İçeriğe Yönlendir

Oto Club Türkiye Tatil Borsası

Amaç Keskin

Recommended Posts

Mustafa Akarslan
Rutubet pek yok. Dağın ve ağaçların yamacında. Gayet rahat ve konforlu bir iklimi var.

Belde olarak pek küçük. Sahilde küçük marketler var. İki tane eczane ve bir sağlık ocağı ise sahile yaklaşık 5 km.

Konaklamada biz Koreli Otel'de tam pansiyon konaklamayı tercih ediyoruz. Artık otel sahipleriyle ahbap olduğumuz için üçün beşin lafı olmuyor.

Yemeklerde çok zengin açık büfe yok. Sabah açık büfe kahvaltı, öğlen ise sebze yemekli bir menü veya hamburger, makarna, menemen tarzı şeyler yiyebilirsiniz. Akşam ise biz hergün farklı bir balık (kuzu balığı, grida, barracuda vs) yiyoruz. Yanına da kalamar tava, karides vs vs alıyoruz. Deniz ürünleri cidden iyi oluyor, güzel yapıyorlar. Bana sorarsanız tam pansiyon mantıklı.

Otelle deniz arasında sadece birkaç metrelik bir yol var.

Denizi zaten havuz gibi. Dalgasız, sıcak ve temiz. Hemen derinleşmiyor. Sadece denizin biraz girişi bir iki metre kadar olan kısmı taşlı.

Koreli Otel'e gidecek olursanız otel sahibi Gürsel Bey'in cep telefonunu size veririm. Yardımcı olacaktır.

Bu arada otelden fazla bir lüks beklemeyin. Lüks olarak odalarda klima var. Bir de çoğu beş yıldızlı otelde olmayan bedava wireless var.

Ödeme için ise yanınızda nakit bulundurun. O da olmazsa kredi kartından tek çekim yapıyorlar.

Gitmeden bir müddet önce oteli mutlaka arayın, rezerve yaptırın. Yazın yer bulmak bazen zor oluyor.

bilgiler için teşekkürler. gidersem temmuz ortasında giderim. ama tam net değil. otel sahibi Gürsel Bey'in cep telefonunu verirseniz gitmeden ararım ozaman.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
bilgiler için teşekkürler. gidersem temmuz ortasında giderim. ama tam net değil. otel sahibi Gürsel Bey'in cep telefonunu verirseniz gitmeden ararım ozaman.

Tekrar ediyorum en az 150-200 km. lik yakıtınız olsun...Yoksa kooperatiften almak zorunda kalırsınız yada haftada iki gün seyyar tanker geliyor...Petrol ofisi... :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ets tur - Joy Resort Alanya. En yüksek sezon fiyatı 150 TL UHD 24 saat yeme-içme mevcut. 1 km uzunluğunda plajı, 1200 yataklı, 6-7 tane havuzu, 11 kaydırağı mevcut, Çocuk için harika.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
(düzenlendi)

Size belirli bir Otel tavsiye edemem ama güzel bir kasaba önerebilirim. Marmaris-Turunç... Çok güzel, ufak ve sakin bir yer. Kafa dinlemek için çok ideal. Ben kısmetse bütün yaz oradayım. Gelmek isteyen olursa elimden geldiğince yardımcı olurum...

marmaristurunc5.jpg

tarihinde Mert Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Asos yada datçayı düşünüyorum şuan dalış yapılıcak yer için...Datçayı kesinlikle öneririm..

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş
Ets tur - Joy Resort Alanya. En yüksek sezon fiyatı 150 TL UHD 24 saat yeme-içme mevcut. 1 km uzunluğunda plajı, 1200 yataklı, 6-7 tane havuzu, 11 kaydırağı mevcut, Çocuk için harika.

Otel güzelmiş. Fiyat 160 gözüküyor. 4 gün için 1300 lira + kendi aracımla gideceğim için yol.

5 yıldız bizi aşacak gibi, 4 yıldızda yeter herhal..

Bu Alanya haritada çok küçükmüş gibi duruyor.Oteller hep yanyana gözüküyor. Foça gibi biryer mi yoksa?

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Antalya Kemer Clup Hotel Phaselis Rose'de rezervasyon yaptırdım.

Ağustos'ta gitmeyi planlıyorum.

Tavsiye üzerine burayı seçtim. ama kendim daha önce hiç görmedim.

Umarım tatsız bir sürprizle karşılaşmam

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Amaç Keskin
Size belirli bir Otel tavsiye edemem ama güzel bir kasaba önerebilirim. Marmaris-Turunç... Çok güzel, ufak ve sakin bir yer. Kafa dinlemek için çok ideal. Ben kısmetse bütün yaz oradayım. Gelmek isteyen olursa elimden geldiğince yardımcı olurum...

mert, bi el at hele marmaris işime, öm gönderiyorum

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

gittim gördüm çok şahane bir oteldi çalışanları sonderece güler yüzlüydü yat gezisinde bodrumun değişik yerlerinde kalan kişilerle sohbet etme fırsatı buldum ve kendimi çok şanslı hissettim . tavsiye ederim gümüşlük çok güzel biryer hakkatten.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Ben birkaç seferdir Alanya/avsallarda yazlık kiralıyorum.Sitede havuz var denize de sıfır.Bizimkiler havuzda bazende denizde zaman geçiriyor .Bende hemen sitenin yakınındaki balıkçı barınağının ordan olta sallıyorum :) İki aile olunca hesaplıda oluyor

