İçeriğe Yönlendir

Nokian Yaz Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

İlhan Gülcan

Recommended Posts

Osman Bala

Ben memnun değilim. Kuruda dik bir yokuşu çıkamıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Erdem Dengel

Selamlar

ilk mesajım :nazar:

Ben de 4 adet yazlik lasitk alacagim ancak cok kararsiz kaldim

Nokian fiyatlari oldukca yuksek

Bridgestone ER300

Nokian H serisi arasında kaldım

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
Selamlar

ilk mesajım :blink:

Ben de 4 adet yazlik lasitk alacagim ancak cok kararsiz kaldim

Nokian fiyatlari oldukca yuksek

Bridgestone ER300

Nokian H serisi arasında kaldım

İlk mesajınız hayırlı olsun :)

Nokian lastiklerini uzun süredir bilirim, takip ederim. Eskiden rakiplerine göre fiyatları uygundu. Sessiz, konforlu lastik imajı tutunca fiyatlarını da yükselttiler demek.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Nokian adını google da aratın yeterli. Türkçe sayfalar ne kadar çok değil mi :) , bir daha düşünün.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Astrada Nokian kullanıyordum, bir sorun yaşamadım ve memnundum. şimdi Continental var, daha çok memnunum :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Standart aile arabalarımızda farklar çok çok hissedilmeyebilir ama toplamda 100 TL daha fazla verip 3-4 yıllık extra güven satın almak söz konusudur.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Ben kullandım halada kullanıyorum.Yaz-kış lastiklerim ayrı olduğu için kasım ortasında kışlıkları taktırıp mart ayının ortasında veya sonuna doğru yazlık lastiklerim olan nokian ları takıyorum.2008 yazında aldım,kışın uzun yola çıkmadığım için ortalama 25-30 bin km yaptım diyebilirim. Bir sıkıntı çıkarmadı şimdiye dek. Bu yazda kullanacağım nasipse sonra değiştireceğim.

Yorum bağlantısı
Erdem Dengel

Sanırım ben de Nokian H serisi alacağım

Yabancı forumlardan da takip ettiğim kadarıyla Nokian, bildiğimiz Nokia grubuna aitmiş.

Ankarada 4 tanesini 800 TL ye bırakan bir yer buldum

5 e de bölecek

Sanırım cumartesi günü alacağım

Dikkat etmem gereken bir husus var mıdır?

Önerileriniz?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bekir Ulusoy

nokian lastik firmasını en büyük özelliği ar-ge araştırmasında en büyük tesislere sahip ayrıca brigstone ve michelin kış lastiklerinin ar-ge'side bu tesislerde yapılıyor,H serisi su tahliyesinde rakipsizdir aromatik yağ kullanmadığı için lastik ömrünü tamamlayana kadar sertleşme göremezsiniz

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Pek tercih edilen bir marka değil sanki Nokian, bence Conti daha iyi su tahliyesinde..

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

nokian özellikle kış koşulları için kaliteli lastik üreten bir firma.güven lastik a.ş. getiriyordu.ama bırakacaklar bu ay sonunda yeni dist.kim olur bilmiyorum.riske gerek yok michelin alın geçin

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mehmet Türkkanı

Nokian yeni distribütörü kormetal bilginize=)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile, fiyatlarını ayarlarsa, alınabilir bir marka olur, Nokian adına sevindim bu değişime.

Yorum bağlantısı
Mehmet Türkkanı

195/50/15 ebatında lastik alıcam Nokian V ile Lassa İmpetus Revo arasında kaldım hangisi daha kalitelidir acaba ?

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Yokohamadan sonra bende Nokian düşünüyorum ama bu H serisi nin deseni aklımı karıştırıyor sanki üstünde diş yok gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lassa Revo: http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...rcePageId=31821

Nokian : http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...rcePageId=31821

Revo: kuruda, ıslakta, ses seviyesinde, yıpranmada sondan 2 önce

Nokian: kuruda idare ediyor, ıslakta, ses seviyesinde, yıpranmada vasatın altında.

Başka marka seçenekleri olsa, iyi olurdu derim. Mesela Yokohama C drive, Pirelli P6, dunlop sp fastresponse gibi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Türkkanı

2 markanında internetteki fiyatı 140 lira ikiside pazarlıkla üç aşağı beş yukarı aynı fiyatı verirler sanırsam

Yorum bağlantısı
Mehmet Türkkanı

Biraz daha araştırmaya devam o zaman =)

Yorum bağlantısı
Mehmet Türkkanı

nokian v serisi lastikeri taktırdım 60 kmlik kullanımda olumsuz bi durum gözlemlemedim.Araba yere yapışık sanki

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...