İçeriğe Yönlendir

Kasko fiyatı

Selim Güneş

Recommended Posts

Gökhan Aksu

Aracımın kasko poliçesi 4 temmuzda sona eriyor.Eureko sigorta 560 tl fiyat verdi.8 taksidede bölerim dedi nasıl fiyat acaba?Bir önceki poliçe allinaz sigortadandı.750 TL ödemiştim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir de bana eğer kazalarda %100 hatalı ben bile olsam 20.000 TL'ye(diğer kaskoların 5000TL) kadar hasarları onların karşıladığını söyledi.

Burayı anlamadım...

Aracımın kasko poliçesi 4 temmuzda sona eriyor.Eureko sigorta 560 tl fiyat verdi.8 taksidede bölerim dedi nasıl fiyat acaba?Bir önceki poliçe allinaz sigortadandı.750 TL ödemiştim.

Biraz daha araştır derim..

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu
(düzenlendi)
Biraz daha araştır derim..

Eureko sigortanın güvenli olup olmadığınımı?Yoksa fiyat daha aşşağı çekilebilrmi?

Axa 450 TL verdi :D

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu
Doğru yoldasın.. devam et.. :D

Bu fiyatın altında bulma şansım varmı ki? :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu
Yok.. Daha az fiyat bulamazsın...

Fazla kurcalamayım o zaman. :D

Yorum bağlantısı
Murat Aydıner

Aracı alırken allianz dan kasko yaptılar 2006 model dizel focus 1.300 tl full kasko diyerekten limitleri yükselterek ödedim, geçenlerde araca arkadan bir çarpma oldu tamponda çizilme ve kırıklıklar. Daha önce siteden Can Umut'un da desteğiyle bakımlarını yaptırdığım tur otoya aracı götürdüm, (kazada karşı taraf %100 hatalı) benden senet imzalamamı, noterden vekalet yaptırmamı istediler sebebini sorunca ve detaylı bir soru yağmuruna tutunca anlaşıldıki allianz ile anlaşmaları olmadığından dolayı imiş mecburen otokoça aracımı götürdüm 1 hafta süreceğini söylediler, işte burada sorun başladı 1 hafta araçsız kalacağım ve bana kiralık araç hizmeti vermediler allianz bu nedenden dolayı ki seneye kaskomu değiştirecem araştırmalarım devam ediyor şu an için anadolu kaskoyu öneriyorlar sizlerinde bu konuda önerilerinizi beklerim

Saygılarımla

Murat AYDINER

Yorum bağlantısı
Murat Aydıner

Ersin Bey ne demek istediğinizi pek anlamadım ama, arkadaşımın aracında çizik vardı boyatmaya götürdü 1 hafta süreceğini söylediler ve bağlı bulunduğu sigorta şirketinden kiralık araç hizmetinden yararlanabildi. Allianz'ın böyle bir hizmetinden yararlanabilmek için aracı kendi çekicileri ile servise götürmek gerekiyor ve araç yürüyemez durumda ise kiralık araç hizmetinden faydalanılabiliyor,

Ayrıcaaa, anahtarı arabada düşürdüm ve kapı kilitli kaldı yedek anahtarı yoktu çekici istedim böyle birşey için çekici gönderemeyeceklerini dilersem ücreti karşılığında çekici göndereceklerini söylediler, bende brighstone yol yardımını aradım yarım saat içinde çekici geldi ve beş kuruş ödemeden servise götürdü.

Brigstone bile bunun için yol yardımı gönderiyor da Allianz niçin göndermiyor artılarını düşünürken eksilerini de düşünmek gerek

Yorum bağlantısı
Murat Aydıner
allianza bak sen!!!

