İçeriğe Yönlendir

Marco Paşa'nın Köşesi

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere

Tüm öğretmenler gibi ben de başta öğrenciler olmak üzere herkesin derdini diniliyor, çözüm yolları bulmaya çalışıyorum. Forumdaşlarımın neyi eksik diye düşündüm. Güzin değilim, abla değilim. Murat Abi desem hiç olmaz; abilik hevesim varmış gibi. İster teker teker gelin ,ster toplu gelin. Top kim olacak ben bilmem. Geyik de serbest... Hadi...

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Hocam ben oğlanın avatarından zavatarından bakukasından bıktım, iyice bilgisayar delisi oldu :D dersleride salıverdi ne yapacaz, ne edecez kulağınımı çekecez. Bi el atıver :sanssiz:

Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu
(düzenlendi)

Vizeler ve fianaller başlamadan 2 hafta önce ders çalışıcam diyorum kendi kendime ama hep sınav gecesi çalışıyorum hiçte zayıfım yok nolcak Murat abi doğru bir programmı bu sence :)

tarihinde Salim ?mamo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kıvanç Altınbay

evlılık var ufukta bir sürü iş nasıl altından kalkıcam vakıt yok

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Murat Hocam şeyi unuttum şu snackdaw mu nedir abd kavgasi ondan da bıktım valla, geçen gün 15 tl ye maskesini aldırdı. 3,5 yaşında kız kardeşi var çaktırmadan ona uygulamaya çalışıyor. Bu durumada bir çözüm

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Park yerindeki toyotacı amcam artık ben çekmiyorum diye oraya çekmiyor. Sanırım ben çekiyorum diye kıymete binmişti ne yapsam ben çeksem mi Murat Hocam :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hocam ben oğlanın avatarından zavatarından bakukasından bıktım, iyice bilgisayar delisi oldu :unknw: dersleride salıverdi ne yapacaz, ne edecez kulağınımı çekecez. Bi el atıver

Sınır koyacaksın kardeşim. Yasaklama ama "kalk" deyince kalkmasını sağla. Saati kurup "zil çalınca kalkacaksın" şartıyla oturtabilirsin bilgisayar başına. Bakugan ise hepimizin derdi. Uzun süre almadım oğlana, çizgi filmini de seyrettirmedim ama ameliyat olduğunda hastanede yatarken arkadaşlar ziyarete geldiklerinde getirmişler sağolsunlar(!), yapıştı şimdi bizimkine de. Ben onunla beraber oynuyorum. Aslında zevkli ama fazla kaçırma yoksa "yetenek kartı etkinn, bakugan savaşş!" derken bulursun kendini. :)

Hocam sen Malum Paşa'yı bilir misin?

Bilmem çocum. O beni bilir mi, asıl önemli olan budur. :p

Vizeler ve fianaller başlamadan 2 hafta önce ders çalışıcam diyorum kendi kendime ama hep sınav gecesi çalışıyorum hiçte zayıfım yok nolcak Murat abi doğru bir programmı bu sence

Başarılı olan her program doğrudur. Herkesin ders çalışma tekniği ve anlama tarzı farklıdır. Sanırım sen kendininkini bulmuşsun. Tebrik eder başarılarının devamını dilerim. :)

evlılık var ufukta bir sürü iş nasıl altından kalkıcam vakıt yok

Evlenceksen benim elimden bir şey gelmez. Doktora git önce sen. Akıl sağlığında bir sorun var diye düşünüyorum. :crazy:

O bakukan çok fena bişey tanesi 15 gayme habire de ya kayboluyo ya kırılıyo nerden çıkıyor böle zottirik oyuncaklar.

