İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Ahmet Kaleli

bg4bXm9.jpg

NHqHMRi.jpg

iIUgBqA.jpg

0wVTKiZ.jpg

Sevgili arkadaşlar fotoğraflarını gördüğünüz topuz, çerçeve ve körükler satılıktır.İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir.

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Ahmet hocamın yukarıdaki ilanından deri körük ve yuvarlak çerçeveyi almış bulunuyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. Parçaları hemen taktım :)

BUW39Ze.jpg

Önceki halkada bir deneme yaptım deri körük yuvarlak kenarlara tam yapışşın diye kalın bir çelik tel ile sıkıştırdım iyi sonuç alınca almış olduğum mavi halkaya körüğü taktım.

mjltN7F.jpg

Sonuç..NncerwD.jpgdfyJ1Jy.jpg

sFhHPyU.jpg

Ayrıca daha önce uygulayanların dediği gibi vites geçişleri baya rahatladı  :dance3:  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

Aradan o kadar zaman geçti hala kullanıyorum. Çok kaliteliymiş.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yılmaz Tibukoğlu

Üstadlar ben de kurtulayım artık diyorum şu pompa körükten. nasıl temin edebiliriz acaba? yardımcı olabilecek olan var mıdır? :)

Yorum bağlantısı
Kemal Bozdoğan

Üstadlar ben de kurtulayım artık diyorum şu pompa körükten. nasıl temin edebiliriz acaba? yardımcı olabilecek olan var mıdır? :)

kardeş diktirme sansın varsa ölçü konusunda nasıl diktircen konusunda yardımcı olurum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Tibukoğlu

kardeş diktirme sansın varsa ölçü konusunda nasıl diktircen konusunda yardımcı olurum

ö.m gönderdim kemal kardeş

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ramazan Altıntaş

kemal ölçüleri banada gönderebilirmisin

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

ölçü mevcutsa elinizde bana da yollarsanız sevinirim 

Yorum bağlantısı
Serkan Akbulut

Bana da lazım. Üsteki plastik çıkıp duruyor. Temin edeceğim bir yer varsa bana da pm atar mısınız?

Teşekkürler.

Öncesi tuvalet pompası demi  :)

Hehe  :D .  Harbi bende diyorum bu bir şeye benziyor ama neye :yes: .

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Arkadaşlar körük için liste oluşturalım. Tek seferfe hepsini hallederim. 3-4 kişi olursanız aynı gün hepsini halledip kargoya veririm. Benim içinde kolay olur. Sayı oluşana kadar 1-2 hafta bekleyebiliriz.

1-
2-
3-
4-

Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

Arkadaşlar körük için liste oluşturalım. Tek seferfe hepsini hallederim. 3-4 kişi olursanız aynı gün hepsini halledip kargoya veririm. Benim içinde kolay olur. Sayı oluşana kadar 1-2 hafta bekleyebiliriz.

1- Onur Çelebi

2-

3-

4-

Yorum bağlantısı
Misafir

1-

2-

3-

4-

abi derisi siyah dikişleri kırmızı var mı ?

Yoksa eğer klasik siyah olandan itiyorum ben

1-Ozan

2-

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Arkadaşlar isterseniz yukarıda Ayhan arkadaştan alın isterseniz googleda biraz araştırma yapın.Sahibinden sitesinden takım olarak hem topuz hem deri körük aldım.Topuz rakamları akşam farlar yandığında kırmızı ışıklı olup passat topuzuna benzemektedir.Körük ise suni deri olup vites demiri kısaltıldıktan sonra takılmıştır...

Yorum bağlantısı
Serkan Akbulut

1-

2-

3-

4-

Ayhan hocam, vites topuzu da var mı elinizde. Bana hem körük hem topuz lazımda.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Yarın körük işini halledeceğim arkadaşlar. Cumartesi adreslerinize kargolarım. İsteyenlere birazdan özel mesaj atacağım. Mesaj atmadığım kişi olursa bana özel mesaj atın. İnternetten aldığınız diğer körükler gercek deri olmayabilir ve bir süre sonra soyulabilir. Size yollayacaklarımı en az 10 yıl kullanırsınız.

Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Ayhan bey benide ekleyin listenize. Adresimi ozelden yazayim

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ben size yolladım. Bakın bakalım geldimi ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...