İçeriğe Yönlendir

Bmw'ye prins

Alaattin Çakıroğlu

Recommended Posts

Çağatay Demir
Bu benim fikrim.Ben 6 silindir 3.20 Bmw alsam lpg taktırmak aklıma en son gelecek şey olurdu herhalde.Yakıt tasarrufunu düşüneceksem neden bu aracı alayım ki? Birde şunu eklemek isterim bu tamamen benim kendimce yazdığım bir cümledir polemik haline gelsin tartışalım diye değil.Mutlaka hem tam tersi düşünen de vardır.Zaman tasarruf zamanı diyerekten..

Aynen katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Tak kanka lpg'yi. Başka türlü binilmez ona. İyi bir usta takarsa gidişinde falan da değişiklik olmaz. Benzinde nasılsa lpg'de o. LPG'ye karşı önyargılı olmaya gerek yok, nasıl ki benzin ve motorin bir yakıtsa, lpg'de bir yakıt. Arabaya binemedikten sonra ne marka olursa olsun ona lpg takarım.

Teleflex'e bir bak, orası uymazsa fiyat alayım senin için benim yaptırdığım yerden..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
valla adamlar navigatora, range e, x5 e, s600 e, 5.30 a falan taktırıyorlar ben 3.20 ye taktırıyorum. benzin tasarrufu yapacam diye gezmemezlik yapmam elimizin altında lpg gibi bir fırsat varken kullanmak lazım değilmi. kapının önünde yatıp benle yaşlanmayacak değilmi araç :D

+ bende aynen buna katılıyorum :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Aynen katılıyorum.

ben katılmıyorum. focusu satmasaydım onada kesin taktırırdım. sadece 3.20 çok yakıyor diye değil lpg şu anda bir nimet bizim için.

Alaattin abi İvedik organize sanayi bölgesinde Murat Usta Lpg.

Benim arabadan önce erdeyse 10 araba ya yaptırdık oraya bizim eski komşuydu binadan.

Civic e de taktı işte lpg Honda servistekiler kaputu açtı bulamadılar yani işçilik çok güzel.

o zaman en kısa zamanda gideceğiz oraya : ok mi?

Tak kanka lpg'yi. Başka türlü binilmez ona. İyi bir usta takarsa gidişinde falan da değişiklik olmaz. Benzinde nasılsa lpg'de o. LPG'ye karşı önyargılı olmaya gerek yok, nasıl ki benzin ve motorin bir yakıtsa, lpg'de bir yakıt. Arabaya binemedikten sonra ne marka olursa olsun ona lpg takarım.

Teleflex'e bir bak, orası uymazsa fiyat alayım senin için benim yaptırdığım yerden..

kanka fiyat alırsan çok sevinirim valla.

+ bende aynen buna katılıyorum :)

bu dediğime tekrardan katılıyorum :D

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Leon 4 silindir, Bmw 6 silindir olduğu için fiyat farklı oluyor..

Kanka BRC seq56 2.300 lira imiş senin araba için.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
geçen hafta arkadaşın 2008 leonuna prins taktırdık.fiyat 2000tl alaattin

Erdoğan abi sağol. Cihan açıklamış.

Leon 4 silindir, Bmw 6 silindir olduğu için fiyat farklı oluyor..

Kanka BRC seq56 2.300 lira imiş senin araba için.

brc fast falan diyolar kanka bu ondanmı? biliyormusun senin usta prins takıyormuymuşş?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Allaattiiin..

Teleflex'i ara.. Veli Bey'le görüş.. Gerekirse ben arayım..

Bunun dışında bişey olacaksa.. BRC Fast düşün...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
brc fast falan diyolar kanka bu ondanmı? biliyormusun senin usta prins takıyormuymuşş?

Yok kanka fast değil bu. Fast şu an üretilmiyor sanırım. Brc seq56, brc'nin 6-8 silindirli araçlar için olan modeli. Hatta benim araca takarken seq24'de sıkıntı vardı, seq56 beyni takılmıştı. Ben çok memnunum biliyosun sorunsuz kullanıyorum 2 yıldır :D Onlar pins takmıyor ama Brc'yi en iyi takanlar onlar diye tahmin ediyorum. İç anadolu bölge bayii ve orada derslikleri var,diğer bayilere eğitim falan veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
ben katılmıyorum. focusu satmasaydım onada kesin taktırırdım. sadece 3.20 çok yakıyor diye değil lpg şu anda bir nimet bizim için.

tabiki önemli olan sizin fikriniz. hayırlı olsun şimdiden iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Allaattiiin..

abicim çok sağolun yaa. iyiki bu foruma üyeyim... şu an bana yakın olan arkadaşlarımın bazıları bu forumdan, bana çok şey kazandırdı.

