İçeriğe Yönlendir

Hayatın Renkleri (TRT-3/Gap)

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Tolga Gören
Kalp ile ilgili benimde bir sorum olacak. Amcaoğlunun kalp ritmi zaman zaman (bazen günde 2-3 kez) 320 ye kadar çıkıp iniyor.(bu esnada bayılmalarda oluyor.) doktorlar nedenini bulamadılar. Araştırmalar devam ediyor.

Sorunuzu birazdan canlı yayında ileteceğim... :)

pazar günkü 'Kalp Hastalıkları' programına bir sorum var o zaman. :)

SVT(kalpte ritm bozukluğu) hastalığı ilerleyen zamanlarda krize neden olur mu? Bir de ilaç tedavisi hastalık için kesin tedavi yöntemi midir?

şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu da aldım listeye... Aklınızda bulunsun! Saat 13 00'da başlayacak yayın!

Yorum bağlantısı
Sıtkı Öztekin

Tolga kardeş hayırlı olsun.Allah daha iyi makamları kısmet etsin.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

biri bana bu digitürkte kaçıncı kanalda olduğunu yazıversin yahu bulamadım kaç gündür :)

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

tolga bey başarılar,izliyorum programı

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

çok önemli bir konuda bilgilendirildik. teşekkürler tolga bey,başarılar.

Yorum bağlantısı
Tolga Gören

Hukuk kösesi basladı arkadaslar... Hukukla ilgili sorunuz, sorununuz varsa alayım..

Bosanma, kadına uygulanan şddet, velayet, miras, ev sahibi kiracı vs. sorunları...

Yorum bağlantısı
Tolga Gören
(düzenlendi)

Arkadaslar bu arada yarın (Cumartesi) ilk konu olarak "Velim Olur musun?" diye bir kampanyanın yeniden tanıtımını yapacağım. Bu kampanya ilk başladığında da ben tanıtımını yapmış ve çıkan sonuçla gururlanmıştım. Bu kampanya aracılığıyla Güneydoğu And. Bölgesi'nde, giyecek ayakkabısı, önlüğü, pantolonu, gömleği, kazağı olmadığı için okula gidemeyen, sırf bu yüzden okula gidemeyen çocuklara yardım ediyorsunuz.

İşin güzel tarafı, nakdi bir yardım kabul etmiyorlar yani para yardımı yok kesinlikle. İnternet sitesinden istediğiniz şehirdeki muhtaç çocukları ismen seçebiliyor ve onların ihtiyaçlarının neler olduğunu görebiliyorsunuz. Bundan iki sene önce ben beş çocuk seçmiş ve onların ihtiyaçları için Ankara'da tek tek bütün mağazaları gezmiştim. İnanın müthiş bir keyif! Sanki kendi çocuğunuza bir şeyler alıyormus gbii hissediyorsunuz kendinizi.

Not: Bir çocuğun ihtiyaçları 60-70 TL'yi geçmez biraz emek sarfedip doğru yerlere gider ve bunları ne için aldığınızı söylerseniz... (Kargo da ücretsiz)

Bir çocuğun ihtiyaçlarını gidermek pek çoğumuzun bütçesine dokunmaz diye düşünüyorum...

http://www.velimolurmusun.org/?link=MainPage

tarihinde Tolga G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal

tolga beyin programı devam diyor.

konu brusella..

ikinci konu ise engellilerle ilgiliymiş.

program devam ediyor TRTGAP'ta

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Arkadaslar bu arada yarın (Cumartesi) ilk konu olarak "Velim Olur musun?" diye bir kampanyanın yeniden tanıtımını yapacağım. Bu kampanya ilk başladığında da ben tanıtımını yapmış ve çıkan sonuçla gururlanmıştım. Bu kampanya aracılığıyla Güneydoğu And. Bölgesi'nde, giyecek ayakkabısı, önlüğü, pantolonu, gömleği, kazağı olmadığı için okula gidemeyen, sırf bu yüzden okula gidemeyen çocuklara yardım ediyorsunuz.

İşin güzel tarafı, nakdi bir yardım kabul etmiyorlar yani para yardımı yok kesinlikle. İnternet sitesinden istediğiniz şehirdeki muhtaç çocukları ismen seçebiliyor ve onların ihtiyaçlarının neler olduğunu görebiliyorsunuz. Bundan iki sene önce ben beş çocuk seçmiş ve onların ihtiyaçları için Ankara'da tek tek bütün mağazaları gezmiştim. İnanın müthiş bir keyif! Sanki kendi çocuğunuza bir şeyler alıyormus gbii hissediyorsunuz kendinizi.

