İçeriğe Yönlendir

2010 C-Max TDCi 1.6 Titanium Black

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

Mehmet Taner Kadak

Hayirli olsun abi. Babamda Grisini almis bir an Tr de olma duygusu kapladi beni :D

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Çirkin. Pis. Iyyyk. Noldu neden kaşkayi veya mondeo almadın :D

Mertol'un mondeo ile yaşadıklarından sonra vazgeçtim benzinli Mondeo'dan... Qashqai çok pahalı be...Benzinlisi alınmaz, ama dizel de 48 milyar etmez...

Hayırlı olsun güle güle kullanın
Hayırlı olsun.Güle güle kullan.
hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullan inşallah abi

Çok teşekkürler. :D

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Abi daha yeni gördüm hayırlı olsun çok güzel araç ama zor renk en ufak hatayı gösteriyor. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Tanr?verdi

hayırlı uğurlu olsun. bu sınıfta hiçbir arabada böyle bir iç dizayn ve konfor yok..

Yorum bağlantısı
Emre Özen
(düzenlendi)

hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin cezasız sürüşler :)

tarihinde Emre tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

HAyırlı olsun abi güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin allah... En çok sevdiğim şeysi keskin hatları ve arka stoplar :rolleyes:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

İyi dilekleriniz için tekrar sağolun.

Cenk,

Bu yeni Mondeo'dan almamana sevindim. Dünya kadar para ver, arabada MP3 çalar olmasın. Arkası çirkin olsun. Motor çekmesin. Yakıt canavarı olsun.

Tamam güzel bir araba ama abartılacak kadar değil.

Bugün araba alacak olsam %70 C-Max yada % 30 VW (DSG hatırına).

Bu arada ben mi göremedim bilmiyorum ama kaça mal ettin?

44.000 'e maloldu Alper.

Aracınız çok güzel hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah!yanlız boyada sıkıntı yaşıyacaksınız bende yeni bi focus aldım fırtına gri rengi çok problem oluyo koyunun kaliteli görünüşü bambaşka ama gümüş gride hiç dert yok koyu araç çabucak toz kir belli ediyo nasıl yapıcaz bilmiyorum allah kolaylık versin.

Biraz daha özenli bakacağız artık. Boya koruma yaptırmayı düşünüyorum, bir de bakım gerektiren üstü kapalı garajım var, orada tutacağım aracımı....Gümüş gri o kadar iyi durmuyor C-Max'de tabi bu benim fkrim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.iyi tercih, c-max kullananlar artıyor.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ben daha sürmedim, dolayısıyla henüz hiç hoşuma gitmedi, bögk :good1:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel, kalkışlarda çok seri değil, sıkıştırmıyorum da zaten kalkışlarda gayet sakin ve yavaş kalkıyorum. 1000 km'yi geçtim herhalde 3000 km civarı rodajı biter. Ancak biraz hızlandıktan sonra çok seri, performans süper, özellikle yokuşlarda...1800 d/d ila 2300 d/d civarında vites değiştiriyorum. Henüz çok zorlamadım, ancak gücü ve torku hissediyorsun. Bir de konfor olarak çok iyi, ince detaylarla sürüş zevki artıyor. Direksiyonda 3 sürüş seçeneği olması gibi...

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Sağolun.

merhabalar

öncelikle arabanız hayırlı olsun rabbim kazasız binmeyi nasib eylesin.direksyondaki 3 sürüş seçeneği ne anlama geliyor biraz açarmısınız bende 2009 c-max var.ben de de bu özellik var mıdır?bir de soğutmalı torpido siz de var mı? saygılar

tarihinde Erol Oral tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
merhabalar

öncelikle arabanız hayırlı olsun rabbim kazasız binmeyi nasib eylesin.direksyondaki 3 sürüş seçeneği ne anlama geliyor biraz açarmısınız bende 2009 c-max var.ben de de bu özellik var mıdır?bir de soğutmalı torpido siz de var mı? saygılar

Teşekkürler, siz de güle güle kullanın.Eğer aracınız titanium donanımlıysa, yol bilgisayarından menü kısmına girip, direksiyon seçeneğini seçerseniz, 3 adet seçenek göreceksiniz:

-Normal

-Konfor

-Spor

Bunlardan birini seçin direksiyon sertliğilin değiştiğini göreceksiniz.

Torpidoda soğutma yok. Ancak kol dayama kısmının altına bakmadım, kitapçığa bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

ooooo valla ben forumda uzundur pek vakit geçiremediim için farketmemişim, abi hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız günlerde binmen dileğiyle... bence bi aile adamı için en doğru seçimlerden birini yapmışsın... renk olayına gelince, kesinlikle harika... :nazar:

Yorum bağlantısı
Teşekkürler, siz de güle güle kullanın.Eğer aracınız titanium donanımlıysa, yol bilgisayarından menü kısmına girip, direksiyon seçeneğini seçerseniz, 3 adet seçenek göreceksiniz:

-Normal

-Konfor

-Spor

Bunlardan birini seçin direksiyon sertliğilin değiştiğini göreceksiniz.

Torpidoda soğutma yok. Ancak kol dayama kısmının altına bakmadım, kitapçığa bakmak lazım.

teşekkürler.doğruymuş.ben normal modda kullanıyormuşum.konfor moduna aldım mükemmel oldu.lastik basınçları ilk aldığımda 48 psi idi.ön+arka. ben önü 38 arkayı 44 yaptım arabanın sol ön kapı içinde yazıyor.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Süper duruyo C-Max güle güle kullanın.Siyah rengin bakımı zor ama ayrı bi hava katıyo bence...

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...