İçeriğe Yönlendir

Hayatın Renkleri (TRT-3/Gap)

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu
bundan sonra özellikle takip etmek gerekir. yayın hayatınızda başarılar.

+1

bu aralar bizim kız trt çocuk kanalında gece bahçesine abone oldu

Yorum bağlantısı
Tolga Gören
tolga bey demek siz de nişanlanıyorsunuz. allah hayır etsin. bi yastıkta kocayın inş. :bomb:

bu arada tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. :kafa:

Allah bir yastakta kocatsın sizi de Emrah Bey! Tebrikler...

tebrikler :alkis: :alkis:

Teşekkür ederim ustam...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tolga Gören

Arkadaslar yayındayım trt gap 3

ev sahibi kiracı sorunlarınızı yazın bana

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nerde bu millet..

Ben dışardaydım.. Yeni geldim..

Yorum bağlantısı
Taha İlgen
(düzenlendi)

tolga bey;

bugünkü programı maalesef izleyemedim. ancak sizden kişisel olarak isteğim, programınızın konusunu 1 gün önceden buraya belirtirseniz soruları daha rahat iletebiliriz(mümkünse tabi).

tekrar başarılar,saygılar.

tarihinde Taha ?lgen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Dışardaydım göremedim. 1 gün önce olursa seve seve yazarız.

Yorum bağlantısı
Tolga Gören
tolga bey;

bugünkü programı maalesef izleyemedim. ancak sizden kişisel olarak isteğim, programınızın konusunu 1 gün önceden buraya belirtirseniz soruları daha rahat iletebiliriz(mümkünse tabi).

tekrar başarılar,saygılar.

Bundan böyle yazarım arkadaslar. Özellikle yaşamın içinde sıklıkla karşılaştığımız sorunların çözümü konusunda yaptığımız programları önceden bildiririm sizlere.

Yarın (Cumartesi) "İsraf ve israfın önlenmesi" ile ilgili bir konu ile Sosyal Güvenlik Kurumu ile "İşssizlik sigortası"nı konuşacağız

Pazar günü Sağlık Köşesinde "Kalp Hastalıkları" ve "Demans (Bunama)"ı konuşacagım

Pazartesi günü de "Türkiye'de dağcılık ve çığa karşı neler yapabileceğimiz" (Zigana Felaketi de dahil olmak üzere) ile "Sağlıklı Beslenme"yi konuşacağım...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İsraf konusu ile ilgili : 1. Global kredi krizi içinde veya öncesinde, borca girerek, teknik olarak, yayın alt yapısı bile hazır olmayan Dev LCD ekranların satışının varlığı Türkiye için bir israf olarak algılanabilir mi?

2. Büyük şehirlerdeki basit kavşak hataları veya düzensiz - zamansız yol çalışmaları sonucu daha da tıkanan trafikte bekleyen araç sahiplerinin fazladan yaktığı yakıtı israf olarak kabul edebilirmiyiz?

3. Elektrikli ev aletlerinde, az tüketen yüksek teknolojik cihazların Türkiye ye gelmesi neden bu kaddar uzun sürdü, devlet bunlar için teşvik veremezmiydi?

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

pazar günkü 'Kalp Hastalıkları' programına bir sorum var o zaman. :(

SVT(kalpte ritm bozukluğu) hastalığı ilerleyen zamanlarda krize neden olur mu? Bir de ilaç tedavisi hastalık için kesin tedavi yöntemi midir?

şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Hastane, askeriye veya toplu yemek yenen yerlerdeki israf için neler yapılabilir? Acayip kanıma dokunuyor dökülen yemekler?

Yorum bağlantısı
Mustafa Korçak
(düzenlendi)

çok başarılı tolga bey tebrikler ...nişan için ayrıca tebrik ederim .ALLAH tamamına erdirir inşallah.

tarihinde Mustafa Kor tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Susuz

abi Nişan ve Program hayırlı olur İnşallah başarılarının devamını dilerim saygılarımla

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Hastane, askeriye veya toplu yemek yenen yerlerdeki israf için neler yapılabilir? Acayip kanıma dokunuyor dökülen yemekler?

Bunun çözümü basit Osman, iyi malzeme, iyi aşçı, iyi yemek.... :D

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Bunun çözümü basit Osman, iyi malzeme, iyi aşçı, iyi yemek.... :D

Yemek güzel olsada aşcının miktarı da iyi ayarlaması lazım. Dediğin gibi iyi aşcıya bakıyor Serkan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İşsizlik sigortası...

Bugüne kadar fonda ne kadar para birikmiş.. Ne kadarını işçilere dağıtmış.. Fazlasını ne yapmayı düşünüyorlar :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin

Tolga Bey Nişanınız ve programınız hayırlı olsun programınızı seyretmek henüz nasip olmadı en kısa zamanda seyretmek ümidiyle başarılar efendim :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin

Şuan programı izlemekteyim Forumdan da olsa tv de aa ben bunu tanıyorum demek güzel oluyo :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

bende izliyorum. önemli bir konu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

Türkiye İsrafı Önleme Vakfını ilk defa duydum bu arada.

şuan konuşulan konu ile ilgili belediyeler kaldırım taşlarını yapıyorlar kısa bir süre sonra orada kazı çalışması yapılıyor sonra tekrar kaldırım taşları döşüyorlar. bu da israf. kaynakların verimsiz kullanılması.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İsteğe bağlı olarak uzun süredir sigortalı olanlar, yeni yasadan sonra hastane hizmeti alabilceklermidir?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Trt çalışanları açısından üzüldüm, gitti fiili hizmet zammı :dance2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...