İçeriğe Yönlendir

Bmw'ye prins

Alaattin Çakıroğlu

Recommended Posts

Alaattin Çakıroğlu

Malum bmw baya yakıyor bende bugün işlerini çok iyi yaptıklarını duyduğum bir ustaya gittim ve fiyat aldım. 1400 avro gibi bir rakama prins takıyorlar. Ustanın açık açık söylediği şey ise; tüp takılmadan önce arabanın çok sağlam bir şekilde test edilmesi ve bakıma girmesi gerektiğini söyledi. Benzinde farkına varamadığımız birçok hatanın veya arızanın tüp taktığımızda karşımıza çıkacağını belirtti. Daha sonra benim arabada yaşına göre ne gibi arızaların çıkacağını söyledi ve beni biraz korkuttu açıkcası. Lafın kısası, yarın tüp taktırayım desem ve arabada birkaç hata çıksa 5000 lirayı gözden çıkarmak gerekiyor. aynı zamanda bir bmw servisine uğradım periyodik bakım için 400 lira teklif verdiler.

sizlerinde tanıdığı çok sağlam bir usta varsa ve beni yönlendirirse çok sevinirim. konuştuğum herkes bana bmw için Prinsten vazgeçme diyorlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teleflex'ten daha ucuza taktırabilirsin...

Bir ara 2500 lira falan diye duymuştum (6 silindir)

Bence prinsci beceremeyeceğini düşünmüş ve senin tırsmanı sağlamış...

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Teleflex'ten daha ucuza taktırabilirsin...

Bir ara 2500 lira falan diye duymuştum (6 silindir)

Bence prinsci beceremeyeceğini düşünmüş ve senin tırsmanı sağlamış...

abi kapının önünde sıra vardı hatta içeride benim arabanında aynısından vardı birtane işi bitmiş çıkıyordu. ne biliyim valla öylede yaptıysa biraz ayıp etmiş.

Şu anda benzinle lt/100km tüketimi nedir?

yol bigisayarında şehiriçi ortalama kullanımında 12.5 den aşşağı düşmüyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İyi de takmak isteyen kişi bu kadar sorun yazmaz :)

Şu çıkacak arızalar neymiş.. Onları say bakalım...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

+1907

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Abi düşmesi lazım 12.5tan...Sakin kullan biraz..Düşer yani ben 1.6 otomatik focusla 10 civarı yakıyorum bazen artıyor...Yani sende çok aşırı deil...Kıyma bmwye :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

abi oksijen sensörleri, vanos bilmemneleri falan anlattı biraz birşeyler gece çalıştığım için çok uykum vardı tam konsantre olamadım :p

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
abi oksijen sensörleri, vanos bilmemneleri falan anlattı biraz birşeyler gece çalıştığım için çok uykum vardı tam konsantre olamadım :)

Abi yazıyı ne zaman kargoluyosun :p

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Abi yazıyı ne zaman kargoluyosun :D

kardeşim kız arkadaşım taaa İstanbullardan hediye getirdi şimdi sana yollamak biraz ayıp olur yoksa kurban olsun sana.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
kardeşim kız arkadaşım taaa İstanbullardan hediye getirdi şimdi sana yollamak biraz ayıp olur yoksa kurban olsun sana.

:D;):) Ya istanbulda nerden almış onu öğren o zaman :D

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
:D;):) Ya istanbulda nerden almış onu öğren o zaman :D

tamam en kısa zamanda iletiyorum sana. ama istersen sen bastır bu plakarı basan yerler var. yazı "insured by mafia you hit me ve hit you" hatta google a yaz bir kaç örnek çıkıyor aynılarını bastırabilirsin.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Salla prensi prensesi,git Tunalı motora çaksınlar sağlam bi teleflex,hem de nazın geçer oraya. :D

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Salla prensi prensesi,git Tunalı motora çaksınlar sağlam bi teleflex,hem de nazın geçer oraya. :D

kanka bakacaz artık. bu arada mondi ok heralde?

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Nalet olsun ki evet. :D

ee o zamanm cumartesi çiftlikteyiz yani bakalım bi araca ;) hayırlı uğurlu olsun kardeşim çok güzel araç.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
ee o zamanm cumartesi çiftlikteyiz yani bakalım bi araca :D hayırlı uğurlu olsun kardeşim çok güzel araç.

Hayırlısı bakalım. Gerçi baya bi sürtüştük pederle ya alttan alcaz artık. Nefret doluyum o arabaya; hem dizel hem otomatik. ıyyyakk.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Ne aracı ne mondisi yahu :D

2006,ghia,sütçü kamyoneti motorlu, totonik fitens, eşşek ölüsü gibi ağır bi araba. Ha bi de laci. ;)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Babaya yakışır ama. Getiriyomusun cumartesi :D

Sanmam. Ama denerim. Ehliyet aldığımdan beri babamın arabalarının hiç birini 4-5 km den fazla kullanmadım. O da çok zorda kaldığım zamanlar.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

İyi bakalım güle güle kullansın kazasız belasız. Darısı başına..

Yorum bağlantısı
Dimitri Hristofyas
Neden olmasın ki?

1.3 arabaya takılıyor da neden buna takılmasın :D

Şaka bi yana bizim ustaya bi git derim Alaattin abi...

Bu başlığı görmeden önce özelden mesaj atmıştım :D

Bu benim fikrim.Ben 6 silindir 3.20 Bmw alsam lpg taktırmak aklıma en son gelecek şey olurdu herhalde.Yakıt tasarrufunu düşüneceksem neden bu aracı alayım ki? Birde şunu eklemek isterim bu tamamen benim kendimce yazdığım bir cümledir polemik haline gelsin tartışalım diye değil.Mutlaka hem tam tersi düşünen de vardır.Zaman tasarruf zamanı diyerekten..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...