İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

Körük süper olmuş. Güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ömer Çayırtepe
(düzenlendi)

Üretime devam mı ? Biz de alalım artık bir tane  :)

tarihinde Ömer Çayırtepe tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Ben de montajı yaptım, çok güzel oldu. Çok teşekkür ediyorum Ayhan hocam, ellerine sağlık.

3j4Uqll.jpg

Yorum bağlantısı
Emrah Erkılıç

Arkadaslar selam ankarada direksiyonu kaplatabilecegim bir yer ariyorum ve iyi bir ford ustasi olan biri varmi aracin bakimlarinida yaptirmam lazim

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Iyi ford ustası öner oto Tuncay bey,

direksiyon kaplama forum sponsorumuz ilker kadilar bey dosemecioglu ford club üyelerine %10 indirim uyguluyor.

Yorum bağlantısı
Murat Onur

ankarada şaşmazda forvet garage var çok başarılı ;) ben deri direksiyondan çok memnunum aklınızda bulunsun

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

TRT de yer alan yüzde yüz oto programındaki döşemecinin yaptığı işler hoşuma gittiği için arayıp fiyat almıştım direksiyon kaplama için alcantara kaplarsa 400-tl yapıcaktı ama düz deri isterseniz sanırım daha uyguna yapılabilir. Firmanın ismi cihan oto döşeme idi orjinali gibi yapıyor kendisi dikiş rengi felanda seçebilirsiniz. ben henüz yaptırmadım ama yaptırırsam alcantara olarak buraya yaptırmayı planlıyorum.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

TRT de yer alan yüzde yüz oto programındaki döşemecinin yaptığı işler hoşuma gittiği için arayıp fiyat almıştım direksiyon kaplama için alcantara kaplarsa 400-tl yapıcaktı ama düz deri isterseniz sanırım daha uyguna yapılabilir. Firmanın ismi cihan oto döşeme idi orjinali gibi yapıyor kendisi dikiş rengi felanda seçebilirsiniz. ben henüz yaptırmadım ama yaptırırsam alcantara olarak buraya yaptırmayı planlıyorum.

Ben o programda yapılan hiç bir işi beğenemedim şimdiye kadar.. Mutlaka canlı olarak bir numune görmenizi tavsiye ederim, 400 lira direksiyon kaplama için ciddi bir miktar.. 

Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL

400 liraya koltuklara deri kılıf alırım ben :D gerek yok bence ya o kadarına altınızda performans aracı yokki.

Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

:) alcantara derinin fiyatı biraz pahalı olduğu için makul gelmişti bana birazda program vasıtasıyla müşterisi arttı sanırım yüksek fiyat çekiyor...ama vip döşemeciler vs.de bu fiyatlara yapıyor diye biliyorum.

bu arada programda benimde daha hoşuma giden bir uygulama olmadı...ama dediğim gibi programda sadece döşemecinin işi hoşuma gidiyor renk ve kumaş seçiminde çift renk seçimlerinde aşırı hatalı işler yapıyorlar ama ben işçilik kısmına baktığımda bence sınıfı geçer..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
abdullah oğuzcan

ürünü pazartesi aksam aldım salı sabah 10 dakikada montajını yaptım tekrar teşekkürer  kardeşim

72kJIPU.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Güle güle kullan, çok güzel olmuş. Vites geçişleride ciddi şekilde rahatlıyor.

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Merhaba.Herkezde gordugum ama almak ıcın hıc vakıt bulamadıgım st vıtes topuzuna bugun kavustum.Ama ghıa kromajlı cerceve ve koruk bulamadım.Sızden bu topuza gıdecek derı yada kumas guzel bır koruk tavsıyesı ıstıyorum.Bırde bu ghıa kromajlı koruk cercevesını nerden bulabılırım.Yıldız sanayınde bulamadın.Suankı durum hıc hosuma gıtmedı.Sıyah cerceve sırıtıyor ve koruk topuza tam oturmuyor.Orjınal topuzun oyuk gıbı bır kısmı var bu kısım yenı aldıgım topuzda olmadıgı ıcın koruk oturmuyor malesef.

d51nPD.jpg5dZ8gz.jpgAm9ALv.jpg0qY71Z.jpg4gELPA.jpgJY0paJ.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Körük dikilir, çerçeve boyatılır. Hiç aramakla uğraşmayın ;)

Yorum bağlantısı

Körük için forumdan Ayhan Şentürk' e ulaşabilirsiniz, aynı topuzdan ben de edindim geçen gün, deri ile güzel oldu. 

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Körük dikilir, çerçeve boyatılır. Hiç aramakla uğraşmayın ;)

Abi çerçeveyi kromaja nasıl boyayacaz :)

Körük için forumdan Ayhan Şentürk' e ulaşabilirsiniz, aynı topuzdan ben de edindim geçen gün, deri ile güzel oldu. 

Kardesım sana zahmet fotograf varsa paylasabılırmısın montajlanmıs olarak.Tesekurler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kardesım sana zahmet fotograf varsa paylasabılırmısın montajlanmıs olarak.Tesekurler.

Çerçeve ve körük beraber zaten. Körük sökülürken çerçeve de çıkar, mat griye ya da belki de klima panelinin rengine boyanır ;)

Yorum bağlantısı

En kısa zamanda çeker yollarım, kromaja da zımpara yaparsın çerçeveyi, gümüş renk sprey alıp boyarsın :)

9d80f3826792c749c088f74a961e4fab.jpg

Eski fotoğraflar arasında buldum, burada eski topuz var haliyle biraz emanet duruyor :) ama körük fikir verir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...