İçeriğe Yönlendir

Motor problemi

Osman Ertürk

Recommended Posts

Rıdvan Bakkal
Mertol Bey, Bu Bronz yüksükleri daha tüp taktırmadan en başta çaktırsak değer mi?

En az 1000TL masrafı vardır sanırım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
brc nin enjeksiyonları kaç cc lik yada kaç cc lik enjeksiyon seçenekelri var ve bunları nasıl ayırt edebiliriz

diye sordum :)

yetkili bayi :

4 silindir turbo olmayanlar için.

0-76 kw. kadar mavi enj.

77-117 kw kadar turuncu enj.

118-138 kw kadar sarı enj.

çeşitleri kullanılmaktadır.ve kw gücü arttıkça genıus yani regülatöründe çeşitleri vardır yani brc sisteminde araca göre lpg sistemleri değişiklik gösteriyor.ezbere montaj olmuyor.

dedi.

bizdeki turuncu enjeksiyondanmış. arkadaşın 1.6 mondeosunda da aynı enjeksiyon vardı.

Yorum bağlantısı
Guest Mertol Kip
Mertol Bey, Bu Bronz yüksükleri daha tüp taktırmadan en başta çaktırsak değer mi?

Neden öyle birşey yaptıracaksınızki? Mevcut yuvası bozulsun ondan sonra çaktırırsınız.

Teknik literatürde enjektörler motorun üretebilecğei maksimum güce göre sınıflandırılmazlar. O zevzekler bunu anlamamakta dirensede gerçek bu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Teknik literatürde enjektörler motorun üretebilecğei maksimum güce göre sınıflandırılmazlar. O zevzekler bunu anlamamakta dirensede gerçek bu.

:)

Yorum bağlantısı
İsmail Geyik

Ben bu aracı alırken bu kadar araştırmamıştım.Bu lpg olayı ammada karmaşıkmış.Arabayı almak daha kolaydı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...