İçeriğe Yönlendir

Oto Club Türkiye Tatil Borsası

Amaç Keskin

Recommended Posts

Oguzhan Demirbaş

merhaba ramazan bey.sizin güzegahın büyük bir kısmı bizim yörede(muğla)öncekile otobandan selçuktan çıkıp efes-meryem ana görmeniz gereken ilk durak olmalı.tekrar geri dönmeden devam edin.söke den didim altınkum tarafına dönüp oralarıda görebilirsiniz.biraz daha ileride bafa gölü var.doğal yaşam alanı ilan edildiği için şu rarlar tam güzelliğinin üstü.belgesellerde göreceğiniz kuş türlerini burada görebilirsiniz gölün tam karşısında kapıkırı denilen tarihi batık kent var.oradan milas ve civarı tam bir tarihi şehir..nasıl anlatsam anlatmak bile insanı yoruyor.buradan ister bodruma geçin ister devam edip muğla üzerinden gökova marmaris devam edin gerisi tamamen sizin ne istediğinize bağlı görüşme imkanımız olursa yardımcı olmaya çalışırımhttp

http://www.didimguide.com/tr/bafa_golu_herakliya_latmos.html

http://www.herakleia.com/

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin

Mersin'den Antalya'ya geçerken gideceğin güzergah çok virajlı. Takribi olarak durmadan gittiğinde 8 saatten fazla alıyor. Arabada çocuk olursa mide bulantısıda yaşayabilirsin. Anamur'da 92-98 yılları arasında kalmıştım denizi çok temiz ve çok sıcak bir ilçemiz. Bu güzergahta sana tavsiye edbileceğim mutlaka Olimpos, Kaş ve Dalyana uğraman olacaktır. (Kaş'ta çok güzel bir pansiyon vardı çatısından meis'i izleyip yıldızları netçe görebileceğin.) Ama nacizane tavsiyem güzergahı senelere bölerek tadını çıkararak yolculuk etmen. Bu uzunluktaki bir güzergahta tatilden çok yorgunluk olacaktır. Kısmet olursa bende uzun yıllardır gelemediğim Erzincan'a ilkbaharda uğramayı düşünüyorum. Şimdiden iyi yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir
merhaba ramazan bey.sizin güzegahın büyük bir kısmı bizim yörede(muğla)öncekile otobandan selçuktan çıkıp efes-meryem ana görmeniz gereken ilk durak olmalı.tekrar geri dönmeden devam edin.söke den didim altınkum tarafına dönüp oralarıda görebilirsiniz.biraz daha ileride bafa gölü var.doğal yaşam alanı ilan edildiği için şu rarlar tam güzelliğinin üstü.belgesellerde göreceğiniz kuş türlerini burada görebilirsiniz gölün tam karşısında kapıkırı denilen tarihi batık kent var.oradan milas ve civarı tam bir tarihi şehir..nasıl anlatsam anlatmak bile insanı yoruyor.buradan ister bodruma geçin ister devam edip muğla üzerinden gökova marmaris devam edin gerisi tamamen sizin ne istediğinize bağlı görüşme imkanımız olursa yardımcı olmaya çalışırımhttp

http://www.didimguide.com/tr/bafa_golu_herakliya_latmos.html

http://www.herakleia.com/

Oğuzhan Bey, valla bi telefon gönderirseniz en azından muğla ve çevresinde vakit kaybetmeden gezmiş oluruz. Bahsettiğiniz yerlede tam benim görmek istediğim yerler. Bi çayınızı içmeye geliriz.