Allianza bak sen!!! derken ne demek istediniz onu anlamadım

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eleştiri

Aracı alırken allianz dan kasko yaptılar 2006 model dizel focus 1.300 tl full kasko diyerekten limitleri yükselterek ödedim, geçenlerde araca arkadan bir çarpma oldu tamponda çizilme ve kırıklıklar. Daha önce siteden Can Umut'un da desteğiyle bakımlarını yaptırdığım tur otoya aracı götürdüm, (kazada karşı taraf %100 hatalı) benden senet imzalamamı, noterden vekalet yaptırmamı istediler sebebini sorunca ve detaylı bir soru yağmuruna tutunca anlaşıldıki allianz ile anlaşmaları olmadığından dolayı imiş mecburen otokoça aracımı götürdüm 1 hafta süreceğini söylediler, işte burada sorun başladı 1 hafta araçsız kalacağım ve bana kiralık araç hizmeti vermediler allianz bu nedenden dolayı ki seneye kaskomu değiştirecem araştırmalarım devam ediyor şu an için anadolu kaskoyu öneriyorlar sizlerinde bu konuda önerilerinizi beklerim

Cevap

Allianz'ın böyle bir hizmetinden yararlanabilmek için aracı kendi çekicileri ile servise götürmek gerekiyor ve araç yürüyemez durumda ise kiralık araç hizmetinden faydalanılabiliyor,

Asistans Hizmeti

Kiralık Araç Hizmeti (Allianz Yardım Hizmeti?ne müraacat etmek ön kofluluyla, aracın trafikte seyredemeyecek şekilde hasarlanması sonucunu doğuran kazalarda, aracın servise çekilmesinin Allianz Yardım Hizmeti tarafından sağlanması ve araç onarımının servise teslimini takip eden 24 saat içerisinde onarılamaması şartıyla yılda azami 2 kez olay başına 7 gün ve yıllık toplamda 14 gün olmak üzere Kiralık Araç Hizmeti verilir. (Konaklama ve Geri dönüş Seyahati Hizmetini almayan sigortalılar bu Hizmetten yararlanabilir.)

Lastik patlaması durumunda aracın lastikçiye çekilmesi hizmeti,

Benzin bitmesi durumunda en yakın benzin istasyonuna çekilmesi hizmeti,

İstanbul il sınırları içinde araç muayene hizmeti..

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

2004 Fusion 1.6lüx +1000tl LPG teminatı : Güneş sigorta 2004ten beri hasarsızlık mevcut :390tl

1997 Honda Civic 1.4is +1000tl LPG, +900tl Jant-lastik, +250tl cd çalar Teminatı. Eskime payı kesintisi yok(Hasar durumunda belli bir %'sini ben ödemicem). Hasarsızlık yok(ilk kaskom) : Yapı kredi sigorta : 990TL

Honda için Aynı şartlarda vakıfbanktan indirim almış olmamla birlikte Güneş: 1800tl istemişti bende gülümsemiştim :f1:

Her iki aracımın kaskosu için; Emre Gülşen Abime Sonsuz Saygı ve Teşşekkürlerimi Borç bilirim.

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Aydıner
Eleştiri

Cevap

Asistans Hizmeti

Kiralık Araç Hizmeti (Allianz Yardım Hizmeti?ne müraacat etmek ön kofluluyla, aracın trafikte seyredemeyecek şekilde hasarlanması sonucunu doğuran kazalarda, aracın servise çekilmesinin Allianz Yardım Hizmeti tarafından sağlanması ve araç onarımının servise teslimini takip eden 24 saat içerisinde onarılamaması şartıyla yılda azami 2 kez olay başına 7 gün ve yıllık toplamda 14 gün olmak üzere Kiralık Araç Hizmeti verilir. (Konaklama ve Geri dönüş Seyahati Hizmetini almayan sigortalılar bu Hizmetten yararlanabilir.)

Lastik patlaması durumunda aracın lastikçiye çekilmesi hizmeti,

Benzin bitmesi durumunda en yakın benzin istasyonuna çekilmesi hizmeti,

İstanbul il sınırları içinde araç muayene hizmeti..

