İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

-Ramazan Çetin
-Serkan Akbulut
-Ozan Altundal
-Onur Çelebi

Körüklerinizi bugün yurt içi kargo ile yolladım. Güle güle kullanın. Uygulama bittikten sonra resimleri paylaşırsanız sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

kardeş diktirme sansın varsa ölçü konusunda nasıl diktircen konusunda yardımcı olurum

Selam

Ölçüleri banada gönderebilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Serkan Akbulut

-Ramazan Çetin

-Serkan Akbulut

-Ozan Altundal

-Onur Çelebi

Körüklerinizi bugün yurt içi kargo ile yolladım. Güle güle kullanın. Uygulama bittikten sonra resimleri paylaşırsanız sevinirim.

teşekkürler. ;)

Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

-Ramazan Çetin

-Serkan Akbulut

-Ozan Altundal

-Onur Çelebi

Teşekkürler Ayhan bey
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Arkadaşlar elimde şöyle 3 tane körük var.  Ufak kusurları var ama kullanılmayacak kusurlar değil. Ön konsol tarafına ölü alana denk geltirilirse gözükmez. Bit tanesinin parçalarının parlaklığı birbirinden biraz farklı. Birtaresinin bir parcasında ufak parlak leke gibi birşey var. Bir taneside kırmızı. Kırmızı olanda gercek deri ama kırmızı olduğu için 2 yıl sonra renkte hafif solma yapabilir. Bu yüzden bunların fiyatı 20şer TL. Değerlendirmek isteyen olursa yollarım.
WVy0Nq.jpg

vglpz6.jpg

OR5Ln5.jpg

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Renk böyle olmayacak ama Demin deneme amaçlı yaptım hemen biraz daha iyileştirip ölçüleri vs düzgün hale getiricem

3f5b36ae44eb3787a0173bd76ea2763e.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Akbulut

Körüğü aldım, akşam takıp resimleri koyacağım. :yes:

Renk böyle olmayacak ama Demin deneme amaçlı yaptım hemen biraz daha iyileştirip ölçüleri vs düzgün hale getiricem
3f5b36ae44eb3787a0173bd76ea2763e.jpg

Senin koltuklar fenaymış  :nazar: .

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Körüğü aldım, akşam takıp resimleri koyacağım. :yes:

Senin koltuklar fenaymış :nazar: .

Orjinal sport koltukları olsun o kadar [emoji41]
Yorum bağlantısı
Serkan Akbulut
(düzenlendi)

Telefon 3GS flaş yok kusura bakmayın  :blush:

EVBkLz.jpg

j4amML.jpg

tarihinde Serkan Akbulut tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Arkadaşlar elimde şöyle 3 tane körük var.  Ufak kusurları var ama kullanılmayacak kusurlar değil. Ön konsol tarafına ölü alana denk geltirilirse gözükmez. Bit tanesinin parçalarının parlaklığı birbirinden biraz farklı. Birtaresinin bir parcasında ufak parlak leke gibi birşey var. Bir taneside kırmızı. Kırmızı olanda gercek deri ama kırmızı olduğu için 2 yıl sonra renkte hafif solma yapabilir. Bu yüzden bunların fiyatı 20şer TL. Değerlendirmek isteyen olursa yollarım.

WVy0Nq.jpg

vglpz6.jpg

OR5Ln5.jpg

2 numara satıldı.

Yorum bağlantısı
Onur Çelebi

Ayhan Beyden aldığım körüğün dün yaptım motajını gerçekten çok güzel oldu ve vites geçişleri inanılmaz yumuşadı bu kadarını beklemiyordum gerçekten  :bravo:  Tekrar teşekkürler..

1v8FvHL.jpg

tMgdj1O.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Ramazan klima bölümünü siyah karbon folyoyla kapla siyah deri körük de olunca yakışır bence :-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Evet en önemlisi, vites geçişlerinin ciddi derecede rahatlaması... Uygulamalar güzel olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

Ramazan klima bölümünü siyah karbon folyoyla kapla siyah deri körük de olunca yakışır bence :-)

Uğur sende gördüm o karbon olayını hoşumada gitti düşünüyorum :)

Evet en önemlisi, vites geçişlerinin ciddi derecede rahatlaması... Uygulamalar güzel olmuş.

Vites geçişleri hissedilir derecede yumuşadı evet.Teşekkür ederim tekrardan ayhan bey

Yorum bağlantısı
Misafir

Ayhan abiden aldigim körük montajını gerçekleştirdim. İsteğim üzerine kırmızı dikisleri yaptırdığı için de ayrıca teşekkür ederim.

En kısa zamanda topuz da değiştirip daha güzel bir görüntü elde edeceğim tabi kısaltma da şart

4e84017611355fbab6c741909f9a8eea.jpg

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Kolçak varsa; focus vites topuzu takınca demiri kısaltmaya gerek kalmıyor bence

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Birkaç kişi deri vites körüğü alıyor. İsmini listeye eklemek isteyenler Cuma akşamına kadar yazsınlar. Cumartesi hepsini kargoya vereceğim.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Birkaç kişi deri vites körüğü alıyor. İsmini listeye eklemek isteyenler Cuma akşamına kadar yazsınlar. Cumartesi hepsini kargoya vereceğim.

Ayhan benim 1 tane körük olacaktı sende buluşamadık birtürlü. Hala duruyorsa benimkinide kargola bari :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Olur o işide hallederiz arada. Ama belki yakınlarda buluşma ayarlarız  :) Bende 1 adet lastik körük var. Ben ona takarım. Görüştüğümüzde değişimi yaparız :)

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Tibukoğlu

ayhan kardeşimiz sağolsun bir tane de bana gönderdi. bugün teslim aldım ve montajını kolayca yaptım. vites geçişlerinde gerçekten fark oluştu diyebilirim. görüntü olarak araca kattığı hava tartışılmaz zaten. burdan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

http://hizliresim.com/N5PDZg

http://hizliresim.com/Jp1D8j

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...