Tanesi mi seti mi 15 gayme? Tanesi ise çok. Sana tavsiyem set olarak 15 gaymeye satılanlardan alman kardeşim. :good1:

Murat Hocam şeyi unuttum şu snackdaw mu nedir abd kavgasi ondan da bıktım valla, geçen gün 15 tl ye maskesini aldırdı. 3,5 yaşında kız kardeşi var çaktırmadan ona uygulamaya çalışıyor. Bu durumada bir çözüm

Smack Down orijinali. Çocuklar arasında moda şimdi bu. Bir kaç kere oradaki gibi dayak yerse unutur. Ama sen dövme. Yaşıtı biri yapsın bu işi de canı fazla yanmadan kurtulsun şu illetten. :crazy:

Park yerindeki toyotacı amcam artık ben çekmiyorum diye oraya çekmiyor. Sanırım ben çekiyorum diye kıymete binmişti ne yapsam ben çeksem mi Murat Hocam

Çek kardeşim. "Koy gözüne rahvan gitsin" demiş bir Türk büyüğü. :good1:

Hocam bahar yorgunluğu yaşıyorum varmı bi çaresi?

Bahar dinlenmesi yapacan geçecek yavrum. :p

Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

Hocam acil 04 ghia focus lazım ne yapsak....:good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Deli bir moderatörümüz var... Geyiği kesmek yerine, geyik konular açıyor... Ne yapmak lazım.. :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Çok güldüm :rofl: alemsin hocam yav.

Hepimiz öyle değil miyiz? ;)

Hocam acil 04 ghia focus lazım ne yapsak....:)

Çalışmadığım yerden sordun be ya. Ahahaaaa... Bekleyeceksinn! Hala arabamda gözün var dey mi? :p Çek gözünü arabamın üstünden, izi kalıyo... :fiuw:

Deli bir moderatörümüz var... Geyiği kesmek yerine, geyik konular açıyor... Ne yapmak lazım.. :D

Hmm, bu zor bir soru... Peki o kişiyi moderatör olarak seçerken, seçen kişiler hiç mi düşünmemişler? Onu seçen kişiler o deli moderatörünüzden daha mı az deliymiş? Bunalrı hep düşünmek lazım. Şimdi sen bu soruları çalış, cevapla öyle gel karşıma. Bana bunlarla gelme Memet. :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Abimmm, kısa süre sonra sana benzeyecek bir sinek pistim var, ne yapmalı diye soracağım, cevap yazacaksın, ben de cevaba istinaden, o merhemden sende niya yok diyeceğime göre, ilk baştaki soruyu sormalı mıyım?

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Abimmm, kısa süre sonra sana benzeyecek bir sinek pistim var, ne yapmalı diye soracağım, cevap yazacaksın, ben de cevaba istinaden, o merhemden sende niya yok diyeceğime göre, ilk baştaki soruyu sormalı mıyım?

Sırtüstü yat ve zevkini çıkar. :D Tarakların için de camlı bir böle yapıp üzerine en son kullandığın tarihi yaz ki unutmayasın. Şimdiden bir kaç tane saç tararken çeklimiş resim bulunsun elinde. Uzatıp saçını at kuyruğu yap ki ileride ağzını kapatmak isteyeceğin kişiler çıkacaktır karşına. İşte o zaman vazifen bu ahval ve şerait içinde bir zamanlar senin de saçın olduğunu ispatlamaktır. Benim işim kolay çünkü ben "ben kel değilim, benim alnım uzun" deyip geçebiliyorum. Sen de büyüyünce öyle yap bence. Vesile orda mı? Selam söyle. ;)

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Hocam yeni şantiye kuruyorum Hatay Reyhanlı'ya ama burada yaşamak istemiyorum. Buralara alışmak için ne yapmam lazım? Bi el atıversen şu konuya, çok darlandım.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
Hocam yeni şantiye kuruyorum Hatay Reyhanlı'ya ama burada yaşamak istemiyorum. Buralara alışmak için ne yapmam lazım? Bi el atıversen şu konuya, çok darlandım.

