İçeriğe Yönlendir

Karakurt

Mustafa Karabulut

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Benim araca benzettim, blazer mavi diye geçiyor ama bildiğin lacivert :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Maşallah, Mustafa teyp ne oldu?

Sağolasın Lokman Abim, ekranında bir sorun var, sürekli gidip geliyor, kimse yapamadı, bende ümidi kestim :) tabletin gözünü seveyim .)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Karabulut

Artan km ile değişmesi gerektiğini düşündüğümüz Ön amortisör takozları, bilyaları ve ön -  arka balataları değiştirdik, balata olarak Brembo, takoz olarak Fomoco Marka Focus 3'ün takozlarını, bilya olarak da SKF markasını tercih ettik, Takozlar konusunda yardımcı olan Sn. İ. Göksel YAMAN'a bir kez daha teşekkür ediyorum :p :p

zsfxNgg.jpg

7LiEcZC.jpg

8MP77cm.jpg

JHTuyfa.jpg

M6xiLw2.jpg

BPouqAO.jpg

iyg6kOo.jpg

aq0R4q6.jpg

fDwSANb.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlı olsun Mustafa, kafan rahat olsun. Maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Takozlar gerçekten farkediyo Mustafa abi güle güle kullan :):flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Arkadaşa aradığımız aracı bulduk, doğru bir tercih yaptığımıza inanıyoruz :)

bUJW6Jj.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Maşallah, hayırlısı olsun Mustafa, yakında ikiz olurlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Mustafa hocam diğer araba kırmızı mı bana mı öyle geliyor güneş ışığı öyle bir vurmuş ki tozdan tam belli olmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Mustafa hocam diğer araba kırmızı mı bana mı öyle geliyor güneş ışığı öyle bir vurmuş ki tozdan tam belli olmuyor.

Bordo renk hocam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa yazmayı unuttum, flaşör hala duruyorsa ve kullanmayacaksan ona talibim abim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Mustafa yazmayı unuttum, flaşör hala duruyorsa ve kullanmayacaksan ona talibim abim. :)

abi fazla sipariş verdim zaten, elimde baya bi var :) pazartesi günü kargolarım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Artan km ile değişmesi gerektiğini düşündüğümüz Ön amortisör takozları, bilyaları ve ön - arka balataları değiştirdik, balata olarak Brembo, takoz olarak Fomoco Marka Focus 3'ün takozlarını, bilya olarak da SKF markasını tercih ettik, Takozlar konusunda yardımcı olan Sn. İ. Göksel YAMAN'a bir kez daha teşekkür ediyorum :p :p

Güle güle kullan Mustafam. Çok önemli bir değişiklik yaptın.

Seninle birlikte ciddi olumlu düşünceler gelmeye başladı.. Biran kendimden şüphe duymuştum acaba psikolojik mi diye :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Karabulut

2009 model'de olmaz diyenlere inat, Ford Eco Modu aktif hale getirdim, bunun yanı sıra yaptığım tablet uygulaması sonucunda gözükmeyen radyo ekranını da göstergede bulunan küçük ekrana taşıdım, ayrıca 120 km hız uyarısını da aktif hale getirdim, Özgür Turhan kardeşimin kablo modifiyesi sonrası, otomatik kapı kilitleme seçeneğini aktif hale getireceğiz. :)

E9aCxCZ.jpg?1

keg18GS.jpg

Kc6u4kD.jpg?1

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Menü aktif ama araç sistemi reelde aktifmi, çakma esp menüsü gibi olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Menü aktif ama araç sistemi reelde aktifmi, çakma esp menüsü gibi olabilir mi ?

abi çakma dedin kırdın beni :) hepimiz çakmacıyız,  sizi gidi Çakma ST'ciler dediğini duyar gibiyim ama bu çakma değil, harbi harbi çalışıyor, tüketim ortalaması ve vites değişikliklerine göre puan veriyor :) işi olmayan bakkallarız biz

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Çakmadan kastım belli Mustafa :)

Seni seviyorum Abi :) bozulsun artık bizim fabrikaların dalga dümenleri, ben gelemiyorum sen bari gel, teleferüğe binerük :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

yakın zamanda aynı işlemi yaptıracağım. güle güle kullan abim. ayrıca gönderdiğin emanet geldi çok teşekkür ederim.  :good1:  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Güle güle kullan Mustafam. Buda çıktımı ekranda ?

4b4247bb7bab5ad396c03639e5a9b110.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...