İçeriğe Yönlendir

Arabanızda Sigara Içiyor Musunuz ?

Arda Akbay

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı

Benim arabalarım, Özdemir'inkilerden hep temiz olmuştur...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
içmem,içirtmem,içeni hiç sevmem.

Eee.. bu kadar da abartmaya harbi gerek yok... Beraber mi yatıyoruz sanki...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

ben aracı aldığımda içerisinde sigara içilmiş ve durumu kötüydü ,komple temizlettim şimdi tekrar aynı halde olmasını kesinlikle istemezdim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
Arabada küllük kullanmayıp izmaritini dışarı atanlara... Madem arabada içiyorsunuz küllük denen şeyi amacı için kullanın lütfen.

+1

Beton duvarlardan da uzak dur bari. Radyasyon yayıyorlar. Abartmanın alemi yok. Ne yaparsa yapsın o da insan.

İngilterede, bizim arabalarda aradığımız sigara içilmemiş şartı evlerde de var, patronum söylemişti kendisi ingiliz...

Üstelik o sigaranın içindeki maddeler, betonun içine nasıl işliyor biliyormusunuz, evin boyasından bile takip edebilirsiniz.

Tabii ki insana verdiği zararla yapıya verdiği zarar farklı...

Bunları bilgi için yazdım, binalarımızın durumu çok mu iyi diyebilirsiniz, haklısınız.... fakat şöyle düşünün kötü olan birşeyi daha da kötü mü yapmak lazım...

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Yilmaz Özbay

Sigara kullanmadığım için ne içerim nede içirtirim ama içenlere saygı duyarım kendim kullansaydım yine arabada içmezdim.

Yorum bağlantısı
Serhan Küçük
Arabayı satarken sigara içilmemişte dersiniz siz şimdi :D :D :D

Evet aynen öyle diyeceğim ama benden önceki sahibi azda olsa sigara içmiş ve küllükleri kullanmış ama arabamın içi şu anda misler gibi küllükleri temizleyene kadar canım çıktı. :D Döşemeleri silmek kas yaptı. :D Koku ise, aracı aldığımda da yoktu. ( Ben içsemde babam sigara kullanmıyor ve küllüğü görmeden bu arabada hiç sigara içilmemiş dedi.) demekki koku yok. :))

Yorum bağlantısı
Ümit Akkaya

Sigara kullanmıyorum ama yakın dostlarıma içmezsen sevinirim diyebilir miyim bilmiyorum ? :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

İçmem ama içene de karışmam. Havalandırırım uçar gider.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Samet Özel

sigara içsende içmesende, içirsende içirmesende fark etmiyor satarken 1 lira bile oynamıyor ikiside detaylı temizlik gerektirir satarken.

onun için ne dostunu kırmana nede kendini sıkmana gerek yok. duman rahatsız ederse o ayrı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...