İçeriğe Yönlendir

Oto Club Türkiye Tatil Borsası

Amaç Keskin

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz
marmaris pineda

bilen, giden var mı?

Abi na'ptın tatil işini bağladınmı bir yer? Bu dert beni de vurdu, Marmaris Fethiye bakınıyorum bende :lol2:

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Geçen sene Fethiye Çalış'ta kalmıştık.Mütevazi temiz bir otel, personelleri ve sahipleri çok misafirperver çok sıcak bir ortama sahip tavsiye ederim...

Doğuş Otel -Çalış-

Emre Bey denize yakınlığı ve yemekleri nasıldır? 6 aylık bebekle gideceğimiz için biraz önemli bizim için. Yemekler tabi benim için önemli :lol2:

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
Emre Bey denize yakınlığı ve yemekleri nasıldır? 6 aylık bebekle gideceğimiz için biraz önemli bizim için. Yemekler tabi benim için önemli :)

Yemekler oldukça iyi ev tadında lezzetler var .Deniz için biraz yürümeniz gerekir.Ama odalar falan temizdir.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Yemekler oldukça iyi ev tadında lezzetler var .Deniz için biraz yürümeniz gerekir.Ama odalar falan temizdir.

Teşekkürler. Bir arayayım bakalım fiyatlar nasıl, müsaitmi.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Teşekkürler. Bir arayayım bakalım fiyatlar nasıl, müsaitmi.

C.tesi için bağlantı yaptım. İnşallah güzel vakit geçiririz.

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
C.tesi için bağlantı yaptım. İnşallah güzel vakit geçiririz.

Güzel vakit geçireceğinize eminim, iyi tatiller..

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bende Marmara Adasını çok merak ediyorum Yaz okulundan sonra gidip 1 hafta kalmayı düşünüyorum bilen varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Güzel vakit geçireceğinize eminim, iyi tatiller..

Teşekkür ederim. :D

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Guest Ramazan Demir

Yaz tatili için kendime güzergah belirledim. Formdaki arkadaşlardan manzara, tarihi eserler ve eğlenilecek yer olarak gidilebilinecek yerlerde bana özellikle resimlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

yaz tatilimi? bu soğuk havalarda biraz içimi ısıttı. ;)

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir
Güneyden kuzeye doğru mu?? gidilecek?

İzmirden Antalyaya çağlar abi, yeşil renkle çizdim güzergahıda.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Zaman önemli. İçerden zıp diye gidilebilir. Ya da bodrum akbük marmaris vs gezerek geçilebilir. Ailenin performansına bağlı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu rota, 2008 bisiklet turu rotasıdır. Güneyden Kuzeye doğru yarısını gitmiştim. Focus 1.6 benzinli otomatik ile (pekbidolu), Muğladan Aydın yoluna saparak gitmiştim. Antalyadan , Fethiye ye çıkış yolu, harika bir yol, sadece arabada çocuk olmadan Subaru Impreza Sti ile bir daha gidebilirsem çok iyi olacak ;) , muzzam virajlarda, denize sıfır 50 metre yamaçlardan geçiliyor. Özellikle Antalya da depo tam doldurulmalı, zira bu arada adam gibi marka benzinci yok! , termosta soğutulmuş içecek de şart.

Muğladan yatağana gidiş de fena değil, sonraki sahil yolundan hiç gitmedim,

Uyarı: haritadaki mesafe bilgisi ile yolu kat etme zaman hesabında yanılmayın, yer yer 50 km lik yolu 2 saatte gidebiliyorsunuz!

Mesela: Antalya-Köyceğiz arası 6-7 saat gibi sürüyor (arabadaki çocuğa da uyumlu ve güvenli sürüş ile)

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir
Zaman önemli. İçerden zıp diye gidilebilir. Ya da bodrum akbük marmaris vs gezerek geçilebilir. Ailenin performansına bağlı.

20 günlük tatil var. Bu yerleri 20 günde gezeceğiz. Vakit bol yani. ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Ben bu rotanın neredeyse aynısını 1 haftada yapmıştım..

Bir arkadaşımla birlikte, beğendiğim yerde 1, bazılarında 2 gece kalarak.. Hayatımda en çok eğlendiğim tatillerden biri olmuştu..

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir
Ben bu rotanın neredeyse aynısını 1 haftada yapmıştım..

Bir arkadaşımla birlikte, beğendiğim yerde 1, bazılarında 2 gece kalarak.. Hayatımda en çok eğlendiğim tatillerden biri olmuştu..

Bende öyle olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Eskiden alanya tarafında ikamet eden biri olarak ben otaraflardan bahsediyim.

Önce antalyadan çıktıktan sonra alanya istikametinde ısparta yol ayrımından girilir ve kurşunlu şelalesine uğranır. Devamındada beşkonak tarafına dönülüp köprülü kanyona bi bakılır.

Ordan tekrar alanya tarafına giderken manavgat yol üstünde gündüz manavgat şelalesi ve nehrin denizle birleştiği yere gidilir akşam üstüde side tarafına.

ordan tekrar alanya istikametinde alara çayı tarafına uğranır ve alabalık yenir.

Tekrar yol üstünde incekumda yada avsallar beldesinde fuğla koyundaki ailem orda yaşıo bi denize girilir.

Alanyaya kadar devam , alanyada gündüz ya damlataşa yada dimçayına gidilir başkada dışarı çıkılmaz. Akşam üstü kale tarafına çıkılır denize bi kaç taş atma denemesi yapılır:) ve manzarada fotoğraf çekilip iskeleye inilip gezilir...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...