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ben Bir uyarıda bulunayım. Aliağadan İzmir istikametine giderken. İlk foça kavşağından, Menemene kadar yol çalışması ve felaket bir trafik var. Dün Sarımsaklıdan dönerken biraz geç çıkayım dedim ve 21:00da sarımsaklıdan çıktım. 22:15te Aliağadaydım. 10-15 dakika daha normal seyrimde devam ettim. Taaaki o dediğim kavşağa kadar. 3 saatte ancak 15km ilerleyebildim ve izmire evime geldiğimde saat gece 02:00 idi. Kısacası Daha ne kadar sürer bu çalışma bilmiyorum ama Aliağadan izmir yönüne özellikle akşam saatlerinde gitcek olanların dikkatine. Gündüz çıkmaya bakın akşam dönüş kalabalığına kaldınızmı yandınız :)

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
Yeni foçaya geldinde ne haber etmedin? :)

Evde bekar boş boş oturuyordum.

Abi Kayınpederlere gittik, bizimkilerle beraber..

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Emre Abi kaç civarıydı geldiğinde ?

Bende dün gece takıldım trafiğe. Ayrıca benzinliklerde hiç birşey kalmamıştı, Su bile alamadım. İnsanlar tüketmişler herbişeyi. Raflarda ve dolaplarda sadece bira vardı :)

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Onurum 22:10 gibi çıktım yeni foçadan, K.yaka'ya geldiğimde saat 00:30'u geçiyordu

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Senden Sonra geçtim ordan herhalde. ve kuyruk gittikçe artıyordu. Berbat bi geceydi. Cumartesi gecesi sabah 5 te yattım (rakıyı fazla kaçırmışım denize nazır :) ) Sonra 4 saat sonra kalkıp tekne turuna çıktım. Akşam hoşafım çıkmış vaziyette yola çıktım ve üstüne bu trafik rezaleti. Offf diyorum ve bu tarihte bu yolları kazanlara selamlar ediyorum...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu yaz (bir aksilik çıkmazsa) Antalyada tatil yapmayı planlıyorum. Herşey tatil sistemi hoşuma gidiyor. kalabileceğim iyi oteller hakkında giden arkadaşların bilgilerini almak isterim.

Hedef deniz mi.. havuz mu. ?

Tatil köyü mü otel mi.. ?

Hedef deniz ve otel ise;

Alanya İcekum, otelleri de denizi de iyidir..

Burada 2 defa kaldım..

00pix.gif

Burada da kaldım... Her ikisi de harika..

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

bu sene hem kendi ihtiyacım hemde anne ve babamın ısrarları ve deniz ortamınından bir parça sıkılmış olmanın verdiği gazla kaplıca ve ılıca turu yapmaya karar verdik. gönen ve afyon da 3 er gün düşünüyoruz .önce afyon dönüşte gönen arada akçay ve erdek te oğlum için uğranılacak yerler .

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

gecen hafta iş için akçaya gittim.orda bi apart motel de kaldım.hoşuma gitti yer ve konum olarak özel fiyatta aldım uygun tatil arayanlar için sanırım uygun bi fiyat kahvaltı ve akşam yemegi dahil 50 tl fiyat verdi özel oldugunu söledi ama fotograflarınıda ekledim yorumlar için buyrun...

dsci2165f.jpg

dsci2163v.jpg

dsci2167a.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cihan Yetişken2
marmaris pineda

bilen, giden var mı?

Ben gittim :D Yıllar önce gayet güzeldi. Hiç boş kalınmıyor otelde sürekli bir aktivite var

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Amaç abi hayırdır?

Gelsene sen yanıma, Şu tur şirketinden bi tatil bağlayalım sana :D

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

alanya kızılot ta crystal otel var 5 yıldız UHD güzel oteldir tavsiye ederim mehmet abi nin tavsiye ettiği lonisera oteli de biliyorum orası da iyi bir alternatif olur avsallarda güzel oteller var birde yine kızılotta delphin delüxe var ki ben daha gitmedim en kısa sürede gidecegim ama methini çok duydum gecen gazetede okudum dünyanın en güzel 100 oteli arasına girmiş

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
23 Nisan tatilinde bu otele gittik.

Çok beğendik. Odalar konforlu, servis güzeldi.

Özellikle Türk gecesindeki kuzu tandır ve antep fıstıklı baklava süperdi.

evet alper abi otel çok güzel tek eksi tarafı sabahları havuz kenarı şezlong eksikligi millet 8 de inip havlularını koyuyor biraz geç kalırsan şezlong bulamıyorsun

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
Evet doğru. 23 Nisan'da otel nispeten tenha olduğu için bu sorunu yaşamadık.

Bir eksiği daha aklıma geldi.

Rus, Ukraynalı vs turist sayısı çok azdı.

Rusya ve civarına gereken önemi vermiyorlar. :rolleyes:

ben gittigimde ortalamanın üstündeydi sayı :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...