Mehmet Bey işte ne güzel söylemişsiniz bende sizin söylediklerinizi anlatmaya çalışıyorum sonuçta siz allianz acentasısınız belki benim gibi tarafsız bakamayabilirsiniz ancak çok bilindik ve en çok kullanılan bir sigorta firmasından fiyat aldım allianza yaptırdığım fiyattan 450-500 TL daha ucuz fiyatı ve şartları sunduğu imkanlar daha iyi en azından arabam çizildi boyatacam götürüyorsunuz yetkili servise diyelimki 4 gün işi var aracın size 4 gün kiralık araç veriyor.

Peki Mehmet Bey, benim aracımın yedek anahtarı yoktu (otokoç tan aldım ve en geç 15 gün içinde temin edeceklerini söylediler ancak 3 ay sonra alabildim) bu süre zarfında aracın anahtarını araçta unuttum ve kapıları kilitli kaldı kaskom niçin yardımcı olmadı bu konuda illaki poliçede yazılan herşeye harfi harfiyen uymakmı gerekiyor arıyorum müşteri hizmetlerine adam oradan okuyor poliçede böyle birşey yazmıyor gönderemeyiz ama brigstone yol yardımı sınır tanımıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Bey işte ne güzel söylemişsiniz bende sizin söylediklerinizi anlatmaya çalışıyorum sonuçta siz allianz acentasısınız belki benim gibi tarafsız bakamayabilirsiniz ancak çok bilindik ve en çok kullanılan bir sigorta firmasından fiyat aldım allianza yaptırdığım fiyattan 450-500 TL daha ucuz fiyatı ve şartları sunduğu imkanlar daha iyi en azından arabam çizildi boyatacam götürüyorsunuz yetkili servise diyelimki 4 gün işi var aracın size 4 gün kiralık araç veriyor.

Keşke her hizmet dört dörtlük olsa, sigortalının her dediği yapılsa... Bende bunu isterim.. Olan bu ne söyleyim..

Buna rağmen;

10 yıldır Allianz acentesiyim..

10 yıldır En beğenilen sigorta şirketi Allianz seçilir...

Millet seçiyorsa bir bildiği vardır bence..

Peki Mehmet Bey, benim aracımın yedek anahtarı yoktu (otokoç tan aldım ve en geç 15 gün içinde temin edeceklerini söylediler ancak 3 ay sonra alabildim) bu süre zarfında aracın anahtarını araçta unuttum ve kapıları kilitli kaldı kaskom niçin yardımcı olmadı bu konuda illaki poliçede yazılan herşeye harfi harfiyen uymakmı gerekiyor arıyorum müşteri hizmetlerine adam oradan okuyor poliçede böyle birşey yazmıyor gönderemeyiz ama brigstone yol yardımı sınır tanımıyor.

Murat Bey.. Satmadığımız bir hizmeti nasıl verelim ki... Kurumsal bir kuruluş karşımızdaki.. Asistans firmamız bize sizin bahsettiğiniz gibi teminat verrim dememiş.. Bizde size dememişiz...

Satmadığımız bir hizmetten dolayı yargılanmamız yanlış geliyor bana...

Eğer acenteniz poliçeyi satarken bunların var olduğunu söyleyerek şişirdiyse, arayın şirketi ve şikayet edin...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hilmi Eser

Merhaba arkadaşlar.Yapmış olduğumuz kaskonun herhangi bir kaza da karşıdaki aracının nekadarını ödediğini ve de kaza sonrası yetkilşi servislerde aracın yapılıp yağılmadığı konuları aklımı karıştırıyordu. Bugü Axa Oyak sigorta dan fiyat aldım. 725 TL fiyat çıkardılar.Bu söylediklerimi sayınca iş değişti 30.000+15.000(Trafik Sig.) olduğınu bildirdiler.Bu zararı 95.000'e çektik fiyat 800 TL oldu.Bunuda 10 böldük. Ve de yetkili servis garantisi aldım...İyi mi ettik, bilmem ama...Anadolu Sigorta bu koşullarda 1060 TL fiyat çıkardı...Görüşleriniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...