İçeriğe Yönlendir

Falken Yaz Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Misafir

Recommended Posts

Yakup Başaran

Bende lastik alacağım. Fiyat olarak falken uygun görünüyor. Falken hakkinda yorumlar çok çeşitli. Yerli üretim. Abdulkadir Özcan yazıyor sitede. 215 55 r16 ölçü. FocusIII dizel. Anlamadığım bu ebat ara ölçüymüş. 215 değilde 205 olsa bilindik markaların fiyatları biraz daha uygun oluyor. Ama orijinali 215 olduğu için yine 215 alacağım. Tüv den geçemiyormuş. 215/55R16 93V ZIEX ZE914 ECORUN FAlken 2018 üretim 247 TL.

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Verso da 205 60 16 ya 3 hafta dayanabildik. Satıp made in germany egp lere geçiş yaptık yol sesi ve dan dun sert kasis geçişlerindeki sesler gitti. Sert bir lastik bence

Yorum bağlantısı
Yakup Başaran
(düzenlendi)

Yani tavsiye etmiyorsunuz.  Toyonun falkene gore avantajı nedir Çağlar bey. İki lastik markasınında iletişim bilgileri aynı. Yerli üretim midir bunlar. Teşekkürler.

tarihinde Yakup Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Netten sağlam lastik alabileceğimiz bir adres biliyormusunuz arkadaşlar, burada lastik bulmak dert, netten alacağım mecburen.....

Yorum bağlantısı
Yakup Başaran

Çağlar bey. Sizce hangi lastik. Para düşünmüyor olursak. Senede 15 bin km yol yapiyorum. 205 veya 215/55r16

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Netten sağlam lastik alabileceğimiz bir adres biliyormusunuz arkadaşlar, burada lastik bulmak dert, netten alacağım mecburen.....
Kolayoto.com iyi diyorlar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yakup Başaran
(düzenlendi)

Aşağıda linkini vermeye çalıştığım 2 lastik arasında tercih yapacağım. Öneriniz var mıdır?

205/55 R 16 CONTINENTAL PREMIUM CONTACT 5 91V "2018 ÜRETİM" 400,00 TL yerine 261,90 TL
https://urun.n11.com/oto-lastik/20555-r-16-continental-premium-contact-5-91v-2018-uretim-P245905518

205/55R16 91V ECOPIA EP150 BRIDGESTONE   2018 ÜRETİM 350,00 TL yerine 285,00 TL
https://urun.n11.com/oto-lastik/20555r16-91v-ecopia-ep150-bridgestone-2018-uretim-P171364679

tarihinde Yakup Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yakup Başaran

Lastikcim.com daki oyunu farkettinizmi. Her siteye güvenmemek lazım.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
5 dakika önce, Yakup Başaran yazdı:

bende yeni farkettim, zaten siteyide sevmedim...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
50 dakika önce, Yakup Başaran yazdı:

uyanılıklık detayı: sorunca diyor ki, 1 adet eski tahili 355 Tl lik var stokta, devamı yeni, tarihli lastik o 500 diyor mesela. 1 lastiği 355 ten 3 lastiği 450 den hesaplatıyor :)

gidip lastiği koklayıp satıcı ile sohbet etdip alırım

23 saat önce, Yakup Başaran yazdı:

Çağlar bey. Sizce hangi lastik. Para düşünmüyor olursak. Senede 15 bin km yol yapiyorum. 205 veya 215/55r16

herkesin sürüş tarzı tercihi ayrıdır lastikte. Falken deki olay: yerli üretim olan da var, rafta gördüm daha kauçuğu bir garip geldi. Toyo ithal, aldım aldırdım, kullanan memnun.

Ancak başka bir konuda da  yazdım , Şahsen ilk defa dünyada ulusal pazar harici üretim lastikler var iç piayasada diyorum, hoş değil, 3. sınıf üretimlere mahkum olduk .

Lassa greenways denebilir, ilk izlenimler iyi, yeni bir model.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Greenways te jant koruma varmıdır acep?

Nedir abi o? Greenways var bende. Nerden anlıyoruz bakayım üstüne
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
4 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Güzel ebat , zevk verir , greenways yakışır buna.

jant koruması yok, çok şart değil aslında, sağa sola zaten çarpmam, 5 senede 1 kere değdim, ama korudu o özellik :)

fiyat farkı çok yahu, kolayoto dan baktım...

egp 293 tl

efficient-grip-egea.png

greenways 212 tl.

Lassa_Greenways_KolayOto_main.png

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Greenways te jant koruma varmıdır acep?

Driveways’te var.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
jant koruması yok, çok şart değil aslında, sağa sola zaten çarpmam, 5 senede 1 kere değdim, ama korudu o özellik [emoji4]

fiyat farkı çok yahu, kolayoto dan baktım...
egp 293 tl
efficient-grip-egea.png
greenways 212 tl.
Lassa_Greenways_KolayOto_main.png

Ali abi var, serçe parmağım kadar çıkıntı var dışarı doğru
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Ali abi var, serçe parmağım kadar çıkıntı var dışarı doğru

ebat 16" mi?  15" benimkiler ondada var o zaman,  XL demiş Çağlar bey, o jant koruma değil yanak koruma demek...

jant koruma varsa o zaman Greenways tekrar listede :)  o dediğin çıkıntı benim resimdeki gibiyse var demektir....

bdea6e2751a240930e5d277a7d82ff67.jpg

2 saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Driveways’te var.

195-50-15" i yokki...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...