İçeriğe Yönlendir

Bmw'ye prins

Alaattin Çakıroğlu

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
Bu benim fikrim.Ben 6 silindir 3.20 Bmw alsam lpg taktırmak aklıma en son gelecek şey olurdu herhalde.Yakıt tasarrufunu düşüneceksem neden bu aracı alayım ki? Birde şunu eklemek isterim bu tamamen benim kendimce yazdığım bir cümledir polemik haline gelsin tartışalım diye değil.Mutlaka hem tam tersi düşünen de vardır.Zaman tasarruf zamanı diyerekten..

+1 :) 3.18 otomatik bile o kadar yakıyor zaten zorlandımı 12 litre aşırı değil bana göre...Şehir içinde...

Len cihan mondini yerim :D Seversin hem dizel hem otomatik :muhaha: :lol2: Nefret ettiği iki şey :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
İyi bakalım güle güle kullansın kazasız belasız. Darısı başına..
Vay forumda ne cevherler varmış, güzel araç.
Len cihan mondini yerim Seversin hem dizel hem otomatik Nefret ettiği iki şey

Teşekkürler herkese.

Arabayı 2 kez gördüm henüz. Öyle fazla albenisi olmayan alelade görünen ama temiz bi araba. C.tesi akşamı getirebilirsem çiftliğe getircem,hep birlikte inceleriz. :D Asıl bombayı :muhaha: ben patlatcam ama biraz sabır. Sadece şu kadar bi ipucu vereyim;sonunda .S var. :lol2:

Sormak istediğim birşey var yalnız;Bu şanzıman bu torka,daha da önemlisi benim kullanım tarzıma dayanır mı? :D

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Dayanır, sorun olmaz, zaten limit dışı vites değişimlerini engeller.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
Sadece şu kadar bi ipucu vereyim;sonunda .S var. :muhaha:

Şahin S :lol2:

:D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Dayanır, sorun olmaz, zaten limit dışı vites değişimlerini engeller.

limit dışı :lol2: "Baskı altında büyüyen kişilerde oluşan bi çizginin diğer tarafını merak durumu" bende de var galiba. :D Halbuki doğumumdaki doktor bile bana baskı uygulayamamış. :muhaha:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Tempraa S krem olsun mumkunse...

Olm,görünce dudağın uçuklayacak. :lol2:

Şahin S

Sen şaşırmayabilirsin abi,büyük ihtimal herkesten önce haberi olacaklardansın. :muhaha:

Yorum bağlantısı
Burak Hatipoğlu
Teşekkürler herkese.

Arabayı 2 kez gördüm henüz. Öyle fazla albenisi olmayan alelade görünen ama temiz bi araba. C.tesi akşamı getirebilirsem çiftliğe getircem,hep birlikte inceleriz. ;) Asıl bombayı :bomb: ben patlatcam ama biraz sabır. Sadece şu kadar bi ipucu vereyim;sonunda .S var. :spiteful:

Sormak istediğim birşey var yalnız;Bu şanzıman bu torka,daha da önemlisi benim kullanım tarzıma dayanır mı? :f1:

ben anladım galiba mini cooper s, canavar bişey yolda gitmesi güzel ama önce yolda tutabilmek lazım doğru mu tahmin...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

imitasyon sevdalardayız abi ama yine de güzel olcak. :bomb:

Doğru söyle sayısal mı çıktı
tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
imitasyon sevdalardayız abi ama yine de güzel olcak. :bomb:

Çinli ile evlendi bu kesin yada kız arkadaşı çinli satılık replika arte filanda vardr sende :spiteful:

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
:bomb::spiteful:;) Ya istanbulda nerden almış onu öğren o zaman :f1:

Sinan sen o renkli plakadan mı istiyosun :fiuw:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Çinli ile evlendi bu kesin yada kız arkadaşı çinli satılık replika arte filanda vardr sende

Olm fiziksel olarak namümkün şeyler bunlar. :bomb:

Ha "namümkünü mümkün kılmak mümkündür" diyosan o ayrı. :spiteful:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Olm fiziksel olarak namümkün şeyler bunlar. :bomb:

Ha "namümkünü mümkün kılmak mümkündür" diyosan o ayrı. :spiteful:

Olur olurr...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Bu namümkünü mümkün nemümkün mümnkünmü hikayesi nedir yahuu

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

raşit nerde senin bu servis kardeşim.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Bu benim fikrim.Ben 6 silindir 3.20 Bmw alsam lpg taktırmak aklıma en son gelecek şey olurdu herhalde.Yakıt tasarrufunu düşüneceksem neden bu aracı alayım ki? Birde şunu eklemek isterim bu tamamen benim kendimce yazdığım bir cümledir polemik haline gelsin tartışalım diye değil.Mutlaka hem tam tersi düşünen de vardır.Zaman tasarruf zamanı diyerekten..

valla adamlar navigatora, range e, x5 e, s600 e, 5.30 a falan taktırıyorlar ben 3.20 ye taktırıyorum. benzin tasarrufu yapacam diye gezmemezlik yapmam elimizin altında lpg gibi bir fırsat varken kullanmak lazım değilmi. kapının önünde yatıp benle yaşlanmayacak değilmi araç :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...