İçeriğe Yönlendir

VW TSI Motoru hakkında

Ufuk Tutkun

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
Bakım olayına çok takılmamak lazım, çoğumuz yılda bir, bilemediniz iki kez bakım yaptırıyoruz. Yılda 2-3 depo benzin parasını da bakım için ayıramıyorsak hiç binmeyelim daha iyi.

+100

ve evet vw servisleri kazık :)

Yorum bağlantısı
Guest Mertol Kip
Bana en yakın Mazda servisi Erzincan (250-300) Km yada Malatya (300-350 Km), kusura bakmayın ama o kadar yolu sırf yağ değişimi için gidemem. hayır yaktığı bi kenara tam anlamıyla komple bi gününüzü o işe ayırıp 600-700 Km seyahat yapmak zorunda kalmak çok saçma... Hadi Sivas'ı geçtim iki ilden de daha gelişmiş olan Kayseri'de dahi servis yada bayisi gözükmeyen bi markanın aracını almam arkadaş ben... Sonra bide periyodik bakım dışında ufak tefek sorunlar için hiç çekilmez o yol... Uzaktan davulun sesi hoş geliyo tabi, yağ değişimi dışında servise uğramamayı satıcının bile taahhüt edeceğini sanmıyorum. Ben müşteri olarak araç bakıyosam; gözden uzak gönülden ırak oluyo maalesef...

Herkes doğru iş yapacak diye bir kural yokki . Sende almayı ver...

Yorum bağlantısı
Mustafa Özer Gelişli
186 tl 60.000 bakımı, iyi değilmi, aslında fiyat aldım sadece, bakımı kendim yaptım.

Nasıl oluyorda 60.000 bakımına ford servisinden 186 tl fiyat alıyorsunuz. Bunların fiyatı sabit değil mi? Ben Ataşehir Otokoçta 230 dan az bir rakam ödemedim daha..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Nasıl oluyorda 60.000 bakımına ford servisinden 186 tl fiyat alıyorsunuz. Bunların fiyatı sabit değil mi? Ben Ataşehir Otokoçta 230 dan az bir rakam ödemedim daha..

Valla ben pazarlık yapıyorum aslında 200 diyorlarda ben sinir ediyorum adamları, ayrıca burada yetkili özel serviste var (Helvacı ford), ha ford bayii (akoto) ha bu özel servis, ikiside yetkili ve aralarında rekabet var, çokta tepemi attırırlarsa karşılarındaki alana çekip kendim yapıyorum bakımı hadi eyvallah diyorum. :)

Bu fiyat farkı aldıkları fahiş işçilikten oluyor aslında. Özelde kampanyada var yağ değişiminde işçilik almıyorlar üstelik.

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Aydan Tambay

Ben Ali Bey'i çok iyi anlıyorum. Benim focus un benzin pompasını değişmeye gitmiştim.

yav inanın sanayi (Kayseri) vw ve bmw den geçilmiyordu.

bi bmw müşterisi tamircinin canını sıktı biraz. p arada ben ustaya

"yav usatan, sanayi de niye japon arabası yok dikkatimi çekti?" dedim.

Bana" japon arabası arıza yapıyor muki olsun" dedi.

bende "evet" dedim. ;):p

Yorum bağlantısı
Mustafa Özer Gelişli
Valla ben pazarlık yapıyorum aslında 200 diyorlarda ben sinir ediyorum adamları, ayrıca burada yetkili özel serviste var (Helvacı ford), ha ford bayii (akoto) ha bu özel servis, ikiside yetkili ve aralarında rekabet var, çokta tepemi attırırlarsa karşılarındaki alana çekip kendim yapıyorum bakımı hadi eyvallah diyorum. :rolleyes:

Bu fiyat farkı aldıkları fahiş işçilikten oluyor aslında. Özelde kampanyada var yağ değişiminde işçilik almıyorlar üstelik.

Vay anasını sayın seyirciler...:rolleyes:) Otokoç u bırakmak lazım galiba...:)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Mazda 6 nın fiyatı harika. Alınır mı? Bence alınır...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...