Not: Bir çocuğun ihtiyaçları 60-70 TL'yi geçmez biraz emek sarfedip doğru yerlere gider ve bunları ne için aldığınızı söylerseniz... (Kargo da ücretsiz)

Bir çocuğun ihtiyaçlarını gidermek pek çoğumuzun bütçesine dokunmaz diye düşünüyorum...

http://www.velimolurmusun.org/?link=MainPage

Gerçek yardım amaçlı olduğuna inanmış biri olarak yazmışsınız, siteye baktım , gayet basit ve açıklamalı, genelde gördüğüm kaban-aykkabı-eşofman gibi ürün istekleri var. Alt tarafı 1300 kusür çocuk varmış listede, şahsen birşeyler yapacağım orası kesin, bu organizasyon bilgisi için de teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Tolga Gören
Gerçek yardım amaçlı olduğuna inanmış biri olarak yazmışsınız, siteye baktım , gayet basit ve açıklamalı, genelde gördüğüm kaban-aykkabı-eşofman gibi ürün istekleri var. Alt tarafı 1300 kusür çocuk varmış listede, şahsen birşeyler yapacağım orası kesin, bu organizasyon bilgisi için de teşekkürler.

Çağlar Abi ilgin için teşekkürler. İşin başındaki kişilere ulaşmak istersen bana haber vermen yeterli olur!

Yorum bağlantısı
Tayyar Karahan

20 yaştan sonra süt zararlı diye bir söylem var acaba doğrumu?

programınızda başarılar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Başarılar kardeşim...

Konu beni aştığı için soru gelmiyor aklıma.. ama izliyorum...

Yorum bağlantısı
Tolga Gören
Başarılar kardeşim...

Konu beni aştığı için soru gelmiyor aklıma.. ama izliyorum...

Aşmaz aşmaz... Senin de tüketmen gerekyor sütü...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel ve faydalı bir programdı...

Bundan sonra eve yarım yağlı veya yağsız süt alacağım.. Onlar daha ucuz hem :rofl:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Niye abi. Anlatsana. :)

Ya Osman ben o kadar iyi bir dinleyici değilim..

Özeti alırım, sonucu kaparım tamam... :rolleyes:

Sonuç ve Özet

Yağlı süt çocuklar için değilmiş..

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal
Sonuç ve Özet

Yağlı süt çocuklar için değilmiş..

abi ben uzun zamandır yagsız süt alırım ama kendimiz için.

bu çocuklar için degilmiş derken çocuklara/bebeklere iyi olmadıgı mı söylendi aceba yaglı sütün?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet abi öyle söylendi.. Benim müşterim vardı.. Tam dinleyemedim ya..

Tolga'ya soralım.. Dinlediyse.. ?

Yorum bağlantısı
Tolga Gören

Arkadaşlar bir saat kadar sonra (13:00) yayın başlıyor.

Bugün:

1. Hukuk Köşesinde boşanma gerekçeleri ve davaları, çocuğun kimde/nasıl kalacağı, mirasın paylaştırılması gibi konuları konuşacağız.

2. Çocuğun okula başlamasından önce anne babaların psikolojik olarak neler yapması gerektiği (Anne babaların eğitimi yani :D )

Her zaman olduğu gibi Fordclubtr deki arkadaşlarıma torpil yapıp, sorularınızı en başa alacağım. Haberiniz olsun! :D

NOT:

BU arada Trt3/GAP Digitürk 56. kanalda...

Yorum bağlantısı
Okan Yücel
Arkadaşlar bir saat kadar sonra (13:00) yayın başlıyor.

Bugün:

1. Hukuk Köşesinde boşanma gerekçeleri ve davaları, çocuğun kimde/nasıl kalacağı, mirasın paylaştırılması gibi konuları konuşacağız.

2. Çocuğun okula başlamasından önce anne babaların psikolojik olarak neler yapması gerektiği (Anne babaların eğitimi yani :D )

Her zaman olduğu gibi Fordclubtr deki arkadaşlarıma torpil yapıp, sorularınızı en başa alacağım. Haberiniz olsun! :D

NOT:

BU arada Trt3/GAP Digitürk 56. kanalda...

Tolga Bey merhaba hukuk köşesiyle ilgili bir sorum olacak fakat işte olduğum için programı izleme imkanım yok kısaca buradan yanıtlarsanız çok sevinirim...

Baldızım eşinden boşanmak üzere kendisi dava açtı ve durumu iyi olmadığı için İstanbul Barosundan adli yardım yani avukat talebinde bulundu... Boşanacağı eşi yani benim (eski) bacanak daha önce hanımını çalıştırıp bütün parasını elinden alıp bankaya kendi üzerine yatırıyormuş, fakat boşanma konusu gündeme gelince bütün parasını ve malvarlığını kendi anne babası veya bir başkasına devir etmiş...

Boşanmayla ilgili aldatma problemi de var bizim bacanak eşini bir başka kadını aldatmış fakat elimizde somut bir delil yok.

Tazminat ve boşanma davası açan baldızım nasıl bir yol izlemeli... Gerek boşanmanın bir an önce olması ve gerekse tazminatı alabilmesi için... (Tazminatı evlenirken takılan takılar ve evliliği süresince çalışıp kocasına verdiği paralar yüzünden talep ediyoruz.) Çok genel bir soru mu oldu bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...