İçeriğe Yönlendir

Marco Paşa'nın Köşesi

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
Vesile sorar: Çevreci olmak için, 100.000Tl ye Prius aldıktan sonra, bu ilanı görünce ne yapmalı?

http://www.sahibinden.com/insaatlik_tomruk...=promotion_hpva

19728043

O tomruklar var ya Vesile'cim, bu ormanı kesip satanlara var ya Vesile'cim... Mani oluyor halimi takrire hicabım ama sen anladın de mi canım benim? :)

murat hoca sen bir başkasın.nereden aklına geldi böyle başlık yazmak.

Okulda bugün nöbetçiydim (her perşembe olduğu gibi)... Öğrencilerin ve bazı arkadaşların sorunlarını dinleyip bazılarına tavsiyelerde bulunup çözüm yolları (aklımca) gösterdikten sonra "Ulan Marco Paşa'yı da geçtik ha." diye söylenirken kendi kendime, "Ya" dedim "forumdaki arkadaşların da sorunlarını dinleyip yardımcı olmaya çalışsana."... İşte böyle İlker'cim. Sizi kendimden mahrum bırakmayayım dedim ukala bir tavırla ve işte buradayım. :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)
Vesile sorar: Çevreci olmak için, 100.000Tl ye Prius aldıktan sonra, bu ilanı görünce ne yapmalı?

http://www.sahibinden.com/insaatlik_tomruk...=promotion_hpva

19728043

Bizim işte baya para var demiştim :) Ama genelde bu paraları veren bizim şirket oluyor :good1:

Murat Hocam ne yapmalı :)

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir

Hocam valla bu köşeyi çok sevdim.

Diğer moderatörler alınmasın ama en eğlenceli mod sensin.

Sabah sabah güldürdün beni Allahda seni güldürsün inşallah.

Hep böyle devam et hocam. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

Güzel konu olmuş. Tebrikler hocam foruma ayrı bir renk katıyorsun gerçekten.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Paşa falan nedir bu işin açılımı, planların mı var yoksa ? :(:)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Bizim işte baya para var demiştim :) Ama genelde bu paraları veren bizim şirket oluyor :(

Murat Hocam ne yapmalı :)

İşte ben sana hep diyorum yanlış taraftasın diye. Karşıya geçeceksin, rahat edeceksin. Gel bu tarafa, bak püfür püfür. Yak bi cigara... Oooh... ;)

Hocam valla bu köşeyi çok sevdim.

Diğer moderatörler alınmasın ama en eğlenceli mod sensin.

Sabah sabah güldürdün beni Allahda seni güldürsün inşallah.

Hep böyle devam et hocam. Saygılar.

Allah razı olsun kardeşim. Amacım zaten insanları sorunlarından biraz olsun alıkoyup güldürmekti. Başarabilirsem ne mutlu bana. Beni sizler var ettiniz. Sağolun, varolun canlarım benim. :crazy:

Diğer modlar da iyidir canım, baktığın yer de önemli tabii. İyi çocuklar hepsi, severim kerataları. :p

Güzel konu olmuş. Tebrikler hocam foruma ayrı bir renk katıyorsun gerçekten.

Eyvallah Mustafa'cım. O kendi renginizin güzelliğinden. ;)

Paşa falan nedir bu işin açılımı, planların mı var yoksa ? :blink::)

Paşa açılımı işte. Herkes açılır da ben açılamaz mıyım? Gel sen de açıl canım. Nedir problemin, bana açılabilirsin. ;)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan
(düzenlendi)

Hocam fıstık fiyatları acayip arttı.Parayı fıstığa mı bağlasak ha.? Bu sorunumdan önce başka bir şey daha var;fıstığa bağlayacak kadar parayı nerden kazanabilirim :angry:

tarihinde Ahmet Kalkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Sadece fıstık mı çekirdek fiyatları bile tavan yaptı 2 TL'lik paket çekirdekler 4 TL olmuş nası biyerde yaşıyoruz anlamadım :) Hocam öğrenci milleti olarak çekirdek de mi yiyemeyeceğiz ?

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hocam fıstık fiyatları acayip arttı.Parayı fıstığa mı bağlasak ha.? Bu sorunumdan önce başka bir şey daha var;fıstığa bağlayacak kadar parayı nerden kazanabilirim :)

Daha önce parayı fıstığa bağlayan bir arkadaşından borç alabilirsin. Nasılsa eşek yüküyle kazanacağından dolayı kısa sürede arkadaşına ödersin parayı geri. :p KArdan da bana biraz akıl payı verirsin artık. :D

Sadece fıstık mı çekirdek fiyatları bile tavan yaptı 2 TL'lik paket çekirdekler 4 TL olmuş nası biyerde yaşıyoruz anlamadım :s Hocam öğrenci milleti olarak çekirdek de mi yiyemeyeceğiz ?