Mersin'den Antalya'ya geçerken gideceğin güzergah çok virajlı. Takribi olarak durmadan gittiğinde 8 saatten fazla alıyor. Arabada çocuk olursa mide bulantısıda yaşayabilirsin. Anamur'da 92-98 yılları arasında kalmıştım denizi çok temiz ve çok sıcak bir ilçemiz. Bu güzergahta sana tavsiye edbileceğim mutlaka Olimpos, Kaş ve Dalyana uğraman olacaktır. (Kaş'ta çok güzel bir pansiyon vardı çatısından meis'i izleyip yıldızları netçe görebileceğin.) Ama nacizane tavsiyem güzergahı senelere bölerek tadını çıkararak yolculuk etmen. Bu uzunluktaki bir güzergahta tatilden çok yorgunluk olacaktır. Kısmet olursa bende uzun yıllardır gelemediğim Erzincan'a ilkbaharda uğramayı düşünüyorum. Şimdiden iyi yolculuklar.

Bülent bey biz bu taraflardan kaçmak istedikçe siz buralara gelmek istiyosunuz. Sakın haa..Akraba varsa bilemem ama..Ben daha yeni evli olduğum için çocuk gibi bi sıkıntım yok şimdilik. Ama 2 sene içinde memur halimle gezdiğim yanıma kar diye düşünüyorum. :)

Yorum bağlantısı
Oguzhan Demirbaş
Oğuzhan Bey, valla bi telefon gönderirseniz en azından muğla ve çevresinde vakit kaybetmeden gezmiş oluruz. Bahsettiğiniz yerlede tam benim görmek istediğim yerler. Bi çayınızı içmeye geliriz.

Bülent bey biz bu taraflardan kaçmak istedikçe siz buralara gelmek istiyosunuz. Sakın haa..Akraba varsa bilemem ama..Ben daha yeni evli olduğum için çocuk gibi bi sıkıntım yok şimdilik. Ama 2 sene içinde memur halimle gezdiğim yanıma kar diye düşünüyorum.

tabiki ramazan bey yardımcı olmaya çalışırım.ben yeni olduğum için pek bilemiyorum cahilliğimi hoş görün size tlf nasıl ulaştırabilirim

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir

Bodrum, marmarisi anlatan yok hiç, formda herkes kafa dinleyici yerlere gitmiş galiba :unsure2:

Yorum bağlantısı
Tolga Tekinoğlu

Merhaba, temmuz ayı başında 2 aile herşey dahil sistemde tatil yapmak istiyoruz. Bu konuda daha önce tatil yaptığı yeden memnun olan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum. Havuzların sıhhi olmadığını düşündüğümden deniz kenarı olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Fethiye, Marmaris veya Bodrum'da tavsiye edebileceğiniz fiyatı makul olan yerler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Malum erken rezervasyon yapmak için tam zamanı şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Geçen senelerde gitmiş olduğum Dorian Hotel'i(Fethiye-Ölüdeniz) tavsiye edebilirim. Aktiviteler bol, çalışanlar ilgili. Vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Hotelin müşterileri ağırlıklı olarak yabancılar. Ben bi ara bizden başka Türk olmadığını bile düşünmüştüm. Sonra 2-3 aile görünce sevinmiştim. :D Yemekleri gayet güzel.

http://www.dorianhotel.com/tr

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Ben de erken rezervasyonculardanım ama bildiğim kadarı ile yeni sezon fiyatlar ve rez. nisan ayında başlıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Antalya (Alanya): hele ki çocuk da var ise; şiddetle tavsiye edeceğim otel: Joy Pegasus Royal. komplekste 3 adet Joy grup oteli yan yana, yemek hariç tüm aktivitelerden 3lü şekilde yararlanıyorsunuz. 1 km ye yakın kumsalı var (İncekum), 15 ten sonra saymayı bıraktığım havuzu, 4 ten sonra saymayı bıraktığım çocuk havuzu, suni güvenli çocuk kumsalı, 24.5 saat ne yersen ye sistemi. Odaları balkonlu ve ortalamanın üzerinde büyük. Fiyatı sunduklarına göre inanılmaz makul.

