İçeriğe Yönlendir

Oto Club Türkiye Tatil Borsası

Amaç Keskin

Recommended Posts

Erhan Doruk
(düzenlendi)

CLUB HOTEL NENA yı tavsiye ederim.

ilgi süper, yemekler çok iyi, animasyonlar yaratıcı, konforlu, fiyatı da güzel.

www.clubnena.com.tr/

ben o kadar memnun kaldım ki. aynı yaz 2 kez gittim.

Genel001.jpg

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Bostancı

Arkadaşların tavsiye ettikleri yerleri de değerlendirin diyorum ama ben Marmaris de yaşadığım için şiddetle Marmaris seceneğini değerlendirin diyorum. Bu konuda son kararı verdikten sonra iletişime geçerseniz sizin için araştırma da yapabilirim...

Marmaris'e tatile gelecek iseniz Lütfen aracınızla geliniz. Çünkü Marmaris in merkezinde beklediğiniz denizi gezilecek ortamı bulamayabilirsiniz. Marmaris koylarını çevresi çok güzeldir. Bunun için mutlaka aracınızla gelmeniz gerekiyor. Aksi takdirde memnun kalmadan dönmek zorunda kalırsınız.

Yorum bağlantısı
Oguzhan Demirbaş
Bodrum, marmarisi anlatan yok hiç, formda herkes kafa dinleyici yerlere gitmiş galiba :nazar:

ramazan bey bodrum güzel yer ama malum otellerden aman yok.bodrum hem pahalı hemde yorucu.gerçekten yazları dahada bi yorucu.marmaris tarafı burdan daha hoş ve sakin.ben bodruma koca yaz sezonunda 3-5 sefer günübirlik gidiyorum gerçi bana yakın zaten.ama gerçekten bodrumda görülecek fazla biyer yok.sadece gece hayatı ve denizi güzel.ama marmaris tarafı hem doğal güzellik hemde daha dingin.ayrıca kamp gibi bi şeyler düşünüyorsanız bodrumda zor.dedimya oteller....her yeri zapdetmiş.http://www.ak-tur.com.tr/datca/datcaresimler.htm

linkteki yer marmaris-datça arasında şiddetle tavsiye ederim..eğer kamp gibi düşünüyorsanız böyle yerleri tercih etmelisiniz bence

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Adrasan Olimposun az ilerisinde. (Kemer-Kumluca yönünde)

Geçen yaz oraya gidememiştim aslında planımda vardı ama ters düştü.

Adrasan bildiğiniz köy..Gidecekler ona göre planlasın.Hatta yanlış hatırlamıyorsam Çavuş köye bağlı bir plaj.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.. İnternette onlarca tatil sitesi var..Aynı şekilde piyasa da turizm şirketleri. Sizce Türkiye de bu işi en uygun fiyata yapan, gerçekten iyi fiyatlar veren internet sitesi hangisi..Hani deniliyor ya En iyi fiyat garantisi falan diye onlar gerçek mi?

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
CLUB HOTEL NENA yı tavsiye ederim.

ilgi süper, yemekler çok iyi, animasyonlar yaratıcı, konforlu, fiyatı da güzel.

www.clubnena.com.tr/

ben o kadar memnun kaldım ki. aynı yaz 2 kez gittim.

Genel001.jpg

CLUB & HOTEL NENA 2010 YAZ SEZONU FİYAT LİSTESİ

Konaklama

Oda Tipi

Sezon 1

Sezon 2

Sezon 3

Sezon 4

Sezon 5

Sezon 6

Sezon 7

Sezon 8

Sezon 9

Sezon 10

01.04

30.04

01.05

04.06

05.06

18.06

19.06

09.07

10.07

06.08

07.08

20.08

21.08

07.09

08.09

12.09

13.09

01.10

02.10

31.10

PP

Standart 90.00

120.00

155.00

180.00

200.00

180.00

160.00

170.00

140.00

120.00

DBL

İki Kişilik 180.00

240.00

310.00

360.00

400.00

360.00

320.00

340.00

280.00

240.00

SGL

Tek Kişilik 135.00

180.00

232.50

270.00

300.00

270.00

240.00

255.00

210.00

180.00

DBL+EX.BED

Üç Kişilik 247.50

330.00

426.25

495.00

550.00

495.00

440.00

467.50

385.00

330.00

Fiyatlarımız TL (Türk Lirası) bazındadır.