Çekirdek alabilecek kadar parası olanlarla münasebet teşkil edeceksin çocum. Onlara yanaşacak, güvenlerini kazanacaksın. Bir süre sonra sen istemesen de onlar sana çekirdek vermeye başlarlar zaten. Öğrenci milleti çekirdek yemeden olur mu hiç? :p

fıstıklar zaten hep pahalıdır :D

Sen nerden biliyon ha? HA?! :D

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Saygıdeğer Murat hocam,

Biz marmarise yarışa gelecektik ya,geldik.Hatta otobüsle değilde arabayla geçtik Muğladan ama sana uğrayamadık.

Bu vicdan azabından nasıl kurtulabilirim acaba.Hatta 2 günde Selçukta kaldık.Bu kısmını söylemesemiydim acaba :bravo:

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Benim b-xenonun sağ farı bi-xenon özelliği çalışmıyor. Bir okuyup üfelesekmi Murat Hocam :bravo:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Saygıdeğer Murat hocam,

Biz marmarise yarışa gelecektik ya,geldik.Hatta otobüsle değilde arabayla geçtik Muğladan ama sana uğrayamadık.

Bu vicdan azabından nasıl kurtulabilirim acaba.Hatta 2 günde Selçukta kaldık.Bu kısmını söylemesemiydim acaba :D

İşte Gökhan şimdi yandın. Vicdanın rahat bırakmadı de mi? "Arabayla gelin." dedim dırt bırt ettin. N'oldu şimdi ha? İyi mi oldu? Utandın mı yaptığından, daha doğrusu yapmadığından? O vicdan azabından kurtulamazsın buraya gelip ellerimi öpene kadar... Gece yattığında hep bunu düşüneceksin, gündüz işteyken aklına gelip duracak, performansını düşürecek. Rahatsız olacaksınn, üzüleceksinn... :bravo:

Benim b-xenonun sağ farı bi-xenon özelliği çalışmıyor. Bir okuyup üfelesekmi Murat Hocam :)

Mehmet farları çıkar bana getir. ben okuyup üfeliyim düzelir kesin. Benim monozenonu bizenon yapmışlığım vardır çokça. :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Hık mık ne desemki :) acebaa

Aslında İzmire kadar uçakla gelmiştik.Orda :) dürttü araba kiraladım.Hiç planlı birşey değildi.

İnşallah yazın Selçuğa tekrar geleceğim.Mutlaka uğrarım.Saygılar :bravo:

Birde unutmadan İzmir Marmaris arası 290 km 4 yerde radar vardı.allahtan düşmedik nasıl bir yol orası öyle??

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hık mık ne desemki :) acebaa

Aslında İzmire kadar uçakla gelmiştik.Orda :) dürttü araba kiraladım.Hiç planlı birşey değildi.

İnşallah yazın Selçuğa tekrar geleceğim.Mutlaka uğrarım.Saygılar :)

Birde unutmadan İzmir Marmaris arası 290 km 4 yerde radar vardı.allahtan düşmedik nasıl bir yol orası öyle??

Radarlar bizim de derdimiz. Ben de nasıl düşmüyorum bilmiyorum. Yakın çevredekileri biliyoruz da uzaklar ah o uzaklarrr... ;) Yazın beklerim Gökhan, geldiğinde ararsın buluşuruz, ya da doğrudan bizim eve gelirsin yengeyle ya da yengelerle artık orasına ben karışmam. :seytan:

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu
Radarlar bizim de derdimiz. Ben de nasıl düşmüyorum bilmiyorum. Yakın çevredekileri biliyoruz da uzaklar ah o uzaklarrr... :) Yazın beklerim Gökhan, geldiğinde ararsın buluşuruz, ya da doğrudan bizim eve gelirsin yengeyle ya da yengelerle artık orasına ben karışmam. :)

İnşallah diyelim.Aman Murat hocam bu yengeler lafı ortalığı karıştırır ağrımayan başımızı ağrıtmayalım :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
İnşallah diyelim.Aman Murat hocam bu yengeler lafı ortalığı karıştırır ağrımayan başımızı ağrıtmayalım :)

Ben bilmem. Yenge okumuyorsa sorun yok. Okuyorsa da zaten sorun benim olmayacak. Ben iyiyim yani. :seytan: Başın ağrırsa al bi aspirin tamamdır. :) :)