Yok kanka fast değil bu. Fast şu an üretilmiyor sanırım. Brc seq56, brc'nin 6-8 silindirli araçlar için olan modeli. Hatta benim araca takarken seq24'de sıkıntı vardı, seq56 beyni takılmıştı. Ben çok memnunum biliyosun sorunsuz kullanıyorum 2 yıldır :D Onlar pins takmıyor ama Brc'yi en iyi takanlar onlar diye tahmin ediyorum. İç anadolu bölge bayii ve orada derslikleri var,diğer bayilere eğitim falan veriyorlar.

kanka iyice bir hesap kitap yapalım hepsiyle görüşelim tartışalım. girdik işin içine artık :D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
olmalı! :lol2:

Olmamalı lpgli arabada o yazıda olmaz sen gönder bana onu :lol2:

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

bugun sana nereden alındığını yazıcam. :lol2:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
bugun sana nereden alındığını yazıcam. :lol2:

Hey 2.0i benzinli motoruna kurban abi :lol2: Öğren bana :lol2:

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

sinan bagdat caddesi şsmşnş unuttugu bir yerden almıs :lol2:

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Alaattin ,zirve otoya git ve bir görüş.Kardeşim prins taktırdı (mondeosuna) çok çok memnun.Benimde gözüm kalmıyo değil.

Araba hem çok güzel ve problemsiz gidiyor hemde korkunç az yakıyor.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

abi nerede bu zirve oto?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Macun Mahallesi

Gimat Zabıta Karakolu Yanı

No: 16 / 8 Gimat ANKARA

Tel: ( 0 312 ) 397 82 20

Faks: ( 0 312 ) 397 82 60

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Öz zirve imiş. kardeşimle konuştum da .Yanlış bilgi için pardon. :rolleyes:

Adamlar ismini değişmiş .Bu sefer prins otogaz olmuş.

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Bayraktar

Abim size zirve oto demiş prins otogaz olcak memduh usta yeri şaşmazsanayi 8.cadde 41.sk no:12 tel:0312 2781724

Abi ben yaklaşık 7 ay önce taktırdım çok memnunum herkese tavsiye ederim arabanızı seviyorsanız taktırın derim ykıtı çok az şehirler arası140 - 150 krş yakıyo şehir içinde 180-200 krş yakıyor ayrıca memduh usta işinin ehli işçilik leri çok iyi prınsı taktırdığınız zaman bir program etıyorlar o program aynen gidiyor sadece 30.000 km sonra gel filtresini değiştirelim dedi o kadar 118.000 km taktırdım şu an arabam 132.000 maşallah hiç bir sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alaattin Çakıroğlu
(düzenlendi)
Allaattiiin..

abi bugün önce tan otoya gittim orada arabanın trafik sigortasıyla ilgili işlemlerimizi hallederken brc fiyatını sordum tan otoda montaj 2050 lira 10 vade dediler. daha sonra oradana veli beyin yanına uğradım selamını söyledim 2400 lira fiyat verdi ben takma taraftarıyım ama babamın prinste aklı kaldı onu ikna etmem gerekiyor.

+ 3 sene garanti

+ 5 sene ecu değişim garantisi.

tarihinde Alaattin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Hatipoğlu
(düzenlendi)
abi bugün önce tan otoya gittim orada arabanın trafik sigortasıyla ilgili işlemlerimizi hallederken brc fiyatını sordum tan otoda montaj 2050 lira 10 vade dediler. daha sonra oradana veli beyin yanına uğradım selamını söyledim 2400 lira fiyat verdi ben takma taraftarıyım ama babamın prinste aklı kaldı onu ikna etmem gerekiyor.

+ 3 sene garanti

garanti sistemi gerçekten çok iyiymiş, çünkü bazı gözü açıklar sadece takıp sorumluluğu üstlerinden attıklarını sanıyorlar ama sonuçta bu da bi hizmet. mehmet abi den yanayım alaattin kardeşim, prins de gerçekten feed back ( çağlar abi özür dilerim valla düşündüm türkçe karşılığı gelmedi aklıma:D) konusunda iyi bi hizmet vermiş ama teleflex de çok iyi bi marka ve iyi ustaların elinde 3. 20 e takıldığında takılıp takılmadığını hissetmessin bile. ben aracımı aldığımda üzerinde zavolli vardı, şu anda f1 ile 0.16 lira şehir içinde yakıyorum, gerçekten arkadaşların da dediği gibi lpg iyi eller tarafından takılırsa bir nimet, bende polemik yapmak için sölemiyorum ama taktırmayana da hayranlıkla bakıyorum:D

tarihinde Burak Hatipo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
ipucu.jpg

RS değildir bence simge diye koymuştur.

Cevap : FocuS

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

+ 3 sene garanti

bence bu garanti kısımları çok önemli artılar. en azından adamlar yaptıkları işin arkasında duruyorlar ... Bu süre zarfında da kafan LPG den yana rahat olacak..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...