh forumdan bir arkadaşımın yeni başına gelen olay.

kvA77J.jpgaEj882.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Adam birde suçunu inkar etmiş . zart diye sol şeride gireni'mi dersin , dört yol içinde yol hakkı olmasa'da ortaya dalan'mı dersin . Büyük araç kullandıkları için kendilerini bir halt sanıyorlar . Genelde ben aile büyüklerinin kullaklarını çınlatıyorum ... Özellikle büyük şehirlerde sarı kasalı olan kamyonlara acilen bir müdahale edilmesi gerek. Arkadaşınıza geçmiş olsun .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kamyoncular cidden çok sakat.

Ön kamera çekimi ve kusur dağılımı : + zeki tırcının yazdığı tutanak  :rtfm:

AJEaop.jpg0D8dP9.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Olgu Erhan

Kaza Son 20 saniye'de oluyor. Kazayı yapan arkadaşım dün telefonla görüştüm rica ettim youtubeye aktarmış. Arka cam için kamera şart arkadaşlar. REsimlerdeki yazanlarıda okuyun derim önemli.

o7bJ19.jpgl1MAVr.jpgVYkjbv.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Az suçlu değil arkadan çarpan da, hiç fren yapmamış sanki. Geçmiş olsun hepsine.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
23 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Az suçlu değil arkadan çarpan da, hiç fren yapmamış sanki. Geçmiş olsun hepsine.

+1 Trafikte altın kuraldır. 41, 54 ve 81 plakalı ticarilerden uzak duracaksın. Sürücü kurslarında okutulmalı.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Caddy kesin suçlu olmakla birlikte, çarpan göz göre göre çarpmış.

Haklısın diye çarpacaksın diye bir kural yok, trafikte amaç sağ salim eve ulaşmak olmalı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...