İçeriğe Yönlendir

Dua talebi!

Serkan Öz

Recommended Posts

Levent Ayhan

kardeşiniz inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur.... dualarımız sizinle...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şimdiden geçmiş olsun, Allah şifalar versin...

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Geçmiş olsun her şey insanlar için sağlıkta sağlıksızlıktan kurtulmakta Allah güç kuvvet sabır versin.

Bizim bir akrabamızın kızı Lenfoma hastalığına yakalandı. Bademciklerinin sıksık şişmesi ile doktora başvurmuştu Ameliyat sırasında doktor farketmiş. Yaşı 9-10 arası birşeydi. Kemoterapilerine düzgün olarak girip çıktı ilaçlarını da o şekilde kullandı. Şu anda 14 yaşında sağlığı gayet iyi. En kolay kurtulunan türlerden biri. GEçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Özgür Karaca

çok geçmiş olsun inş biran önce sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Umarım en kısa sürede iyileşir, dualarımız sizinle. Size düşen kardeşinizin ve ailenizin moralini yüksek tutmak, stresten uzak tutmak. Maddi-manevi her türlü sıkıntınızda haber verin, inanıyorum ki bu forum her türlü desteği verecektir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Maddi-manevi her türlü sıkıntınızda haber verin, inanıyorum ki bu forum her türlü desteği verecektir.

+1 Kardeşin kardeşimizdir...

Yorum bağlantısı
Furkan Esgin

Hayırlısıyla sağlık sıhhatine kavuşur kardeşiniz inşallah Allah herkesin yardımcısı olsun...

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Geçmiş olsun..Allah acil şifa verir inşallah

Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak

Allah şifa versin, inşallah en kısa zamanda eski sağlına kavuşur...

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin.

Hiç bir şeyi kafanıza takmayın, Hastaymış gibi davranmayın olabildiğince günlük yaşamına normal olarak devam etsin. Artık hepsinin çözümü var, bende 3,5 yıl evvel yaşadım ve bitti, sizinkide inşallah bitecek.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Tuğluk

Geçmiş olsun. genç kardeşimiz bu hastalığın üstesinden gelecektir. acil şifalar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

Tedavisi mümkün olduğuna göre en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah..Rabbim acil şifalar nasip etsin...

Yorum bağlantısı
Mustafa Eski

geçmiş olsun.Allahtan acil şifa ve sabır diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sina Güran
(düzenlendi)

Allah inşallah şifasını esirgemez.

Yarın cuma'da anacağım kardeşini.

Merak ettiğim şey, kemoterapi diyince aklıma gelen sadece 1 hastalık var, onunda ismi bahsi geçen değil, olmamasını da ümit ederek sormak istiyorum; o hastalığın bir türü mü yoksa apayrı bir hastalık mıdır bahsi geçen?

tarihinde Sina G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Susuz

Abi çok geçmiş olsun çabucak iyilerşir İnşallah Allah ın izniyle siz moralinizi ve hastanın moralini yüksek tutun geçer İnşallah.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Dualarımız kardeşinle Serkan Allah şifalar versin

+ 1000000000000

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Geçmiş olsun Serkan Abi. Allah acil şifalar versin kardeşine. Bunu söylemek istemezdim ama malesef kardeşini zorlu günler bekliyor. Kemoterapi insanın dengesini oldukça sarsan bir tedavi. Tabiki bu sarsıntının ağır olması verilen ilacın dozuna da bağlı. Birkaç ay kardeşinizle beraber siz de sıkıntı yaşayabilirsiniz ama sonrası hayırlısıyla güzel olacak. Benim annem de 2 sene önce kanserdi. Gerçi aynı hastalık değil ama annem de kemoterapi almıştı. 8 Seans kemoterapi ve 30 seans radyoterapi. Kemoterapide verilen ilaç en ağır olanıydı. Saçları döküldü, vücut dengesi bozuldu, psikolojik sıkıntılar geçirdi vs... Zorlu dönemler geçirdik ama çok şükür hepsi bitti. Şu an annem gayet sağlıklı. Allah onu bize bağışladı, kardeşiniz de size bağışlayacaktır emin olun. Bütün dualarımız onunla, Allah acil şifalar versin...

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
(düzenlendi)

Allah acil şifalar versin. Dualarımız kardeşinle.. Bu hastalıklarda en önemli şey moral kesinlikle moralini bozmaması lazım... . Genç olduğu için kolaylıkla atlatıcaktır Allahın izniyle..

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...