İçeriğe Yönlendir

LPG uyumlu araç tavsiyeleri

Oğuz Altınada

Recommended Posts

Utku Çay
Megane II Sedan Faz 2 Privilege+ 2.0 16V

Güvenlik Paketi Executive Paketi2

12.500 indirim

2007

MAİS A.Ş. ANADOLU ŞUBE MÜDÜRLÜ

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:) Aracın liste fiyatı neydi en son acaba? Arayacaktım vazgeçtim alıcı değiliz sonuçta :D merak ettiğim 2007 den beri ne koşullarda nerede kaldı bu araç.
Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

o araç ötvsi ile 60binden aşağı değildir yani düşse düşse 50bin civarına düşer :lol2:

C5'e pazarda bir kez daha baktım, çok güzel araba ama bir türlü cesaret edemiyorum, araç çalışmıyorken bile inip çıkarken otomatik alçalıp yükseliyor..

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Ford, Otosan fln bi indirim bulsam da sıfır Fiesta alsam :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Boya da fazla gelmiş galiba. Ön tampondaki siyah şeritler ile yine siyah olan tampon altlığı da boyanmış. Kanımca boyalı parçası birhayli fazla.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Okay

2200 motor dizel hemde otomatik vites şehir içinde 7.2 lt. yakıcak . hiç inandırıcı değil . bu araba şehiriçinde en az 9-10 lt yakar.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

Yakıt pompası bozulur...2.2 dti yok denicek kadar az agzına kadar doludur...Sanayide ustaya götürülür torpidoya bi müşür koyar çalıştırmadan onu açarsın..Çıkması 2300 olan bu pompa arabayı satma nedenin olur..

Orta pc ekranındada bi sürü şey yok silicek suyu yok vs vs...

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
Yakıt pompası bozulur...2.2 dti yok denicek kadar az agzına kadar doludur...Sanayide ustaya götürülür torpidoya bi müşür koyar çalıştırmadan onu açarsın..Çıkması 2300 olan bu pompa arabayı satma nedenin olur..

Dijital klimanın ayarlanması için menülerin içine girilmesi, kullanımı zorlaştırıyor diye okumuştum. 1.6 vectra kullanan arkadaşımında en büyük şikayeti klima kullanmıydı.

Bildiğim kadarı ile 2.2dti'ler normal mazotla kullanılabiliyor. Bu yüzden önceki sahibinin nasıl kullandığı çok önemlidir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Rengi çok kötü bence :D

Dijital klimanın ayarlanması için menülerin içine girilmesi, kullanımı zorlaştırıyor diye okumuştum.

Kesinlikle klima kullanmak çok çok zor. Daha basit bir tasarım yapılabilirmiş.

Arkadaşımdakinde orta ekranda silecek suyu, farlar, sis lambası bilgileri ( ampul yanmış ) falan tüm bilgiler var.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Ya aslında 2005 ve öncesi dizel almak riskli, euro dizel 2005ten sonra yaygınlaşmaya başladı

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Dijital klimanın ayarlanması için menülerin içine girilmesi, kullanımı zorlaştırıyor diye okumuştum. 1.6 vectra kullanan arkadaşımında en büyük şikayeti klima kullanmıydı.

Bildiğim kadarı ile 2.2dti'ler normal mazotla kullanılabiliyor. Bu yüzden önceki sahibinin nasıl kullandığı çok önemlidir.

Saygılarımla.

Opel mi benden uzak Düşmanıma yakın olsun.Ford fanatiğide değilim...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Mertol Kip

Olur o da olur ama 1.6 otomatik benzinlisini nereden bulur onu bilemem..

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Olur o da olur ama 1.6 otomatik benzinlisini nereden bulur onu bilemem..

Yeni kasa 1.6 otomatik benzinli mondeo getirseler ilk alanlardan biri ben olurdum :)

Yorum bağlantısı
Kemal Murat İnce
Focus versek :D

Onunda 115'liğini almam. Vereceksen ya 1.6 180bg turbolusunu ver yada 100Bg olanını.

Yorum bağlantısı
Kemal Murat İnce

OK bir adet beyzbol sopası bir adet de 1,5 metre asansör elektrik kablosu aldım yanıma yeter heralde sahibine bunlar.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
2.4 Accord. 2004 falan olabilir.

Abi 2.0'lar nasıl bunlar da değişken zamanlamalı subap yok mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...