İçeriğe Yönlendir

2010 C-Max TDCi 1.6 Titanium Black

H.Cenk Bayrakçı

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı
Hayırlı uğurlu olsun Cenk,

Güzel günlerde kullan...

Her ne kadar 1 sene olduysa da iyi dilekleriniz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Cenk bir sene geçmiş artık. Bi-xenon yapmak lazım sana ;) Ne o öyle komple Bayrakçı ailesi mahaleyi kapatmış maşallah..

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Cenk bir sene geçmiş artık. Bi-xenon yapmak lazım sana ;) Ne o öyle komple Bayrakçı ailesi mahaleyi kapatmış maşallah..

Benim aklımdan bi-xenon ve ses görüntü sistemi olarak necvox tarzı birşeyler geçiyor...Ama içişleri bakanından izin almak lazım. :D Kardeşimle babamı Ford almaya ikna edemedim. :ohooh:

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)
Benim aklımdan bi-xenon ve ses görüntü sistemi olarak necvox tarzı birşeyler geçiyor...Ama içişleri bakanından izin almak lazım. :bomb: Kardeşimle babamı Ford almaya ikna edemedim. :seytan:

Güzel tercihler. İnşallah gönlünce yaparsın tez zamanda. İçişleri bakanını yurtdışı gezisine göndereceksin. Cumhurbaşkanı olarak işlere el atacaksın. Ben öyle yaptım. 10 gündür eşim yurtdışındaydı. 10 günde nelere sığdırdım bak işte.. Bugün gelecek nasipse. Bakalım neler olacak :kafa:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Güzel tercihler. İnşallah gönlünce yaparsın tez zamanda. İçişleri bakanını yurtdışı gezisine göndereceksin. Cumhurbaşkanı olarak işlere el atacaksın. Ben öyle yaptım. 10 gündür eşim yurtdışındaydı. 10 günde nelere sığdırdım bak işte.. Bugün gelecek nasipse. Bakalım neler olacak :bomb:

Oy oy oy, o zaman maliyet 2-3 katına çıkar Mehmet. :kafa: Ama iyi olmuş, istediklerini almışsın. :seytan:

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun çok güzel duruyor güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Mehmet Olgun

Hayırlı olsun...allah görünmez kazadan korusun...

İşte idealimdeki araç...ama benimki otomatik olacak...

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Cenk alacaksan mutlaka bunu düşün derim. Yalnız burdaki fiyatları 1600-3000 arası değişiyor. Almanyada ebay'da 750 lira civarında. Buraya gelecek birisi getirse 750 liraya hallederiz :rolleyes: Beni aklımda bu mod var. ancak paraları fazlasıyla harcadım. Yoksa en çok istediğim modlardan birisi bu :rolleyes:

forddger001.jpg

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Öhö öhö abi sen getiremiyorsan kardeşin var burda :rolleyes:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Cenk alacaksan mutlaka bunu düşün derim. Yalnız burdaki fiyatları 1600-3000 arası değişiyor. Almanyada ebay'da 750 lira civarında. Buraya gelecek birisi getirse 750 liraya hallederiz :) Beni aklımda bu mod var. ancak paraları fazlasıyla harcadım. Yoksa en çok istediğim modlardan birisi bu :D

forddger001.jpg

Benim de istediğim modlardan, hem TV, hem DVD, hem GPS yani navigasyon, hem de BT ile telefona bağlanma özelliği mevcut.Üstelik bizim Sony sökülüp yerien takılıyor, aynen uyuyor. Ancak aracımda Parrot BT kit var, telefon için. Tomtom'un navigasyonu var, onları satmam lazım. Bu ara bütçeyi çok aştık, evin bazı ihtiyaçlar ve benim fotoğraf makinesi merakım dolayısıyla...Beklemedeyim. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Acelesi yok Cenk, olsada olur olmasada. Olursa güzel olur ama :D İnşallah almak nasip olurda güzel günlerde kullanırız. Cihaz tasarım ve özellik olarak Full + Full. Araç içinde farklı bir hava oluşturacağı kesin. 750 lira aslında çok bir para değil. Bizim Sony'leri satsak aradaki fark ile alınabilir duruma geliyor. Ama gerçekten bende çok açıldım. Borçlar var onlar kapatmadan riskli olacak :D

Dediğin gibi Cenk plug&play (tak-çalıştır) olması ayrı bir güzellik.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Hayırlı olsun.

İnşallah bigün bende alacağım bundan

İnşallah, gönlünüze göre olur.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

arabanın 2. muayenesi geldi nerdeyse, Cenk kapat artık şu konuyu :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

abi eğer bu cihazdan alacaksanız bana da haber verin :D

sayı çok olurda indirim filan yaparlar :p

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...