İçeriğe Yönlendir

Kasko fiyatı

Selim Güneş

Recommended Posts

Selim Güneş
(düzenlendi)

selam arkadaşlar.2005 Focus 1.4İ arabama kasko yaptırmak istiyorum. en uygun fiyat nedir acaba ? :D sonra kazıklanmayalım. :( yardımcı olursanız sevinirim.

tarihinde Selim G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tercih edeceğiniz klozlar fiyatı oldukça etkiler, tamir şartları etkiler, mesela bazı sigortalar artık kendi yerleri harici yerlerde faturadan kesinti yapıyorlar vs. ama benim görebildiğim euroka fiyatlarda ucuz kalıyordu ama hizmetini-hızını bilemem. Ancak biraz fazla da verseniz tanınmış, hızlı firmaları tercih edin derim, zira bub meret lazım olduğunda tam lazım oluyor!

Yorum bağlantısı

Mesleğiniz askeri personel olarak görülüyor. Bu durumda AXA'dan uygun fiyat alabilirsiniz. Ayrıca askeri personele indirim yapan başka şirketler de var. Yanlız Çağlar Bey'in değindiği gibi, teklif alrıken teminatların ve araç değerinin aynı olmasına dikkat edin. Askeri personel indirimi yok ancak Yapı Kredi Bankası Muğla Şubesi'nden Yapı Kredi Sigorta primini öğrenebilirsiniz. Yine aracın markasının Ford olması dolayısı ile Allianz ile de görüşün.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kaçar

ben aralık ayında kasko yaptırdım, ilk kaskomdu indirim yoktu, 2006 f ll 1,6 tdci trend 4 kapı, 25.250 kasko değeri ile full kasko ray sigortadan 690 ytl. araştırmalarımda en uygun ve dolu kasko buydu.

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük
ben aralık ayında kasko yaptırdım, ilk kaskomdu indirim yoktu, 2006 f ll 1,6 tdci trend 4 kapı, 25.250 kasko değeri ile full kasko ray sigortadan 690 ytl. araştırmalarımda en uygun ve dolu kasko buydu.

çok iyi fiyat bence...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kaçar
(düzenlendi)
Ray sigorta için hesaplamayı aşşağıda linkten gerekli boşlukları doldurarak yapabilirisiniz.

ray sigortanın internet linkinden aldığım teklif 850 ytl idi, ben ray acentasına 690 ytl ye yaptırdım.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Güneş
Ben de bu gün aracıma kasko yaptırdım.700 tl 10 taksit.

yakup bey hangi kasko acaba?

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
İsa Tuncer
Tercih edeceğiniz klozlar fiyatı oldukça etkiler, tamir şartları etkiler, mesela bazı sigortalar artık kendi yerleri harici yerlerde faturadan kesinti yapıyorlar vs. ama benim görebildiğim euroka fiyatlarda ucuz kalıyordu ama hizmetini-hızını bilemem. Ancak biraz fazla da verseniz tanınmış, hızlı firmaları tercih edin derim, zira bub meret lazım olduğunda tam lazım oluyor!

euroka fiyatlarda ucuz kalıyordu ama hizmetini-hızını bilemem demişsiniz ya. Görünce şaşırdım arkadaşım 2001 magan rxt vardı kaskolu. Bu kaskodan yaptırmıştı. İlk sahibi 2004 de kaza yaptı arac hala garajda .........................

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

5 yıldır hasarlı halde yapılmadan bekliyor mu? Sahibi de hiçbir girişim yapmadan yeni araba mı aldı :) . Bu arada 2001 senesinde Euroka mı vardı ???

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Süleyman Çetin

Aracım 2006 ford fiesta 1.4i comfort benzin

Bugün aracımı kaskolamak için başakgroupla görüştüm.Bana verdiği fiyat 1.225 TL(Adapazarı)(öğretmen indirimi içinde)

Ş.Urfa fiyatı: 1.350 TL(Herhangi bi indirimden bahsetmedi)

Bu fiyat nasıldır sizce?

Önemli not:Araç ilk defa kaskolanacak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sigortalının; TC numarası (Cinsiyeti, yaşı, işi, ikamet ili)

Sigortacı şirketin hangi şirket olduğu,

araç bedeli,

aksesuarların teminatları,

sürücü sayısı,

aracın yaşı,

hasarsızlık indirimi,

araç içindeki sigortalı kişi sayısı ve teminatları,

ihtiyari mali mesuliyet teminat tutarları ve şartları,

anlaşmalı servis zorunlulukları,

poliçedeki muafiyetler,

sel, deptem, terör gibi teminatlardaki muafiyetler,

sigortacının cam hasarlarındaki tutumu,

asistans, mini onarım, kiralık araç teminatlarının varlığı veya yokluğu,

ödeme şartları,

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
Sigortalının; TC numarası (Cinsiyeti, yaşı, işi, ikamet ili) 25 öğretmen Adapazarı

Sigortacı şirketin hangi şirket olduğu, başakgroup

araç bedeli, 16.500 TL

sürücü sayısı, 1

aracın yaşı, 3

hasarsızlık indirimi, yok

araç içindeki sigortalı kişi sayısı ve teminatları,

anlaşmalı servis zorunlulukları,

poliçedeki muafiyetler,

sel, deptem, terör gibi teminatlardaki muafiyetler, Araca verilen değer ödeniyor

sigortacının cam hasarlarındaki tutumu, yılda 2 tane cam değişim hakkı

asistans, mini onarım, kiralık araç teminatlarının varlığı veya yokluğu, var

ödeme şartları, 10 taksit

Süper oto mu öyle birşey bu Mehmet abi.Anahtar kaypında 1000TL'ye sistem değişimi veriyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

63 plaka %50 daha pahalı çıkıyor...

