İçeriğe Yönlendir

Güncel Lpg Fiyatları

Osman Bala

Recommended Posts

Serkan Aktay

ankara da istanbul yolundan total dan aldım. 1340 liraydı gaiba. 50 ytl'lik alınca da 5 ytl lik puan kazanıyorsun. geldimi gazın litresi 1.34-.0134=1.206 ytl ye. varmı daha ucuz gaz :seytan:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Taksici derken, geçen gün düplü focus taksiye bindim. Eleman 170bini bulmuş. 130bin km'dir (2 yıl olmuş) düp varmış.

Soraydın.. Supapları erimemiş mi.. ?

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Opet'ler 1.44'e çıktı Ankara'da. Benim gördüğüm en ucuz gaz Menpet'te 1.31 YTL/lt. Hakan'ın dediği yer, Sıhhiye Köprüsünü geçince Migros'un Gazi Mühendislik Mimarlık fakültesinin karşısında.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Shell baydarlar da 1.40 olmuş.Bir hafta önce 1.34 idi. Ne oluyor bu gazlara.. zam var bu aralar..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erimesi mi lazım?

Onno muydu neydi öyle diyordu ya..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Evren Barış Özbek

Bu gün Şaşmaz kavşağındaki Shell'den 1.36 ytl ye aldım.

Ostim Total'den 1.40 ytl ye alıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Osman Bala

Yok bizim gazlar güzel, alınabilir gazların fiyatları bunlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Timur Hoca benzinde sabit değil ki.. Her ilçede rafineriye uzaklığa göre değişir fiyatlar..

Yorum bağlantısı
İbrahim Özdoğan

Dün Şerefli koçhisar yakınlarında 1.35 den Eskişehir yolundaki opetten 1,41 den aldım şimdi Eskişehirden gaz almak zor gelecek :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fevzi Köse

Nerde o 1 liraya gaz aldığımız günler... Aygazda son 15 gün içinde 1.49 dan 1.66 ya çıktı. Yakında lpg mazotu geçerse şaşırmayacam.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Demir

Az önce işten gelirken gaz alayım dedim. baktım aldıgım litrede bi anormallik var birim fiyata baktım 1.71ykr olmuş (1.68ykr idi) nezaman geldiğini sordugumda yarım saat önce pompaya yansıdı dediler. yakında benzini yakalıcaz herhalde :( işin suyu cıktı son 3 ayda kacıncı zam bu...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...