İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk2 - İlk Çalıştırma (marş) Sorunları ve Titreme

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Derviş Dursun

Bujiler eskimi

Yok abi daha 3 aylık 3000 km oldu ancak. Ama normal buji taktılar, düz buji yani
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Yok abi daha 3 aylık 3000 km oldu ancak. Ama normal buji taktılar, düz buji yani

Buji kablosunu orjinal al banafa yan sanayi taktılar sonra orjinalle değiştirdim baya farketti bide mafı temizle sorunun büyük ihtimal düzelir
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Buji kablosunu orjinal al banafa yan sanayi taktılar sonra orjinalle değiştirdim baya farketti bide mafı temizle sorunun büyük ihtimal düzelir

Abi maf, bogazkelebegi temizliğini yaptım, onlar temiz. Ama kabloyu değişmem lazım. Senin dediğin yerde 130 liraya veriyorlarsa alırım ordan. Ayrıca arabayı aldığım kişi cam fitillerini degistirecektim, metalik olanlardan buldum zaman bulmadım demisti. O da küçüksanayideymiş. Gidince ona da bakım bi neymiş
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Mehmet abi ne yaptın, var mı bi gelişme? Yağı geri değiştin mi, stop etme falan var mı hala?

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Mehmet abi ne yaptın, var mı bi gelişme? Yağı geri değiştin mi, stop etme falan var mı hala?

Stop etme yok heralde buji kablosundan yaptı, yagı değişmedim ses gene var biraz kullanıyım bakalım olmazsa castrol decx varmış onu koyacam artık
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Stop etme yok heralde buji kablosundan yaptı, yagı değişmedim ses gene var biraz kullanıyım bakalım olmazsa castrol decx varmış onu koyacam artık

Abi bir süre kullan, yağ heba olmasın boş yere. Belki düzene girer.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Abi bir süre kullan, yağ heba olmasın boş yere. Belki düzene girer.

Sen naptın değiştirdinmi kablolar
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Sen naptın değiştirdinmi kablolar

Yok daha abi, şuan dokunamadım bi yerine. Maaşa var daha [emoji4] ama devir düzenleyiciyi temizlemem lazım. Benim bazı sıkıntılarım ondan muhtemelen abi. Kabloluk bir sıkıntı yok aslında

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Murat Yılmaz2
Abi sıcakkende yine 2 3 turda ancak çalışıyor. İlk çalışma şeklini biliyorum çünkü. Dediğim gibi muhtemelen kablolarda falan gevşeklik vardır. Herşeyi güzelce otuttur yerine bi tur at bakalım bekliyorum abi

Aynısı benim başıma bakımdan sonra gelmişti. Haba filtresini usta bulamayınca yemizleyip koydum dedi.sonrasında sizdeki ile aynı 2-3 turda çalışma olmaya başladı. Ben hava filtresinin orj . Aldım ve taktım sorun hemen düzeldi. Siz de deneyin derim.
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
3 saat önce, MuratYilmaz yazdı:

Aynısı benim başıma bakımdan sonra gelmişti. Haba filtresini usta bulamayınca yemizleyip koydum dedi.sonrasında sizdeki ile aynı 2-3 turda çalışma olmaya başladı. Ben hava filtresinin orj . Aldım ve taktım sorun hemen düzeldi. Siz de deneyin derim.

Benim filtreler yağ falan 4 bin km olmuştur değişeli. Tık diye alıyor bazen, kimi zamanda 2 3 tur dönüyor. Bakım yapıldı haftasina üst kapak açıldı. Ama bakımdan sonra arabada bir değişiklik hissettim ben. Sanırım dediğin gibi filtre yeteri havayı geçirmiyor olabilir 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...