İçeriğe Yönlendir

Dua talebi!

Serkan Öz

Recommended Posts

Yavuz Serhat Karanaz

allah cümle hastalara şifa versin ulu kocaların ak sakallıların duası hasta insanların üstüne olsun.sizede işlerinizde kolaylık versin allah.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Serkan çok büyük geçmiş olsun dualarımız kardeşinle,Allah acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

allahtan en kısa zamanda bu derdi atlatmanızı temenni ediyorum.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Serkan bey İbrahim kardeşimize geçmiş olsun,Güzel Allahım dert vermişse dermanınıda verecektir dualarımız sizinle en kısa zamanda sağlığına kavuşur İnşallah

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan

Allah Şifa versin, ve geçmiş olsun...

Lenfoma eskiden neoplaziler yani Kanser hastalıkları sınıflamasına dahil bir hastalıktı, Şu anda o listeden çıkartılmak üzere yada çoıkktı.

İyi bir tedavi ve takip süeci ile %100 e yakınj kür sağlanıyor.Çapa bu konuda iyi bir merkez.

Kardeşimize geçmiş olsun....

Yorum bağlantısı
Ahmet Küçük

cok geçmiş olsun.insallah en kısa sürede atlatırsınız

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
(düzenlendi)

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim arkadaşlar..

İbrahim 18 yaşını doldurduğu ve okulunu bu haziranda bitireceği için babamın ssk sından yararlanamayacak, buna çözüm arıyorum..

Bugün de Çapa'da görevli bir Doç.Doktorun Nişantaşı'ndaki muayenehanesine gidip hem İbrahim'i muayene ettirip hem de doktor gerek görürse kemik iliği örneği vereceğiz. Sonra bu ilik örneğini Çapa'ya tahlil için bırakacağım..

Pazartesi de PET çekilecek.. Tüm tahlillerin sonucunu alınca da tedavi başlayacak..

Doktordan güzel şeyler duymayı umuyorum, dualarınıza çok ihtiyacımız var.. Hepinizden Allah razı olsun..

tarihinde Serkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alkan Özdemir

en buyuk ilaçı ailesinin desteği olacaktır

ama unutmaki bizim dualarımızda yanınızda

geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kaçar

kardeşinize acil şifalar dilerim. c.allah bu cuma günü hürmetine tüm duaları kabul eder inş.

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Çok geçmiş olsun, tüm yüreğimle dilerim ki kardeşimiz bir an önce sağlığına kavuşsun.

Acil şifalar...

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Büyük geçmiş olsun. Kısa zamanda acil şifalar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Bugün Çapa'da görevli Doç.Dr. muayene etti ve bu hastalığın nasıl bu kadar hızlı ilerlediğine şaşırdı.

Ama ne kadar hızlı ilerliyorsa tedaviyede o kadar çabuk cevap vereceğini söyledi. Herşeyi hızlandırdık, pazartesi ilk ilaçlı tedavi seansı uygulanacak.

Sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin, sağlığına kavuştuğunda bu yazıları kendisine okutup fordclubtr toplantılarına onu da getireceğim inşallah..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sizden ricam dualarınızı eksik etmeyin, sağlığına kavuştuğunda bu yazıları kendisine okutup fordclubtr toplantılarına onu da getireceğim inşallah..

İnşallah Serkan...

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Geçmiş olsun Serkan, moral çok önemli.Acil şifalar.

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Çok geçmiş olsun.Acil şifalar diliyorum.inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim arkadaşlar..

İbrahim 18 yaşını doldurduğu ve okulunu bu haziranda bitireceği için babamın ssk sından yararlanamayacak, buna çözüm arıyorum..

Bugün de Çapa'da görevli bir Doç.Doktorun Nişantaşı'ndaki muayenehanesine gidip hem İbrahim'i muayene ettirip hem de doktor gerek görürse kemik iliği örneği vereceğiz. Sonra bu ilik örneğini Çapa'ya tahlil için bırakacağım..

Pazartesi de PET çekilecek.. Tüm tahlillerin sonucunu alınca da tedavi başlayacak..

Doktordan güzel şeyler duymayı umuyorum, dualarınıza çok ihtiyacımız var.. Hepinizden Allah razı olsun..

abi öss ye giricekse açıköğretime kayıt yaptırın 25 yaşına kadar sağlık güvencesini elde ediyor.

Yorum bağlantısı
Tülin Keskin
Arkadaşlar merhaba,

18 yaşındaki Kardeşim İbrahim 1 mayıs günü karnının ağrıdığını söylediği için doktora götürdüm.

Doktor mide için basit bir iki ilaç verip gönderdi ama benim içime sinmediği için cumartesi günü bir dahiliye doktortunun özel muayenehanesine götürdüm. Birkaç kan tahlili sonucunda yolunda gitmeyen birşeyler olduğunu anladık, endoskopi, biyopsi, tomografi... derken kardeşimde lenfoma denen bir hastalık olduğu anlaşıldı.. %100 tedavi edilebilen bir hastalıkmış, geç farkedilmiş.. tedavi için kemoterapi alması gerekecek.. işin ilginci hiç bir belirti vermedi, problem büyüyünce ortaya çıktı.. Dün sabahtan akşama kadar Çapa Tıp Fakültesi'nde idim, birkaç Prof. ile görüştüm, sağolsunlar çok ilgilendiler.. Şuanda tüm tetkikler tamamlanıyor ancak tetkikler tamamlanmadan kemoterapi başlayamayacak ve bu süreç yaklaşık 10-15 gün..

Kendisine herşeyi anlattık ve gerçekten tedavi edilebilir olduğunu, sadece birkaç ay zorluk çekeceğini söyledik.. ondan hiçbirşey saklamadık, çünkü akıllı bir çocuk ve biz söylemesek bile internetten herşeyi bulabilir.

Sizden isteğim onun bir an önce sağlığına kavuşması için dua etmeniz..

Ayrıca eğer ailenizde benzer hastalıklar geçirmiş olan kişiler varsa ve imkanınız varsa mutlaka ailecek bir check-up tan geçmenizi şiddetle tavsiye ederim.. Hastalık için belirti beklememek gerekiyormuş, sinsi sinsi ilerlerken hiç farkına varmıyormuşsunuz.. bunu yaşadım..

Bizden dualarını eksik etmeyen herkese teşekkür ederim.

dualarımız kardeşinle arkadaşım..acil şifalar

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Allah yardimciniz olsun ve acilsifalar versin insallah. Iyi dusunelim iyi olsun, moral cok onemli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...