İçeriğe Yönlendir

Kaza yaptım

İhsan Yargıcı

Recommended Posts

İhsan Yargıcı
Pert mi ?

Eksperle görüştün mü. ?

serviste sadece işçilik hariç 13600 masraf çıkmış bende pertini isteyince yarın sabah cevabı verecekler.

Yorum bağlantısı

Sedece parça okadar tutuyosa kesin pert olur bu araç. Mehmet abinin dediği gibi siz araba aramaya başlayın şimdiden.

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı
Sedece parça okadar tutuyosa kesin pert olur bu araç. Mehmet abinin dediği gibi siz araba aramaya başlayın şimdiden.

bir kaç sorum daha olacak eğer cevab verebilirseniz çok sevinirim.

1- araç yetkili ford servisinde ancak eksper pilot servis denilen bir yerden fiyat almış . beni böyle bir servise istemedeğim haldeyönlendirmeye hakkı varmıdır .

2- aracım garantili idi böyle bir zorlama hakkı var ise ford garantiyi devam ettirir mi ?

3- yetkili serviste çıkacak olan parça ve işçilik ücretinin(işçiliği talep etme şansımda varmıdır ) kdv si düşülerek aracım üzerinde hiç bir şey yapılmadan poliçe iptali ile bu bedeli nakden alabilirmiyim ?

(aracın bu haline 11 000 tl veriyor bir tanıdık yapılırsa 18 e ben almazdım şahsen)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bir kaç sorum daha olacak eğer cevab verebilirseniz çok sevinirim.

1- araç yetkili ford servisinde ancak eksper pilot servis denilen bir yerden fiyat almış . beni böyle bir servise istemedeğim haldeyönlendirmeye hakkı varmıdır .

2- aracım garantili idi böyle bir zorlama hakkı var ise ford garantiyi devam ettirir mi ?

3- yetkili serviste çıkacak olan parça ve işçilik ücretinin(işçiliği talep etme şansımda varmıdır ) kdv si düşülerek aracım üzerinde hiç bir şey yapılmadan poliçe iptali ile bu bedeli nakden alabilirmiyim ?

(aracın bu haline 11 000 tl veriyor bir tanıdık yapılırsa 18 e ben almazdım şahsen)

1- Poliçeni oku.. Poliçende böyle bir dayatma olabilir... Böyle bir şey yoksa.. Bence kabul etme..

2- Ettirmez..

3- Kdv hariç parça tutarları ile işçilik bedelini alıp, arabamı böyle satacağım deme hakkın vardır..

Bu halde 11 veriyorlarsa 15 de sigortadan alırsın.. Sat bence...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Korhan Orkun
(düzenlendi)

İhsan bey uzun zaman olmuş nasıl sonuçlandı olay? Bu arada büyük geçmiş olsun.

tarihinde Korhan Okdersem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bağış Şimşek

foruma yeni katıldığımdan yenı haberm oldu.cok gcms olsn.umrım sizin icin iyi bir sonuca varmıstır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...