Ets nin sitesinden inceleyin. Bu arada otelpuan diye bir site var, düşündüğünüz otel hakkındaki yorumlara bakabiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Antalya (Alanya): hele ki çocuk da var ise; şiddetle tavsiye edeceğim otel: Joy Pegasus Royal. komplekste 3 adet Joy grup oteli yan yana, yemek hariç tüm aktivitelerden 3lü şekilde yararlanıyorsunuz. 1 km ye yakın kumsalı var (İncekum), 15 ten sonra saymayı bıraktığım havuzu, 4 ten sonra saymayı bıraktığım çocuk havuzu, suni güvenli çocuk kumsalı, 24.5 saat ne yersen ye sistemi. Odaları balkonlu ve ortalamanın üzerinde büyük. Fiyatı sunduklarına göre inanılmaz makul.

Ets nin sitesinden inceleyin. Bu arada otelpuan diye bir site var, düşündüğünüz otel hakkındaki yorumlara bakabiliyorsunuz.

Alanya'ya kaç kez gittiysem denizinden memnun kalmadım. Burada deniz nasıldır?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Alanya'ya kaç kez gittiysem denizinden memnun kalmadım. Burada deniz nasıldır?

Alanya'nın içine gitmeyeceksin...

Mavi bayraklı çok güzel plajlar var.... Mesela; Akkum

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Marmaris'de Adakule Otel de balayımı geçirdim. Genel olarak güzel olmasına rağmen denizi sürekli dalgalıydı. Ege'nin özelliği sanırım sürekli rüzgar. Belek düşünürseniz Su Sesi Oteli şiddetle tavsiye ederim. Ultra Herşey Dahil konsepti var. Yemekler içecekler süper. 4-5 tane büyük havuzu mevcut. Denize yakın ve plajı güzel. Mng Turizmde erken rezervasyon vardı bir bakın derim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Denizden yana oldukça şanslıydık sanırım, oldukça memnun ladık, tabii bizim aile biraz su kuşudur, Kemer tarafı daha da iyi derler o ayrı konu.

Yorum bağlantısı
Tolga Tekinoğlu
Denizden yana oldukça şanslıydık sanırım, oldukça memnun ladık, tabii bizim aile biraz su kuşudur, Kemer tarafı daha da iyi derler o ayrı konu.

valla çağlar bey tavsiye ettiğiniz otellere baktım da çok güzel oteller ama baya pahalı bize göre malum memuruz daha makul yerlere bakıyoruz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Temmuz ayına bakınca biraz fazlaymış tabii, ben açıkçası Haziran başını tercih etmişti, hem Türk te yoktu, havuzun suyu hiç bulanmamıştı.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
Merhaba, temmuz ayı başında 2 aile herşey dahil sistemde tatil yapmak istiyoruz. Bu konuda daha önce tatil yaptığı yeden memnun olan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum. Havuzların sıhhi olmadığını düşündüğümden deniz kenarı olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Fethiye, Marmaris veya Bodrum'da tavsiye edebileceğiniz fiyatı makul olan yerler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bende Senelik izindee Eskişehirden Altınovaya gidip, 1 hafta dinlendikten sonra, aynı faaliyeti düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
(düzenlendi)

Ben geçen sene Altınovada 10 dün kaldıktam,n sonra 5 günlüğüne byraya gitmiştirm Kuşadasının en harika yerinde fiyatıda çok makul. Bu senede düşünüyorum. (içişleri bakanlığı şiddetle burayı istiyor)

http://www.imbat.com.tr/

Anı tur en ucuzuydu. Kendi çektiğim resimleri ekleyebilirim. Avatardaki resmimde kaldığımız odanın balkonundan çekilen resim.

tarihinde Engin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolga Tekinoğlu
Ben geçen sene Altınovada 10 dün kaldıktam,n sonra 5 günlüğüne byraya gitmiştirm Kuşadasının en harika yerinde fiyatıda çok makul. Bu senede düşünüyorum. (içişleri bakanlığı şiddetle burayı istiyor)

http://www.imbat.com.tr/

Anı tur en ucuzuydu. Kendi çektiğim resimleri ekleyebilirim. Avatardaki resmimde kaldığımız odanın balkonundan çekilen resim.

