İçeriğe Yönlendir

Dua talebi!

Serkan Öz

Recommended Posts

Sezgin Geridönmez

Acil şifalar dilerim. Aile olarak desteğinizle ve hepsinden önemlisi Allah'ın izniyle çabucak iyileşmesi hepimizin dileğidir.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Öncelikle kardeşinize acil şifalar dilerim. Uygun bir tedavi ve iyi bir motivasyonla kısa sürede üstesinden geleceğine yürekten inanıyorum.

Lenfoma nasıl bir hastalıktır? Aşağıdaki linkte gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Özellikle belirtileri konusunda hepimizin bilgi sahibi olmasında fayda var. Bu tür hastalıklarda erken teşhis çok önemlidir.

Dikkat Lenfoma!

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

acil şifalar diliyorum.

umarım en yakın zamanda iyileşir. hepimiz ne desek anlam ifade etmeyecektir muhtemelen ama dualarımız kardeşinizle/ailenizle...

hepinize sabır diliyorum.

Yorum bağlantısı
Gökhan Turan

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum kardeşiniz için dualarımız onunla. Benim dayım aynı hastalığa yakalanmıştı fakat tedavi oldu yani moralinizi bozmayın.İnşallah en yakın zamanda kardeşiniz de sağlınığa kavuşur.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Büyük geçmiş olsun .Allah kolaylık versin.İki arkadaşım bu hastalığa yakalandı ,süreç biraz zor geçiyor ama ikisi de şimdi turp gibi

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

serkan bey geçmiş olsun allah şifa versin düzgün bir tedavi ve biraz sabırla inşallah kardeşiniz bu hastalığı atlatır türü belli oldu mu lenfoma nın ??

Yorum bağlantısı
Remzi Erkesim

Allah şifa versin, tipi bellimi anlattıklarınızdan sanki non-hodgkin gibi duruyor

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

Allah (c.c) acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

Allah şifa versin. Tez vakitte sağlığına kavuşur inşallah.

Yorum bağlantısı
Tolga Atasagun

Allah (c.c) inşallah en kısa zamanda şifasını verir ve sevgili kardeşiniz sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Cihan Şimşir

Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda Allah şifa verir inşallah. Dualarımız sizinle.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

Geçmiş olsun.Allah(C.C.) acil sifalar versin.Bütün dualar yerini bulsun.

Yorum bağlantısı

Yüce mevlam kardeşimizi biran önce sağlıgına kavuşturur inşallah...büyük geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

acil şifalar dilerim en kısa zamanda daha iyi olur inşallah

Yorum bağlantısı
Orhan Zengin

Allah acil şifalar versin.İyileşme oranının çok yüksek olduğu görülüyor.Yüksek moralle iyi bir tedavi hepimizin dualarıyla inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur kardeşiniz.

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

Geçmiş olsun, Allah yardımcınız olsun,inşallah bir an önce sağlığına kavuşacaktır. genç insan,çabuk toparlar inşallah.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Geçmiş olsun abi acil şifalar...Bi an önce sağlığına kavuşur inşallah...Dualarımız onunla...Onun dışında yapabiliceğimiz bişi varsa elimizden geleni yapmaya hazırız...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Çok geçmiş olsun. En yakın zamanda sağlığına kavuşur inşallah...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...