Mete Viranşehir'deki işler bitti mi? Hayırdır kardeşim.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yeni olan her şey güzeldir Metehan'cım. Etliye, sütlüye, sabunluya, sabunsuza karışma. Şantiyeni kur. Eğlenecek, zamanını dolduracak şeyler bul kendine. Hobin varsa ilgilen yoksa bir-iki tane edin. Orada yaşamak zorunda değilsin. Şöyle düşün; işin bitince gideceksin. Sabır için kendine bir tesbih al, çekersin. Oralarda benzin ucuzmuş, turistik yerleri gez bol bol. Resim çek, burada yayınla. Hadi bakim, kolay gelsin. :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Hocam temizinden bi 30.000(yazıylayalnızcakırkbinTürkLirası)lazım. Napsak? :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Deli bir moderatörümüz var... Geyiği kesmek yerine, geyik konular açıyor... Ne yapmak lazım.. :)

Moderatörü keselim, piknikte hazır mangal da var, etinden faydalanalım :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hocam temizinden bi 30.000(yazıylayalnızcakırkbinTürkLirası)lazım. Napsak? :p

Önce iyi bir matematik öğretmeni bulacaksın, sonra da psikologa gideceksin. İkisine de "ben neden 30.000 yazıyorum da kırkbin diyorum?" diye soracaksın. Onlardan aldığın cevapları getir bana da sana ona göre bir cevap vereyim Cihan'ım Tiftik'im. :)

Moderatörü keselim, piknikte hazır mangal da var, etinden faydalanalım :crazy:

Yaşı olmuş 40 kartlaşmış, özellikle göbek çevresinde bol yağlı, ayrıca oldukça sinirli bir bünye; sinirini ayıkladın mı geriye bir şey kalmaz yani. Bunu kessen n'oluuur, yemesen n'olur? Ama mangal yaparken çağırırsan ona yağlarına yağ katma fırsatı tanımış olursun. :p Vesile yanımda, ya mangal yaparken beni de çağırırsın ya da bu, Vesile'yi son görüşün olur! :crazy::)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Önce iyi bir matematik öğretmeni bulacaksın, sonra da psikologa gideceksin. İkisine de "ben neden 30.000 yazıyorum da kırkbin diyorum?" diye soracaksın. Onlardan aldığın cevapları getir bana da sana ona göre bir cevap vereyim Cihan'ım Tiftik'im. :)

Kısaca 50bin bu işi çözer diyorsun? :) Yoksa 60 mı lazımmış bana? :crazy:

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere
Kısaca 50bin bu işi çözer diyorsun? :)

Ya sen n'apacaksın 20bini? Sana 10bin vereyim, 5binle idare et. :crazy:

Pisikolok konusunda ısrarlıyım. :)

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
Mete Viranşehir'deki işler bitti mi? Hayırdır kardeşim.
Yeni olan her şey güzeldir Metehan'cım. Etliye, sütlüye, sabunluya, sabunsuza karışma. Şantiyeni kur. Eğlenecek, zamanını dolduracak şeyler bul kendine. Hobin varsa ilgilen yoksa bir-iki tane edin. Orada yaşamak zorunda değilsin. Şöyle düşün; işin bitince gideceksin. Sabır için kendine bir tesbih al, çekersin. Oralarda benzin ucuzmuş, turistik yerleri gez bol bol. Resim çek, burada yayınla. Hadi bakim, kolay gelsin. :crazy:

Valla Paşam aman hocam diyecektim :) burada gündüzleri başımı kaşımaya vaktim yok desem yeridir. Akşamda şöle vakit geçirecek hiçbir yer yok. Yinede uyarılarınızı dikkate alacam. Çok teşekkür ederim.

Süleyman hocam Viranşehir'deki iş bitmedi ama ben firar ettim ordan. Yaşamsal olarak bakıyorum ben işlerime, burası ordan daha hallice, orası ayrı bir devletti sanki :) her an Türkiye'nin bir köşesinden çıkabilirim. Benim sağım solum belli olmaz :crazy:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

murat hoca sen bir başkasın.nereden aklına geldi böyle başlık yazmak.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...