İçeriğe Yönlendir

Nerede Ne Yenir ?

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mert Can Üzger
mert kayseriye gelen 10 kişiden sekizi mutlaka gider oraya.ismi elmacıoğlu iskender.bir dahaki kayseriye geldiğinde beklerim.(bendensin :) )

Abi çok teşekkür ederim. Söylemen yeterli. Kayseriye yolum düşerse mutlaka misafirin olurum :) Sen de İstanbul'a yolun düşerse muhakkak bizi haberdar et, seni krallar gibi ağırlamak boynumuzun borcu artık :rofl:

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin
Mert Can sen bir de Bursa'da eski garajda ye.

gazcılara çıkan ara yolda sağdaki küçük köhne dükkan

bursaya gelen bütün bakanlar milletvekilleri takılır buraya muhakkak adı aklıma gelmedi

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
gazcılara çıkan ara yolda sağdaki küçük köhne dükkan

bursaya gelen bütün bakanlar milletvekilleri takılır buraya muhakkak adı aklıma gelmedi

2 sene önce İzmir'den dönerken orada iskender yemeye niyetlenmiştik. Bayramın 4. günü olmasına rağman kapıda en az 30 kişi vardı yer için rezervasyon yaptıran. Mecburen başka zaman yeriz dedik ve ayrıldık oradan...

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin
(düzenlendi)

hay abi sağol ya kafama takılmıştı ULUDA

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin
Evet kebebçı idi ;)

bir şeyde gözünden kaçsın pes valla abi

Yorum bağlantısı
Mustafa Kafaoğlu

Konya üzeri Mersin e gidiyorsanız Konya da Etliekmek (havzan etielmek) yenir.Mut u geçtikden sonrada Göksuya inmeden hemen önce Değirmendere köyünde mangal (hocanın yeri)yenir .

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
Moderatörlerden kaçar benden kaçmaz :rolleyes:

derin mod seniiii

ihtiyarlar ( emmi ) ile bi görüşeyim bu durumu

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
(düzenlendi)
o kadar midye dolmadan sonra midede bir sıkıntı olmadı mı?

Olmadı valla, Nedim abi çeşme suyu kullanmaz kaliteli malzemeyle yapar.. midye karabiber-pilav karışımından ibaret değil çünkü, Nedim abinin yaşam biçimi :)

Midyeleri Nedim abinin eşi yapıyor,

Kumkapı'daki bütün restoranlara da toptan Nedim abi veriyor zaten midyeyi..

Bu arada yarın sabah Diyarbakır'a uçuyorum ordan Urfa, Mardin, Antep civarı 3-5 gün gezicem.

Yeni yerler bulursam yazarım :D

tarihinde Serkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Mert Can sen bir de Bursa'da eski garajda ye.

Eki garaj neresi yav? Santral garajı mı?

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Gaziantep, Karşıyaka Mehmet Usta(Cammekan) Etleri çok lezzetli, terbiye edilmemiş olanlarını tavsiye ederim.. İmam Çağdaştan çok daha iyi ve daha uygun fiyatlı..

Diyarbakır, Keyf-i Kebap.. Ofise yakın, Dedeman otelinin 50m ilerisinde.. Lahmacunu 10 üzerinden 10, kebapları da çok iyi..

Kaburgacı Selim Usta: Recebusta benzeri bir yer ama lezzet konusunda Recebustanın eline su dökemez, bence vasatın biraz üzerindedir.

Buket Lahmacun: Lahmacunlarını çok beğenenler var, hatta sıra vardı gittiğimizde ama lahmacuna tereyağı koyuyorlar ve çok yağlı oluyor, sevmedim.

Siirt: Büryan kebabı, adını hatırlamadığım bir yer, sıradan bir yer.. Büryan 5-TL ama gerçekten çok başarılı...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

İstanbul Fatihte Öz Sini diye bir yer duydum hırka-i şerif cami dolaylarında varmı bilen mekanı

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Diyarbakır: Sıtkı Usta'da Fıstıklı Burma Kadayıf,

Gaziantep: Koçak baklavada Özel Kare Baklava.. İmam Çağdaş'a ciddi bir rakip, onun kadar iyi(gerçi fiyatı da aynı)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Fatih Çalıkuşu

Burdurda endüstri meslek lisesi arkasında Tekirdağ Köftecisi

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Burdurda endüstri meslek lisesi arkasında Tekirdağ Köftecisi

:lol2:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Peşin köfteyi görünce güldün di mi köftehor :lol2:

Evet...:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Evet... :lol2:

yolunuz düşerse tavsiye ederim hatta Toros Et lokantası var meşhurdur Burdurda :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
Bursa'da iskender yemekten bıkanlar için; Çiçek Izgara..

Çiçek Izgara'dan da bıkanlar ne yapacak :lol2:

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Allah razı olsun, Bursa'da ızgarayla iskender yemekten sıkılmıştım :lol2:

Yorum bağlantısı
Rahim Sarı

Bursa Kayhan Çarşısında Barla Balıkçısı şahane. TVde gurme programında izleyip gittik. Balıklar hep taze. Balık (fener balığı) çorbası, kırlangıç kiremitte (teryağında, defne yapraklı, soslu), minekop ızgara, kılıç şiş, tekir tava, ve salata. Az az çeşit olsun dedik her çeşitten yarımşar porsiyon geldi) Balığına göre çok özel lezzetler sunuyorlar.

Yorum bağlantısı
Ayhan Başkan

Bozdoğan girişinde sol tarafta zeytin restaurant ta tandır +rakı+mezeler güzeldir...

Yorum bağlantısı
Ali Deniz
(düzenlendi)
Bursa Kayhan Çarşısında Barla Balıkçısı şahane. TVde gurme programında izleyip gittik. Balıklar hep taze. Balık (fener balığı) çorbası, kırlangıç kiremitte (teryağında, defne yapraklı, soslu), minekop ızgara, kılıç şiş, tekir tava, ve salata. Az az çeşit olsun dedik her çeşitten yarımşar porsiyon geldi) Balığına göre çok özel lezzetler sunuyorlar.

+1

Barla Balıkçısını ben de öneriyorum, yaptıkları işin hakkını veriyorlar.

Çiçek Izgara'dan da bıkanlar ne yapacak :D

O zaman sizi Barla Balıkçısı paklar.. :D

tarihinde Ali Deniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
yolunuz düşerse tavsiye ederim hatta Toros Et lokantası var meşhurdur Burdurda :D

ben sürekli giderim burdura ama hiç öle bi lokanta görmedim.hatta 3 yıldızlı oteli bile yok bildigim kadarıyla ıspartaya gidiyorum kalmaya :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...