63 plaka olmasa pahalı diyecektim... Ama plaka 63 ise Başak'ın fiyatı iyi...

Sakarya olarak baktım... Başak'ın fiyatı yine iyi gibi...

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
63 plaka %50 daha pahalı çıkıyor...

63 plaka olmasa pahalı diyecektim... Ama plaka 63 ise Başak'ın fiyatı iyi...

Sakarya olarak baktım... Başak'ın fiyatı yine iyi gibi...

plaka 41 abi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Başak'ın fiyatı yine iyi...

Olumlu etkenler; Araç yeni alınmış, ilk 2 ay kasko indirimli olur..

Olumsuz etkenler; Plaka ve ikamet ili, sürücünün yaşı, Yaşınız 30'un altında olduğu için hem tarifeniz yüksek, hemde tek sürücü yapılamıyor..

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
(düzenlendi)
Başak'ın fiyatı yine iyi...

Olumlu etkenler; Araç yeni alınmış, ilk 2 ay kasko indirimli olur..

Olumsuz etkenler; Plaka ve ikamet ili, sürücünün yaşı, Yaşınız 30'un altında olduğu için hem tarifeniz yüksek, hemde tek sürücü yapılamıyor..

Çok sağolasın Abi.Eline koluna sağlık.Seni de uğraştırdım valla.

Son olarak abi başak,koç allianz ve anadolu sigortadan hangisini seçmek iyi olur sence veya başka sigorta var mı tavsiye edeceğin?

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çok sağolasın Abi.Eline koluna sağlık.Seni de uğraştırdım valla.

Son olarak abi başak,koç allianz ve anadolu sigortadan hangisini seçmek iyi olur sence veya başka sigorta var mı tavsiye edeceğin?

Şuna gidin diyemem...

Ben olsam; 3 büyük... Hadi hadi.. ilk beş dışında şirketle çalışmak istemezdim...

O kadar çok çamurlaşan şirket var ki..

Sigortalıya yapılan teklifleri duydukça aklım oynuyor...

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
Şuna gidin diyemem...

Ben olsam; 3 büyük... Hadi hadi.. ilk beş dışında şirketle çalışmak istemezdim...

O kadar çok çamurlaşan şirket var ki..

Sigortalıya yapılan teklifleri duydukça aklım oynuyor...

Tamam Mehmet Abi çok sağolasın.

Ben biraz daha araştırayım o zaman... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Mehmet Abi bugün Anadolu sigorta ile görüştüm.ve bana şunları söylediler;

Sigortalının; TC numarası (Cinsiyeti, yaşı, işi, ikamet ili) Erkek, 25, öğretmen, Adapazarı

Sigortacı şirketin hangi şirket olduğu, Anadolu sigorta

araç bedeli, 16.500

sürücü sayısı, 1

aracın yaşı, 3

hasarsızlık indirimi, yok

araç içindeki sigortalı kişi sayısı ve teminatları, 1+4

anlaşmalı servis zorunlulukları, hepsini öder

poliçedeki muafiyetler,

sel, deptem, terör gibi teminatlardaki muafiyetler, aracın o zmanki değeri ile kasko bedeli arasında bir fiyat

sigortacının cam hasarlarındaki tutumu, 1 adet yerli/logosuz cam değişimi hasarsızlık indirimi etkilemez.

asistans, mini onarım, kiralık araç teminatlarının varlığı veya yokluğu, var ve 1 hafta kiralık araç.Eğer tatildeysem ve aracım bozulmuş ise yeme içme konaklama fiyatları onlara aitmiş.

ödeme şartları, 10 taksit

Bana söylediği fiayat:1.170 TL buna tescil tarihinin yeni olmasından dolayı 150 TL'lik bi indirim uygulanabilir dedi.

Yani sonuç olarak fiyat:1.050 TL gibi birşeye geliyor.

Bir de bana eğer kazalarda %100 hatalı ben bile olsam 20.000 TL'ye(diğer kaskoların 5000TL) kadar hasarları onların karşıladığını söyledi.Bunun yanında anahtar kaybına tamamen sistem değiştirmenin olduğu.

Aracı kaskolamadan 1 gün önce çekilmiş fotoğrafları ve şase nosu görünen fotoğrafının olması kaskolamak için yeterli dedi.(karşılıklı güven olayı)

Sence nasıl Mehmet Abi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...