İçeriğe Yönlendir

Arabanızda Sigara Içiyor Musunuz ?

Arda Akbay

Recommended Posts

Oğuzhan Demir

sadece uzun yolda içerim eğer yanımdaki dikkatli içerse ona bişey demem

oda tek tük olur genelde çay molasında içerim zaten

ama şehir içinde kısa yolculuklarda içmemde içirtmemde istisnayi durumlar hariç

zaten normaldede pek fazla içmiyorum günde bir kaç tene

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
İçmem,içirmem,zorla içmeye çalışanı mırın kırın edeni direk indiririm.

En sevmediğim şeydir..Zehir..

Bunu iç yoksa ölürsün deseler yinede içmem...

Uzun yolculukta eğer çok yakınımsa tesiste durulur,araçtan uzuk yerde içer,bitirir,ağzına naneli sakızını atar gelir yoksa olmaz..

Şöför senmisin?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Sence abi?

Senmişsin gibi konuşuyorsunda..İçirMEM içMEM gibi...Neyse..Babanın davranışı güzel zehir kötü şey.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Şu yaşımda senin kadar üstten konuşamıyorum. :rolleyes:

Sözü bilen kişinin, yüzünü ağ ede bir söz

Sözü pişirip diyenin işini sağ ede bir söz

Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı

Söz ola ağulu aşı, yağ ile bal ede bir söz

Yorum bağlantısı
Misafir

Kendim kullanmadığım için aracımda da kullanılmasını istemem. Çünkü içmeyenler için içildikten sonraki koku bana çok pis geliyor. Toz duman polen gibi maddelere alerjim olduğundan ötürü mümkün değildir.

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

İçmem.Allerji problemim olduğu için aracıma binenlerde bunu bildiği için ısrar etmezler. :D

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

7-8 arabanın sigara bekaretini bozmuş biri olarak içerim ve içiririm. :secret:

Yalnız cam mutlaka açık olacak, küllükler kullanılmayacak, araçta çoluk çocuk ve hasta olmayacak.

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç

İçmem içtirmem.Uzun yolculuklar benim yanımdaki sigara içenler için kabus olur :secret:

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Yalnızken içerim...Küllük kullanmam...Kimseye içirtmem...

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Çocuklar varken asla, kendim olduğum zaman içerim. Arkadaşlarla yolculuk varsa sadece yanımdaki çok dikkatli bir şekilde içerse seslenmem ama arkada oturanlara kesinlikle içirtmem.

aynen bende

+kültablası kullanmam..

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan
Sigara asla içmem, arabada da asla içirmem...

Hava -20 derece bile olsa evde sadece balkonda içilir. İlla içecek olan buna razı olur.

Eşim için de geçerlidir bu kural.

+1

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Arabada küllük kullanmayıp izmaritini dışarı atanlara... Madem arabada içiyorsunuz küllük denen şeyi amacı için kullanın lütfen.

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez
ne içiririm ne de içerim. sigara bir zorunluluk değil bir lüks. kimsenin lüksü için hem kendimi hem de arabamı feda edemem. içenlere kesinlikle bi önyargım yok sebebi ne olursa olsun ama kendimi de arabamı da düşünürüm...

+1

Yorum bağlantısı
Yasin Deniz

kımseye ıcırtmem kendım ıcmedıgım ıcın rahatsız oluyorum eskı arabamda serbesttı tavanı kapkara olmustu sureklı elemanları tasıdıgım ıcın

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Arabada küllük kullanmayıp izmaritini dışarı atanlara... Madem arabada içiyorsunuz küllük denen şeyi amacı için kullanın lütfen.

Doğru söze ne denir? :lol2:

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
...Tantuni dediğiniz şey zaten ekmek arası olur. Yani dürüm tantuni olmaz...

tantuni2ze6.jpg

Yavuz kardeş sanırım tantuni dürüm olur demek istedin... Eklediğin fotoğraftaki görüntü yazdığınla çelişiyor :D

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Evde, arabada kesinlikle sigara içirtmem, en ağır misafir bile buna dahildir. Bindiğim takside şöförün elinde sigara görürsem arabadan inerim, durakta arkadaki taksiye binerim. Kralı içinde yeni sigara içilmiş ama sıra onda olan taksiye beni bindiremez. İş arkadaşlarım şirket arabasında birlikte seyahat ederken sigara içmek isterse molada içip naneli çiklet çiğnemek durumundadır. Asansörde, otobüste, minibüste sigarasını atıp binen kişilerin nefesinin konusu midemi bulandırır. Bunu yüz ifademden ve mimiklerimden ortamdaki herkes anlar.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Evde, arabada kesinlikle sigara içirtmem, en ağır misafir bile buna dahildir. Bindiğim takside şöförün elinde sigara görürsem arabadan inerim, durakta arkadaki taksiye binerim. Kralı içinde yeni sigara içilmiş ama sıra onda olan taksiye beni bindiremez. İş arkadaşlarım şirket arabasında birlikte seyahat ederken sigara içmek isterse molada içip naneli çiklet çiğnemek durumundadır. Asansörde, otobüste, minibüste sigarasını atıp binen kişilerin nefesinin konusu midemi bulandırır. Bunu yüz ifademden ve mimiklerimden ortamdaki herkes anlar.

Beton duvarlardan da uzak dur bari. Radyasyon yayıyorlar. Abartmanın alemi yok. Ne yaparsa yapsın o da insan.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Beton duvarlardan da uzak dur bari. Radyasyon yayıyorlar. Abartmanın alemi yok. Ne yaparsa yapsın o da insan.

:):blush:

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

vışşş :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir zamanlar Bir evrak göndermiştim Serkan'a... Evrağı koyduğum zarftan sigaranın kokusunu almıştı... :D

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
(düzenlendi)

İçerim, içirtmem...

Zaten cevap yazmışım... :D Yaşlılık işte... ;)

tarihinde Sami Akta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Herşeyin bir yeri zamanı var yazmak için yazmayın...

Yorum bağlantısı
Guest Fuat

Şimdi içmediğim için içirtmemde.İçmeyene fena kokuyor.

Ama tiryaki iken arabamda içirtmem diyen bir arkadaşla Ankara'dan gelirken ;

"Kardeş içme." demişti.

Saatte bir mola verince pişman olmuştu:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...