İçeriğe Yönlendir

Güncel Lpg Fiyatları

Osman Bala

Recommended Posts

Erkan Selvitopu
Nevşehir 1.88 :nazar:

litrede nerdeyse %10 fark çok abi ya.Allah sabır versin ne diyeyim

Yorum bağlantısı
Hasan Mustafa Öz

bana sanki her hafta zam yapılıyormuş gibime

geldi Ankarada olduğumuz halde bu fiyatları

görunce sinirleniyorum Diğer illerdekilere

Allah kolaylık versin

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

izmir opet aygaz 1.84 diğerlerine bakmıyorum bile 3ykr için riske girmem :)

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Açay

ankaralılar lpg bakımından şanslı (bazı yerlerde 1690 idi ) dizel bakımından şanssız(3420) ben 6 gün önce burdurdan 3270 e aldım(opet)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Evren Barış Özbek

Ankara

Shell 1.75 ytl (Şaşmaz kavşağı)

Total 1.74 ytl (Ostim)

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

LPG

Ordu Fatsa 1,960 TOTAL

Sapanca 1,890 PO

Zonguldak Devrek 1,920 OPET

Osmancık 1,920 PO

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Dün cebeci tarafında PO'da litresi 1,66'dan aldım LPG,ayrıca aynı yerin karşısında da aynı fiyattı ve büyükçe bir reklam asmışlar,altına da bir litre ile ne kadar yol yaptığınızı hesaplayın demişler, aynı şey ford başeri geçince yeni açılan iki istasyonda da mevcut fiyat açısından..Ankarada ortalama olarak 1 litre LPG 1.75 iken bu fiyattan nasıl satılıyor,dün alırken kalitesi konusunda tereddüt ettim açıkçası..Güvenle alabilirmiyiz bu fiyata yoksa bi katakulli var mıdır?

Yorum bağlantısı
İbrahim Özdoğan

Buraya her girişimde moralim bozuluyor.

Eskişehir 1.92

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin

izmirde çiğli aliağa yolunda 1,58 lpg gördüm korkumdan almadım başka biryerden 187 aldım

Yorum bağlantısı
Guest Ak?n Atakan

bazı bayilerde lpg fiyatları daha ucuz ama buradan gaz almaya korkuyoruz acaba bunlar kar oranından mı kısıyorlar, yoksa kalitesiz olduğundan mı ucuz örneğin starpetin bir bayisinde 1.66 ytl idi gaz..

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan
bazı bayilerde lpg fiyatları daha ucuz ama buradan gaz almaya korkuyoruz acaba bunlar kar oranından mı kısıyorlar, yoksa kalitesiz olduğundan mı ucuz örneğin starpetin bir bayisinde 1.66 ytl idi gaz..

Gaziantepte de bazı yerlerde 1.70 ama ben de senin gibiyim alamıyom bi türlü :clapping:

Yorum bağlantısı
Guest Ak?n Atakan
Gaziantepte de bazı yerlerde 1.70 ama ben de senin gibiyim alamıyom bi türlü :clapping:

K.Maraştayım ben de komşu..:clapping: 2 yerde gordum ucuz gaz..zaten bu aralar bayi bayi deneme yapıyorum 10 ytl lik gaz alıyorum..Km yi sıfırlıyorum..Birkaç defa shell, total, po dan aldım..şu an aygaz'ı deniyorum genelde kullanımım aynı olduğundan pek şaşmıyor..En çok gidenin po olduğu izlenimi edindim..Aygaz'da bitsin ucuz gaz alacağım..Dizel mi araba ki pompa filtre değiştircez birşey olmaz...:)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...