İçeriğe Yönlendir

Hayatın Renkleri (TRT-3/Gap)

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Tolga Gören

arkadaslar, Emn. Gn Md. Yrd. Celal Uzunkaya 12:55 civarı trafikle ilgili konuları konuşmak üzere tekrar yayında olacak. Haberiniz olsun... Sorularınızı iletebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Evrim Kaya

sayın;tolga bey!programınızı beğenerek iziliyor ve takip ediyoruuz.başarılarınızındevamını diliyorum..benim sorum olacaktı,(avukat bey'e)benim eşim;2 sene önce evden hiç nedensiz çıkıp gitti, ,fakat 1 hafta geçmeden başka bir kadının resmini buldum.ve eşim benden habersiz mahkemeye boşanma davası açmış.ve 2 senelik süre içerisinde,eşimo kadınla birliktelik yaşamaya başladı hatta,aynı şehir içinde çok yakınımızdan ev alıp birlikte gayrimeşru ilişki içerisinde yaşıyorlar.eşim yaklaşık 4 ay önce avukatına feragat ettirdi..bende nafaka taleb edip, avukatım aracılığıyla temyiz ettirdim.veben boşanmak istemiyorum ve eşim bu dönem içerisinde sürekli ikimizin elde ettiği malları satıyor.avukat bey!ben memur emeklisi bir bayanım eşim yüzünden de rahatsızlığım oldu.doktor tedavisi altındayım ve her ay kontrolüm oluyor.eşimin variyeti de iyidir.aslında malı mülkü olduğu halde krizi bahane edip,parasının olmadığını idda ediyor..ama dediğim gibi;bu arada beraber yaptığımız malları satıyor..ayrıca kağıt üstünde şirketteki kazancını da düşük gösteriyor.ama;yaptığı iş gayet iyi durumda.temyizden gelince benim öncelikle yapmam gerekn nedir?sizce;mallarına tedbir koyduttturabilirmiyim.ben hiçbir hak iddaa edemeden 3 yıl sonunda beni boşamayabilirmi ve sattığı mallardan ne gibi haklarım olabnilir..ayrıca;temyizden gelince beni aldatıığı için,mallara tedbir koyudurabilirmiyim.eğer tedbir koyulmassa,geriye dönüp mahkeme sattığı malların hesabını sorabilirmi?hakkım ne olur?benim durumum ve haklarım hakkında bilgi verriseniz çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...