İçeriğe Yönlendir

Yokohama Lastikleri İçin Soru, öneri Ve İzlenimler

Halil Gümüş

Recommended Posts

M.Fatih Yüce

Japon malı. Bendekiler Endonezya daki fabrikasının üretimi.. Lassa için söylenenler doğruysa neden olmasınki? Yokohama babamızın oğlu değil neticede.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

2 lastik alacam lastik başına 50 lira fark var .ama yakında bi lassa bayii var 100km yol masrafı yapıp bursa merkeze gideceğime lassa alabilirim .aynı paraya gelir nerdeyse türk malı desteklemiş olurum karar veremedim daha.

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

taksitli fiyatı mı bu peşin mi;205 ler böyleyse bakalım 195-60-15 ler kaça gelecek bize

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gökhan Kalyoncu

uzun bir zamanın ardıncan lastikleri aldım ve bugun taktırdım 775 TL ücreti var birkaç tanede fotoğraf çektim buyrun

thumb_10102012025.jpg

thumb_10102012026.jpg

hazır lastikleri sökmüşken kaliperleride boyattım.abartı olmasın aracın orjinalliği bozulmasın diye sarı veya kırmızı gibi renklere boyatmadım

thumb_10102012024.jpg

thumb_10102012027.jpg

thumb_10102012023.jpg

thumb_10102012028.jpg

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

hayırlı olsun ..ben de yazmayı unutmusum 180 den 2 tane c drive 2 aldım. 1 ayı geçti gayet memnunum ,yumusaklığı ,fren mesafesi,sessizliği gayet iyi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya

Bu lastikler patinaja düşünce veya virajlara hızlı girince hafif kaydığında hiç ses çıkarmıyor sizin de öyle mi?

Aynen öyle.Yolu çok zor bırakıyor, bıraktığındada hissettirmiyor.Kayma sesi filan gelmiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

geçen gece ani fren yapmak zorunda kaldım . 120 km civarı giderken az ilerideki virajı farketmedim ,viraja girmeden abandım frene Allahtan daha geç kalmadım..

lastiklerden çok memnun kaldım ,gayet iyiydi tutunması...

genel olarak lastikler yumuşak,konforlu,sessiz,fren mesafesi de çok iyi :good1:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ahmet Gül

Arkadaşlar iyi geceler. Jant değişikliği dolayısıyla 205/55/16 yeni lastik almam gerekiyor. Derin araştırmalar ve tavsiyeleriniz sonucunda Yokohama C Drive 2 almaya karar verdim. İşin zor kısmı olan karar verme aşamasını atlattık da Yokohama bayisi Kastamonu'da yok :( 80 km uzaktaki Tosya ilçesinde bir bayi var elinde son 4 lastik kalmış C drive olarak. Bu lastiği alabileceğim bildiğiniz güvenilir bir lastikçi var mıdır? Bulamazsam artık tercihimi P 7 Cinturato olarak değiştirmek durumunda kalacağım. İyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Arkadaşlar iyi geceler. Jant değişikliği dolayısıyla 205/55/16 yeni lastik almam gerekiyor. Derin araştırmalar ve tavsiyeleriniz sonucunda Yokohama C Drive 2 almaya karar verdim. İşin zor kısmı olan karar verme aşamasını atlattık da Yokohama bayisi Kastamonu'da yok :( 80 km uzaktaki Tosya ilçesinde bir bayi var elinde son 4 lastik kalmış C drive olarak. Bu lastiği alabileceğim bildiğiniz güvenilir bir lastikçi var mıdır? Bulamazsam artık tercihimi P 7 Cinturato olarak değiştirmek durumunda kalacağım. İyi forumlar.

http://www.lastikcim.com.tr bu adrese bir bakın derim ama telefonla arayıp birde lastiğin üretim tarihini mutlaka sorun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ruhan Sorgun

hayırlı olsun ..ben de yazmayı unutmusum 180 den 2 tane c drive 2 aldım. 1 ayı geçti gayet memnunum ,yumusaklığı ,fren mesafesi,sessizliği gayet iyi

hocam aradan geçen zaman zarfında lastikte sertleşme, ses de artma oldu mu? malum yeni alarak hangi lastiğe geçersek zaten sessiz oluyor, ama zaman içinde çukurlarda vurma ve ses performansı ortaya çıkıyor. hala memnun musunuz, yol tutuşta nasıllar, virajda zorlayıp denediniz mi?

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

hocam aradan geçen zaman zarfında lastikte sertleşme, ses de artma oldu mu? malum yeni alarak hangi lastiğe geçersek zaten sessiz oluyor, ama zaman içinde çukurlarda vurma ve ses performansı ortaya çıkıyor. hala memnun musunuz, yol tutuşta nasıllar, virajda zorlayıp denediniz mi?

gayet iyi ben memnunum ,fusion zaten ses alan bir araba ama iyi ses durumu fena sayılmaz.

yol tutusu olsun fren mesafesi fena değil .

açıkça söyleyeyim ben çok da tecrübeli sayılmam lastik konusunda daha fazla markayı kullanmış arkadaslar daha iyi karşılaştırma yapabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emrah Akdoğan

geçen hafta 195 45 16 4 adet lastik aldım. As01 modeli...Şimdilik memnunum hem ses hem yumuşaklık güzel gibi bakalım ilerleyen günler ne gösterecek...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sami Demirpaz

Guncel olarak 205 55 16 icin Yokohoma Cdrive 2 fiyati bilen varmi ?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Guncel olarak 205 55 16 icin Yokohoma Cdrive 2 fiyati bilen varmi ?

200-240TL arası. İstanbul anadolu tarafından 4-5 bayiden aldığım rakamlar.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

200-240TL arası. İstanbul anadolu tarafından 4-5 bayiden aldığım rakamlar.

Kes on di teybil olunca rakam biraz daha duser iyi bari.

Bu hafta lastikleri degistirecem..

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İnmediler ne yazık ki ben de aynı keş kozunu kullandım :p

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Hayırdır Sami ?

Biryerden fiyat alma direkt deposuna gideriz ;)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayırdır Sami ?

Biryerden fiyat alma direkt deposuna gideriz ;)

Abi bi fiyat al öleyse 205 55 16 bugun yada yarın alacağım.

Mert abi aradım 20. hafta 2012 üretimi cdrive 2 175 tl stokta var.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Abi bi fiyat al öleyse 205 55 16 bugun yada yarın alacağım.

Mert abi aradım 20. hafta 2012 üretimi cdrive 2 175 tl stokta var.

Pofff 1 yıllık lastik neredeyse.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Topkapı yokohama yı aradım oda 2012 lastik için 215 nakit dedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Zeytinburnu yokohama aralık 2012 lastik için 190 lira fiyat verdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...