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Hocam babam verdiği sözleri tutmuyo napmam lazım ? sigarayı bırakıcam dedi yok..arabaya makyaj yapalım dedi yok.. arabanın intercooler hortumları delik yağlanma oluyo değiştirelim dedi o da yok.. :) daha bir sürü şey var ne yapmalıyım ? sebep maddiyat değil hani anlarız halden diyorum babacığım şöyle şöyle demiştin paramız yoksa hani iptal edelim erteliyelim..yok oğlum para var bunlara yeticek kadar fakat bence gereksiz diyo :) 5 senedir hiç bi söz yerine gelmedi :seytan: acaba evlatlık mıyım ki ? ;):)

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu
Ben bilmem. Yenge okumuyorsa sorun yok. Okuyorsa da zaten sorun benim olmayacak. Ben iyiyim yani. :) Başın ağrırsa al bi aspirin tamamdır. :) :)

Muhtemelen bu baş ağrısını aspirin kesmez anasonlu üzüm suyu denemek gerek :seytan:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hocam babam verdiği sözleri tutmuyo napmam lazım ? sigarayı bırakıcam dedi yok..arabaya makyaj yapalım dedi yok.. arabanın intercooler hortumları delik yağlanma oluyo değiştirelim dedi o da yok.. :D daha bir sürü şey var ne yapmalıyım ? sebep maddiyat değil hani anlarız halden diyorum babacığım şöyle şöyle demiştin paramız yoksa hani iptal edelim erteliyelim..yok oğlum para var bunlara yeticek kadar fakat bence gereksiz diyo :s 5 senedir hiç bi söz yerine gelmedi :s acaba evlatlık mıyım ki ? :s:)

Söz tutmayan babalar için en iyi yollardan biri verdiğin sözleri tutmamaktır. Baban bunu dile getirdiğinde de verip de yerine getirmediği sözleri hatırlatacaksın. "Söz verilince mutlaka tutmak gerektiğini bilmiyordum babacığım, hatta sen de şu, şu, şu sözlerini tutmadın." gibilerinden yüze vurma da işe yarar. Yerine getirmediğin sözler ne kadar büyük olursa başarıya ulaşma şansın o kadar fazla olur. Olmadı sen o parayı al gel, ben babanın sözlerini tutayım burada. :) Evlatlık mısın sorusuna gelince; ne biliim len ben? Bu sorunun muhatabı ben miyim Allah'ın kulu. Yani kısacası; de get! Yukarıdaki tavsiyelerimi unutma, hadi bakim çocum... :crazy:

Muhtemelen bu baş ağrısını aspirin kesmez anasonlu üzüm suyu denemek gerek :good1:

Yaş üzüm mü, kuru üzüm mü? ;) Su katınca beti benzi atanlardan olacak tabe. ;)

Yorum bağlantısı
Cem Işık
(düzenlendi)

Muhterem MArko Paşam, Murat abim:)

En amatör üye olarak bir soru da ben sorayım sana;

Avukatlık yapıyoruz lakin işler kesat,işleri nasıl açacağız abim bir yolu var mıdır? Okutup üfletelim mi:)

tarihinde Cem I??k tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere
Muhterem MArko Paşam, Murat abim:)

En amatör üye olarak bir soru da ben sorayım sana;

Avukatlık yapıyoruz lakin işler kesat,işleri nasıl açacağız abim bir yolu var mıdır? Okutup üfletelim mi:)

Avukat mısın? Tüh tüh, geçmiş olsun. Olsun, herkes hata yapar. :good1: Okuma-üflemeye cevap vermeyen nadir mesleklerden biridir avukatlık. Aslında zamanın şartlarında bayağı iyi olması gerek işlerinin. Sende bir tuhaflık olmasın? :unknw: İşler yolunda gitmeyince camcılar çocuklara 3-5 kuruş verip mahalledeki camları taşlatırlardı eskiden, bilmiyorum. Üfleyerek taşlarlarsa daha iyi sonuçlar alınıyordu galiba. :yes:

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Yaş üzüm baş ağrısına daha iyi geliyor benim bünyemde.Tabi tercih meselesi tabi

herkesin fikrine vede zikrine saygı duyarım :good1:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Yaş üzüm baş ağrısına daha iyi geliyor benim bünyemde.Tabi tercih meselesi tabi

herkesin fikrine vede zikrine saygı duyarım :good1:

Benim için farketmez, içinde pansuman malzemesi olsun da. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...