engin bey otele baktımda baya pahalı bi otel

Yorum bağlantısı
Tolga Tekinoğlu
engin bey otele baktımda baya pahalı bi otel

benim baktığım biraz dah makul fiyatlı oteller.

bide çevresi gezilip görülebilecek yerler olursa daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hakan Baha

Tolga Bey, biz de eşimle bir otele gitmeden önce çok araştırır çok sorarız çünkü araştırmadan gidilen tatil burnunuzdan gelebilir. İşte size biri antalyada diğeri marmariste referanslı ve garantisini vereceğim iki otel:

Antalyada: Asteria Sorgun Resort (5 yıldız)

Genelde rus, alman turistler gidiyor, kendine ait plajı ve büyük bir iskelesi var

Artıları: Yemekleri gayet güzel, odaları çok güzel ve konforlu, çok büyük bir plajı ve içinde barı da olan bir iskelesi var, personel saygılı ve ciddi, her türlü sorununuzu anında çözüyorlar, fiyat/ performans oranı iyi yani paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Eksileri: Alkollü içkileri bira ve rakı hariç kalitesiz, havuzu küçük ve çocuk dolu

Marmariste : Martı La Perla (4 yıldız)

Artıları; Bir çok 5 yıldızlı otelden daha iyi, yemekleri çok güzel, personeli çok saygılı, güneşlenmek ve yatmak için hamaklar, minderlerle dolu ödüllü bir bahçesi var, hemen önünde otele ait bir plajı var, marmarisin en köklü oteli, odaları rahat ve temiz, içmelerin içinde dolayısıyla canınız isterse hemen otelden çıkıp içmeleri gezebilirsiniz.

Eksileri; tam bir tatil köyü sayılmaz biraz küçük, tek restoranı var, fiyatı 5 yıldızlı otellere yakın

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik
valla çağlar bey tavsiye ettiğiniz otellere baktım da çok güzel oteller ama baya pahalı bize göre malum memuruz daha makul yerlere bakıyoruz.

Rusların açgözlülüğüne sabır diyebilecekseniz Antalya'da memura uygun makul yerler çok, misal koca karpuz tepsisinin 1 dk içinde havalarda uçtuğunu gördümde :s

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
(düzenlendi)

Ora hakkında birazda ben bilgi veriyim. Yaklaşık 10 sene bahsedilen otelin hemen yanındaki orman kampında kalmış biri olarak:) Plajı alanya taraflarının en güzel 2-3 plajından birisidir. Arada dalgalı olur ama genelde sakindir. Bahsedilen otelin bahçesi çok geniş ve güzeldir. Manavgata 30 km alanyaya 25 km dir. Alanya tarafına doğru birde fuğla koyu vardırki oranında plajı mükemmeldir. Bizim evde orda ailem orda yaşıyo. Kesinlikle benimde tavsiye edeceğim bir otel. Aynı mevkide tavsiye edeceğim daha makul fiyatlı oteller

Rubi

Lonicera

Anabella

tarihinde Hakan Yava? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Alp

Merhabalar abicim...

Size tavsiye edebileceğim en iyi yer ''Kaya Belek Hotel'' Antalya/ Belek'te bulunuyor.

Kaya gurubunun otelleri:

Kaya side

Kaya select

Dorukkaya

Hatta Kıbrısta (ezel dizisinin çekildiği otel) vs. var istersen bi araştırıver.

Fiyatları biraz fazla olabilir. Ama herşeyin sınırsız olduğu süper bir otel.

Az da olsa biraz borç bulup otelin kalitesini artırın derim. Çünkü hiç unutmayacağınız bir tatil olur. Yıllarca hatırlanır.

Başka bir otele de gitmiş olsanız limiti biraz arttırın derim.

Şimdiden iyi tatiller efendim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...