Fiyatlar çok makulmuş

Yorum bağlantısı
Tolga Tekinoğlu

Arkadaşlar tatil düzenleyen tur firmalarına bakarken bu oteli buldum. Gören, bilen, kalan,tavsiye eden olurmu. Herşey dahil sezon fiyatları geyet iyi. Biz temmuz başında gidip 10 gün kalmayı düşünüyoruz.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Arkadaşlar tatil düzenleyen tur firmalarına bakarken bu oteli buldum. Gören, bilen, kalan,tavsiye eden olurmu. Herşey dahil sezon fiyatları geyet iyi. Biz temmuz başında gidip 10 gün kalmayı düşünüyoruz.

Hangi otel?

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.. İnternette onlarca tatil sitesi var..Aynı şekilde piyasa da turizm şirketleri. Sizce Türkiye de bu işi en uygun fiyata yapan, gerçekten iyi fiyatlar veren internet sitesi hangisi..Hani deniliyor ya En iyi fiyat garantisi falan diye onlar gerçek mi?

Ayhan bey site değiil ama, otel önerebilirim..

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Ben son iki dönemdir tatil sitelerinden otel buluyorum. Her ilde acentaları var rezervasyonu oradan yaptırıp ödemeyi onlara yapıyorum daha garanti oluyor, hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Guest Ramazan Demir

Erzincanda bir kişiye nispet yaparcasına bahar şenliği yaparsınız, bir sticker bile göndermezsiniz demi..az kaldı 30gün sonra şenlikteyim :crazy::):)

Yorum bağlantısı
Cihan Şimşir

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta içinde Özdere / İZMİR'de Club Maxima Hotel'deydim. Otele bu ikinci gidişim. 4 yıldızlı bir otel ve herşey dahil konseptinde. Deniz severler için özellikle tavsiye ederim ve en güzel tarafı nem probleminin olmaması. Tatlı ve hafif bir esinti özellikler geceleri çok tatlı oluyor, gün içinde de sıcaktan hiç etkilenmiyorsunuz. Yemekleri, günboyu animasyonları, açık ve kapalı havuzları, yani kısacası herşeyinden çok memnun kalıyorum 2 seferdir. Muhtemelen seneye de tercihim bu yönde olacak. Şu an fiyat kişi başı 130 TL. Özdere'yi bilmeyenler olabilir, Kuşadası'na yarım saat, Gümüldür'e yaklaşık 15 dakika mesafede bir yer. Otelle ilgili fotoğraf ve bilgiler için ;

Club Maxima Hotel

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir
(düzenlendi)
Yaz tatili için kendime güzergah belirledim. Formdaki arkadaşlardan manzara, tarihi eserler ve eğlenilecek yer olarak gidilebilinecek yerlerde bana özellikle resimlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

;)

tarihinde Ramazan Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Özellikle çocuklu aileler için: Antalya-Alanya da TTH Pegasus Resort (Royal-World) 3 otel yan yana, 130-180 TL arası yükek sezon fiyatları var (ETS). Çocuk kulübü-animatörleri-havuz yanında yapay çocuk kumsalı ve çocuk kaydırakları yanında büüykler için havuz-kaydırak ve 1 km lik kumsalı var. 24 saat yiyoz-içiyoz-para vermiyoz sistemi. Odaları oldukça büyük.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Erdal Aydın

Tam da aradığım konu. Bu sene temmuzun 2. Haftası kaçmayı düşünüyorum bi yerlere ama bir türlü karar veremedim. Ege mi akdeniz mi derken en son mütevazı şekilde Erdek ve Assos kaldı. Bu iki beldenin hangisini tercih etsem yada başka bir bölge mi karar fikir verirseniz çok memnun olacağım. Çok da vaktim kalmadı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Haziran başına ilk haftasına kadar rakamlar çoşmuştu.. inişte şu an. erken rezervasyon yapanın çok ödediği zamanlar...

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Asos, tertemiz denizi var. 

Ama Kadırga değil,sivrice sokakağzı tarafı.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Neredeyse bir aydır buralarda tatil yapiyor ve geziyorum. Bende bir kaç bilgi yazayım.

Gelmek isteyen bir kaç arkadaşıma da bayram için yer kiraladım.

Kuşadası davutlar da 3 katlı villalar günlük 200 tl Kiralanıyor. Denize yürüme mesafesinde. 4 kişilik aile için bile uyguna geliyor. Pansiyonlar kişibaşı 130-150 tl.

Denizi çok güzel ve ince Kum.

Yemek içme uygun.

Muğla Akyaka da 2 katlı evler ve pansiyonlar 200-250 tl.

Denizi soğuktu azmak çayının bağlantı yerinde denize girdigimden.

Gezilecek görülecek çok güzel yerleri var.

Yeme İçme fiyatları uygun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...